eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 00:08
Alıntı yapılan kerlon

Alıntı yapılan kalender 26

Rıza hocayla birlikte birkaç tane beşiktaşlı futbolcuda gelecektir.Baki mercimek gelmesinde kim gelirse gelsin.

mehmet sedef gelsin hugain alalım

hugain olabilir.......
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 00:38
ben Rıza hocayı hep iyi diye biliyordum. denizli ve rizede başarılı oldu. hırslı,genç,efendi birisi diye ama yazılanlardan sonra korkmaya başladım bu başlıkta pek olumlu şeyler yazılmıyor. inşallah yanlış transferler yapmaz yönetim. ancak arkadaşlar Nejat hoca çok efendi,iyi bi hocaydı kanımız kaynadı tamamda. iyi futbol oynattımı ESES'e bence hayır. futbol olarak bi gelişme olduğunu zannetmiyorum. ikincisi kendisinin rahatsızlığı var. ve son olarakda onunda çok bi başarısı yok süperligde. bursayla bi başarı var ama daha fazlasını Rıza hoca denizlide yaptı. bence karamsar olmaya gerek yok. Rıza hoca iyi bir hoca. arkasında duralım yönetimin. güzel transferlerde gelecektir. NEJAT hocamızada sonsuz teşekkür ediyorum. hiçbir zaman unutmayacağızClap
ES-ES
Yukarı
yasinolcay26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin OLçay
Yer: 71 EvLeR
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 00:39
arkadaşlar bursaspordan sözleşmesi biten ömer aysan barış,sinan kaloğlu;denizlispordan(eğer fazla para istemesse alternatif kaleci olarak)süleymanu düşünülebilecek oyuncular.(tabi eğer bi takımla anlaşmadılarsa)
Bizim gerçekleştirdiklerimize,onların hayalleri bile yetemedi!!!(Fatih Sultan Mehmet)
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 00:39
benim gönlümden hep abdullah avcı geçiyordu keşke olsaydı
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
yasinolcay26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin OLçay
Yer: 71 EvLeR
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 00:43
Alıntı yapılan ESmustafa

ben Rıza hocayı hep iyi diye biliyordum. denizli ve rizede başarılı oldu. hırslı,genç,efendi birisi diye ama yazılanlardan sonra korkmaya başladım bu başlıkta pek olumlu şeyler yazılmıyor. inşallah yanlış transferler yapmaz yönetim. ancak arkadaşlar Nejat hoca çok efendi,iyi bi hocaydı kanımız kaynadı tamamda. iyi futbol oynattımı ESES'e bence hayır. futbol olarak bi gelişme olduğunu zannetmiyorum. ikincisi kendisinin rahatsızlığı var. ve son olarakda onunda çok bi başarısı yok süperligde. bursayla bi başarı var ama daha fazlasını Rıza hoca denizlide yaptı. bence karamsar olmaya gerek yok. Rıza hoca iyi bir hoca. arkasında duralım yönetimin. güzel transferlerde gelecektir. NEJAT hocamızada sonsuz teşekkür ediyorum. hiçbir zaman unutmayacağızClap
evet haklısın.ben bunu hep genelde görüyorum gelecek olan(hoca olsun futbolcu olsun) birisi hakkında hemen olumsuz hava yaratılıyor.sen eğer böyle yaparsan onun sana ne katkısı olabilirki!!!başarı için önce arkasında durmayı öğrenmeliyiz.zorluk görmeden güzel günler göremeyiz.elbet zorluklar olacaktır ama bunların üstesinden gelmeyi bilmeli ve desteğimizi hep destek tam destek olarak vermeliyiz.
Bizim gerçekleştirdiklerimize,onların hayalleri bile yetemedi!!!(Fatih Sultan Mehmet)
Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 00:47
İllaki teknik direktör değiştirilmesi düşünülüyorsaydı,bu Saffet Susiç olabilirdi....
Yukarı
ibo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İBRAHİM
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 00:53
saffet susiç napmıs ya buyasına kadar..rıza basarıya ac adam.cok ıyı oldu bence...
nejat bıyedıcınde cok basarısı yok.ayrıca takıma hıc ıyı top oynatmadı.sans yanımızdaydı..dıyarbakırı penaltıyla boluyuda sansımızla ve adamların acemılıgı syesınde gectık..hemen ucup kacıyoruz.2 sene once 3. ligteydık ne cabuk unuttuk.rıza gelsın..ilk hedef ilk 10 a gırmek olsun.zamanla hersey olur
körfezin kırmızı şimşekleriyiz...
Yukarı
emrh Liste gör
Deneyimli Yazar

Emrah
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 01:40
Luiz Carlos Nascimento Júnior (luizao) Vasco de Gama da oynuyor 1987 doğumlu defans bence iyi bir oyuncu acaba çok pahalamıdır araştırdım ama bulamadım.ESES'ime yakışır.
Yukarı
kkpitna Liste gör
Yazar

sinan meşe
Yer: bozüyük
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 04:26
diyarbakırın sol defansı süper liğde oymayı hakediyor. Alsak takıma kalkısı olur...
Eskişehirspor bir yaşam biçimidir
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 07:44
Alıntı yapılan kkpitna

diyarbakırın sol defansı süper liğde oymayı hakediyor. Alsak takıma kalkısı olur...

Söylediğiniz futbolcu Murat Önür.Konyaspor transfer etti.Keşke biz alsaydık.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7980818283 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır