eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7374757677 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 17:16
İyi mi oldu kötü mü oldu bilemiyorum. bi yanda nejat hoca? bi yanda rıza? eğer nejat hoca gönderilecekse en azından yılmaz vural , hikmet karaman gibi teknik direktörlerden iyidir diye düşünüyorum. ayrıca şu an boşta olan esesin başına gelebilecek bi teknik adam da pek aklıma gelmiyor.Rıza Çalımbay beşiktaşı çalışıtrmış ve başarısız olduktan sonra görevine son verilmişti. beşiktaşın daha önce çalıştırdığı bir adamı tekrar beşiktaşın başına getireceğini zannetmiyorum. zaten ertuğrulla devam ediyorlar. çok büyük bi başarısızlık yaşamazlarsa teknik direktörlerini değiştirmezler.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 17:18
Rıza esesle yeni başarılar elde etmek için çalışacaktır ve eğer taraftar destek olursa motivasyonunu da taraftardan fazlasıyla alacaktır. eskişehire gelince de ne kadar büyük bi camiaya geldiğinin farkına varacaktır zaten. o yüzden antlaşmasına beşiktaştan teklif gelirse giderim gibi bir maddeyi koymaması gerektiğinin farkındadır
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 17:21
Aklı Sergen efendi gibi bejekede olursa gelmesin kardeşim!!
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
Nightofman26 Liste gör
Yazar

Levent
Yer: Osmangazi
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 17:31
beyler brezilyalımız şimdiden hayırlı olsun gerçi demişler bu taraftara yıldız oyuncu gerek diye biz maçı izleyen taraftar deiliz biz tribün çocuklarıyız çekirdekçiler sevinsin...rivaldo gelcek gibi ,ronaldo yada ronaldinho da olabilir.. gerçek ronaldinho olmaz ama sahtede olsa rivaldoyla bi brezilyalı forvet gerekli bence
Kalsada son nefes
Yinede      ESES
OSMANGAZİLİ Kırmızı Şimşekler
NEFER
Yukarı
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 17:36
Mehmet Eren Boyraz ı istiyorum başka da bir şey demiyorum  transfer isteği olarak...alınanlar için zamanı geince yorum yaparız...
Ama Mehmet Eren alınırsa işte o zaman onu alan yönetimi tebrik ederim...
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 17:38
Mehmet Erenin gelmesini çoğu taraftar ister fakat Kayseri onu satmayı düşünmüyor.
Belki Bir Gün!
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 17:43
Alıntı yapılan müfitkabal

Alıntı yapılan kalender 26

Rıza ÇALIMBAY sözleşmesine bjk'den teklif gelirse serbest kalır ifadesi koyduruyor.

ciddi olamazsın???

Rızanın sözleşmesine yazılı olarak böyle bir madde koydurduğu basında yer almıştı ancak daha sonra sözlü olarak bu güvenceyi aldığı ortaya çıkmıştı ve aşağıdaki açıklamadan sonra rizespordaki görevini yarım bırakıp bjk'ye gitmişti.

Adı aynı zamanda Beşiktaş teknik direktörlüğü için geçen Rıza Çalımbay, bir televizyon kanalında yaptığı açıklamada, şunları söyledi:

''Beşiktaş'ın mükemmel kadrosu var. Daha iyi olabilir. Ayrıca önlerinde önemli bir Bodo Glimt maçı var. Bu karşılaşma öncesi teknik direktör konusunu konuşmak yanlış. Yine de Beşiktaş'ın içinden gelen biri takıma faydalı olur. Herşeyden önce böyle biri, kulübü iyi bilecek ve Türkiye'yi iyi tanıyacak. Ama şu anda Beşiktaş'ın bir teknik direktörü var. Bu konuların üzerinde fazla durmamak gerekiyor. Ayrıca Beşiktaş'ta top oynamış biz antrenörlerin, söyleyeceğimiz sözler yanlış anlaşılabilir. Biz de bekliyoruz.''

Beşiktaş'ta yetişmiş biri olarak gelecekte siyah-beyazlı kulüpte çalışma istediğini kaydeden Çalımbay, ''Beşiktaş'ta 20 yılım geçti. Ancak şu an başında bulunduğum bir takım var. Çaykur Rizespor teknik direktörüyüm. Ama yöneticiler böyle birşey ortaya çıkarsa bana kolaylık sağlayacaklarını söylemişlerdi. Ben veya diğer arkadaşlarım içinden çıktığımız Beşiktaş'a hizmet etmek isteriz. Böyle bir teklif gelirse gider takıma hizmet ederim'' ifadelerini kullandı.
kalender
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 17:52
    Nejat Hoca bence takımda kalmalıydı.Sonuçta gömlek değiştirir gibi her sezon teknik direktör değiştirirsek ileriye yönelik bir adım değil tam tersi günlük düşüncelerin yumağı haline geliriz.Halil Ünal'da aday olmuş.Zaten Halil Ünal'ın ileri görüşlü olmadığını hepimiz biliyoruz.Olayları güncel olarak değerlendirip ardından da hoşuan gitmeyen konularda da restini çeken birisi.Nebi Hatipoğlu'da aday olmayınca başkanlık koltuğuna en yakın isim Halil Ünal gözükmektedir.

Kendisi de bugünkü açıklamalarında Rıza Hoca ile görüşeceğini söylemiş.Ancak şimdi okuduk ve gördük ki Beşiktaş'tan teklif gelirse giderim şeklinde bir ibarenin yer alması bizleri kızdırmaktadır.Eskişehirspor,hiçbir zaman İstanbul takımlarına boyun eğmemiştir.Böylesi bir madde konulur ise onurumuzdan ödün vermiş oluruz.Bu tavrı büyük taraftar kaldıramaz,bu sefer taraftar restini çeker.
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 17:54
Rıza Çalımbay şu anda Eskişehir de Halil başkanla birlikte çiğbörekçideler.Hayırlı olsun diyebiliriz.
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
26-eses-26 Liste gör
Usta Yazar

Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 17:58
Ben Nejat Biyediç gibi mütevazi bir insana kıyamıyorum. Gerçekten çok zor bir ortamda takımın başına geçti, kısa sürede başarıyı yakaladı. Başarı sonrası da hiç ama hiç sivrilmedi. Futbolcular tarafından da sevildiği, kabul gördüğü inancındayım. Duygusal mı düşünüyorum bilemiyorum. ESES'im için hayırlısı ne olacaksa o olsun.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7374757677 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,271 saniyede hazırlanmıştır