eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
muratdumaneses Liste gör
Yazar

murat duman
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 15:00

bence bir an önce yönetim oluşturulup transfer çalışmalarına başlamalıyız yoksa geç kalınacak

Yukarı
red_flash26 Liste gör
Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir/İzmit
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 15:04
Ceylan Çalışkan  lukunku, diatta ve en önemlisi carew gibi isimleri Türkiye ye getirmiş iyi bir menajermiş....inşallah hayırlı olur..
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 15:08
Tümer Metin yeni çıkan yasayla Türkiye'ye dönecektir. Efendi bir kişiliğe sahip ve bildiğim kadarıyla iyide bir aile yaşantısı olan sorunsuz bir futbolcu. Yeni sezonda takımımıza abilik yapabilir diye düşünüyorum. Kalitesi zaten tartışılmaz. Bir arkadaşımızda Emre fenere gittiğine göre kemal artık kadroda yer bulamaz demiş ve kemalin bize faydalı olabileceğini söylemiş bende kendisine katılıyorum. Boluspordaki Görkem de işimize yarar diye düşünüyorum.
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
kuyucu86 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gürkan ŞEN
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 15:16
ya hiç polemiğe girmeyin güngörendeki turan bizden giden turan değil. hem nasıl bi solbek 1 sene sonra forvet arkası oynayabilir:S

610328 TURAN KUŞ KARAYAZI 04.04.1981 GÜNGÖREN BELEDİYESPOR P 01.06.2007 31.05.2008 15.08.2007
BUGÜNE KADAR İSTANBUL TAKIMLARINI TUTANLAR BİRAZDA BİZİM TAKIMLARIMIZI TUTSUNLAR !!
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 15:29
 Kemali en son ne zaman sahada gördünüz.Benim bildiğim kadarıyla 7-8 senedir fenerde hatta az daha kalırsa adama oynamadan jübile yapacaklar ayrıca ukala bir kişi Semihi antremanda birkaç kez tokatlamıştı Semih in anneside başkana şikayet etmişti benim oğlumu nasıl tokatlar diyeBig%20smile
S.nalbant
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 15:39
Alıntı yapılan müfitkabal

ben ilk kez ESES taraftarının bir konuda bu kadar büyük bir çoğunlukla hemfikir olduğunu görüyorum...
1- hemen hemen herkes rıza çalımbay a karşıAngry
2- yine büyük bir çoğunluk nejat biyediç ile devamdan yanaThumbs%20Up

o zaman aklın yolu bir beyler...geçen yıl metin diyadin in rakiplere önde basacağım diye yolladığı bülent bal...vede yerine aldığı tufan esinWink

bizler o tarihte yönetimi uyarmıştık...yanlış yapıyorsunuz diye...ama sesimizi bu kadar yükseltmemiştik...
 kısmen katılyorum uyarmaya çalıştık dinlemediler biyediç in kalmasından yanayım ama rıza çalımbayda metin diyadinle kıyaslanamıyacak bir hoca yani onuda yarı tutmakta yarar görüyorum iyi kadro kurulursa başarılı olacagına inancım  tamBig%20smileClap
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 15:48
ümit davala ile anlaşılsa kanımca çok çok daha iyi olur ümit milli takımda yaptıkları ortada......
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 16:00
bazı arkadaşlar görkemi istiyorlar görkem boluda kiralık oynuyordu bonservisi çaykur rizede almamız çok zor

takımada bir iki tecrübeli maliyeti az olan oyuncular alınması lazım ilk senede gençlere teslim etmek biraz hata olur
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 16:38
1- O Turan bizim Turan değil.  O Turan Kuş yetenekli gibi görünse de oyunu okuma, yönlendirme, oyun kurma gibi yetileri çok kısıtlı, forvet arkası oynayan biri için hem de. Karşısında sağlam bir ADS defansı olsaydı bu kadar etkili olur muydu bilemiyorum da...
2- Tümer'in ne işi var? Duruma göre yarın başka şeyler yapar; bakarsınız askerlik durumu yine belirsizleşir kaçar.. Olmadı parada anlaşamazsa Sergen gibi yapar. Kalsın daha iyi..
3- Ümit Davala gelmez, çiçeği burnunda ve gerçekten de güzel bir ümit milli takım yaratma arifesinde.
4- Halil Ünal Salı günü bazı açıklamalarda bulunacak. Ondan sonra gönül rahatlığı ile yazalım.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 16:45
Ne Tümer'i arkadaşlar.Tümer'in karakter yönünden sorunları var.Beşiktaş'ı para için bıraktı unutmayın.Bizi ilgilendirmez Beşiktaş'ı bıraktığı falan ama onun karakterini ortaya koyan bir davranıştı.Askerlik sorunları var zaten.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8485868788 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır