eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Başımız Sağolsun (Nejat Biyediç)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 80>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 20:33
nejat hocaya mütavazi ,cana yakın, samimi duruşu; konuşması ve takımdaki emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum..

daha konu başlığında yeni teknik direktörümüz yazarken gönderdik hocamızı hayırlısı olsun..
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
Tayfun Liste gör
Deneyimli Yazar

tayfun
Yer: İZMİR
  Alıntı Tayfun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 20:34
riza  çalımbay   geldi  diye duydun  dogrumu
tayfun
Yukarı
yemre Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
Yer: Turkey
  Alıntı yemre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 20:34
Show sporda dinledim şimdi nejat hoca gitmiş, Rıza Çalımbayla kesin sözleşme imzalanmış... hayırlı olsun ne diyelim ama hoş olmamış bu durum
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
Yer: Eskişehir
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 20:40
Nejat Biyediç hocayla yollarımızın ayrıldığını sitede okudum.Eğer doğruysa umarım inciitilmeden yüreği üzülmeden gönderilmiştir.Aslında içimden geçen şuydu.Yardımcı hoca olarakta kalsaydı.Çünkü büyük risk aldı,ateşten gömlek giydi,elini taşın altına soktu.Play-of maçları turnuvari maçlar olduğundan eleme usulü olduğundan,üstüne üstlük önceden oluşturulmuş kadrolar eline verilmişken,henüz adaptasyon dönemi yaşanırken kolay kolay kariyerini önde tutan bir hoca böyle bir durumda ayak direrdi.Helal olsun Biyediç hocaya.Allah razı olsun.Allah kurtulduğu hastalık sonrası uzun ömürler versin.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 20:40
ya arkadaşlar ben bazı yorumları degıl cogu yorumlara anlam veremıyorum.neden hos olmamıs.ne dedı nejat hoca yenı gelen teknık heyetle oturur konusuruz anlasırsak yola devam ederız yok anlasmazsak ta yollarımızı ayırırız dedı.bunun kadar normal bısey yok.yenı bır lıge cıktık ve yenı bı yonetım olacak bunun neresı hoş degıl anlamadım.
DK
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar

SEDAT
  Alıntı winterwind Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 20:43
Unutmadan geçmeyim dedim.Sanırım önceden bank asyada iken çalımbay hoca Es-Es e bu kadar istekli değildi diye hatırlıyorum.Çokta heyecan uyandırmadı bende.Yinede hayırlı olsun.
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 20:48
Futbolda fazla duygusallık iyi değil.Nejat hoca adam gibi adam iyi bir teknik adamdı ancak futbolda böyle ayrılıklar her zaman var. Nejat hocaya emekleri için teşekkür ederim.Yolun açık olsun hocam.
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 20:49
Nejat hocamıza çok ama çok teşekkür ederim verdiği hizmetler için... Adam gibi bir adamdı sadece işini yaptı.... Çok üzüldüm gidişine..:( Yolunuz açık olsun hocam...

Yukarıda yazıldığı gibi Rıza Çalımbayın gelişi bende de bir heycan uyandırmadı... Umarım hayırlı olur...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 20:54
    Hocam,çok büyük bir ihtimalle yollarımız ayrılıyor.Kısa süre zarfında mütevazi kişiliğiniz  ile sevgimizi kazandınız.Her daim soğukkanlı olmayı prensip edinmişsiniz.Gerçekten siz ve sizin gibi teknik adamlar oldukça Türk Futbolu ayakta kalmaya devam edecek.Emekleriniz için çok teşekkür ederim.Yolunuz açık olsun.
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 20:57

Bolu maçından sonra ağladığını görünce içimden bir şeyler kopup gitmişti....

Sağol be hocam sağol...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4950515253 80>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,504 saniyede hazırlanmıştır