eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9293949596 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 23:13
ya müjdat abi asıl mesele para yada alınıp alınmaması değil bu tip haberler ibence basının uydurması hatırlarsanız geçen senede bursaspor ile ilgili transfer haberi çıkmıştı

he takıma gelse hayır dermiyim asla demem zevkle izlerim
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ESCOBAR Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: izmir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 23:16
Belki bonservis ini daha aşağıya indirirler , olmayacak bi şey değil bu...
Yukarı
tutku26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin Emrah DİNAR
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 23:27
ceyhun düşünülse iyi olur bence
NE ZAMAN GELECEK O BÜYÜK GECE
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Alıntı yapılan banner

Benim şahsım adına Rivaldo'ya karşı çıkış nedenim maliyetidir. 4 milyon euro maliyet 8 trilyon yapar yaklaşık. Siz bu 8 trilyona 1. ligdeki aklınıza gelen en kaliteli 10 adamı çok rahat bonservisi ile alırsınız ve ilerde iyi paraya satabilirsiniz. Ya da Avrupa'dan, Latin Amerika'dan ileride yıldız olabilecek 3-4 tane adam alır gelirsiniz. Ama Rivaldo'ya verilen her kuruş bonservis bedeli sokağa atılan paradır. Bizim de sokağa atılacak paramız yok bana göre. Madem yönetim reklam yapmak istiyor bonservisi elinde olan isimlere yönelsin. Sokağa para saçmasın.

Müjdat Bey;

bayağıdır uzaktan izliyorsun, değerli yorumlarından uzak kaldık, genel kurulu, resmi transfer sezonunun açılışını bekliyor herhalde dedim kendi kendime. Yukarıdaki yorumunda çok mantıklı.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Alıntı yapılan ESCOBAR

Belki bonservis ini daha aşağıya indirirler , olmayacak bi şey değil bu...

Rivaldo'ya verilecek 1 kuruş bonservis parası bile çöpe atılan paradır. Zaten kendisi 2-2,5 milyon euronun altında gelmez. 1 milyon da bonservis verseniz 6-7 trilyon yapar. O da az bir para değil. O parayla da dünya kadar adam alırsınız. Şöyle rakamlar vereyim size. Mehmet Şen devre arasında 250 milyara gitti Altay'dan Rize'ye. Karşıyaka kalecisi Onur 350 milyara gitti Karşıyaka'dan Trabzon'a. Yaser 800 milyara gidecekti Trabzon'a, Trabzon 800 çok 500 veririz dedi, Kartal 800'de diretti, transferi yattı. Gökhan Gönül için net bir açıklama yapılmadı ama konuşulana göre 1,5 milyon euroya Gençler'den Fener'e gitti. Rakamlar bunlarken akıllı olmak zorundayız. Bu adamların hepsinde verdiğiniz parayı amorti edersiniz, zararınız olmaz. Ama Rivaldo'ya özellikle bonservis bazında verdiğiniz her kuruş zarardır.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 23:31
peki carruscaya ne dersin müjdat abi gs bu adamı eninde sonunda elinden çıkartacak bence ligimizdeki en kaliteli futbolculardan biri yetenek olarak
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 23:36
Alıntı yapılan holigantatar

peki carruscaya ne dersin müjdat abi gs bu adamı eninde sonunda elinden çıkartacak bence ligimizdeki en kaliteli futbolculardan biri yetenek olarak

Carrusca iyi futbolcu, çok üst düzey değil ama. Alternatifi olacak adamlarla maliyetini kıyaslamak lazım. 1 lira verip aşağı yukarı aynı verimi alabileceğin adamı bulabiliyorsan Carrusca için 1,5 ya da 2 lira ödemene de gerek yok. Transferde mantıkta budur. Alternatiflerine bakarsın, istatistiklerine bakarsın. Oyunlarını karşılaştırırsın. Ekonomik yönden en avantajlısını, şartları en uygun olanı alırsın. Ha bazen sıkışırsın, elzem mevkiye biri lazımdır, sınırlı alternatifin vardır, basar parayı aklına en yatan futbolcuyu alırsın.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 23:39
Rivaldo diyen arkadaşları bir türlü anlayamıyorum. Rivaldo'nun ölüsü gol atar nasıl bir mantıktır? Ona verilecek paraya acırım. Sergen vakasından çok büyük bir karışıklık yaratır takımda, verdiğimiz onca parayla kalırız. Sn. banner çok güzel açıklamış.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 23:56
Alıntı yapılan banner

Benim şahsım adına Rivaldo'ya karşı çıkış nedenim maliyetidir. 4 milyon euro maliyet 8 trilyon yapar yaklaşık. Siz bu 8 trilyona 1. ligdeki aklınıza gelen en kaliteli 10 adamı çok rahat bonservisi ile alırsınız ve ilerde iyi paraya satabilirsiniz. Ya da Avrupa'dan, Latin Amerika'dan ileride yıldız olabilecek 3-4 tane adam alır gelirsiniz. Ama Rivaldo'ya verilen her kuruş bonservis bedeli sokağa atılan paradır. Bizim de sokağa atılacak paramız yok bana göre. Madem yönetim reklam yapmak istiyor bonservisi elinde olan isimlere yönelsin. Sokağa para saçmasın.

Müjdat abi senin bu mesajına benzer ben sırf buraya 4-5 mesaj attım Rivaldo ile ilgili , aynı şekilde bir çok arkadaşta bunu söyledi biz demiyoruzki Rivaldo kötü oyuncu aksine 36 yaşında bile olsa 1 sene bize katkı sağlar.Ama bu oyuncunun maaşıyla beraber bize maliyeti 10 trilyonu aşıyor bizim bütçemizin yarısı bu para bütçenin yarısı süper starda olsa bir adama verilmez.

Keşke alabilsek 1 yıllığına ama paramız yetmez arkadaşlar gücümüz yetmez.Batarız mali olarak.
Yukarı
es_es_216 Liste gör
Yazar

Uğur
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 23:57
rivaldo bize ayrı hava getirir her şey para değildir rivaldo gelirse seneye uefa garaanti derim bakın sergen geldi süper lige çıktık tamam belki bize pek katkısı olmadı ama amaç futbolu değil zaten bu tip futbolcular gelince bir sinerji oluyor ve ister istemez herkes çekiniyor buda bize şampiyonluk havası veriyor bakın sivasa kayseriye 2 futbolcu konuşulmaya başlandı nasıl değişti işte olay bu rivaldo alınabiliyorsa gelsin bu sene rivaldodan kazık yeriz belki ama 2 sene sonra transfere gelen futbolcuya burada rivaldo bile oynadı o fiyat uymaz deriz bilmem anladınız mı arkadaşlar henüz başındayız alalım vakit varken
İZMİRESESFAN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9293949596 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır