eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 16:44
Yeni yönetim hoca konusunda da ,tesisler için söylediği "Bir boyatırım,mis gibi olur" zihniyetiyle hareket ediyor.Bu şekilde düşünmek yerine,Eskişehirspor  gibi köklü takıma ,uzun süreler teknik direktörlük yapacak,takımı onun herşeyi olacak,kısaca ESKİŞEHİRSPORLU olacak hoca bulunmalıdır...
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 16:49
[QUOTE=redhell26]

Nejat Hoca Sakaryaspor'dan yeni gelen yönetimin kendisine güvenmediği için ayrılmadı mı?

yanlış hatırlamıyorsam, sağlık sebeplerinden dolayı ayrılmıştı...
zaten ondan sonra uzun bir süre kanser tedavisi gördü...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 16:54

beşiktaş isterse giderim ne demekAngry,Halil başkan Aydın Arat'ın yılmaz vuralı takımın başına tam yetkiyle getirmişti sonuç ortada,fumarım aynı hataya düşmezsin.Fazla taviz vermek artık yok..

Yukarı
escem Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 16:54
Hedefi bir istanbul takımı olan hoca istemiyorum
Yukarı
26eses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gökalp
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 16:55
Ya bırakın aklı fikri istanbulda olan bi hocayla biz başarılı olamayız. Bu Rıza hoca olur başkası olur. Nejat hocanın nesi var. Takıma ve bizleri ne kadar sevdiği ve buraya alıştığı demeçlerinden ve söylediklerinden belli ben Nejat hocanın kalmasından yanayım
Yukarı
corona Liste gör
Deneyimli Yazar

emre özkara
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 16:58
Rıza ÇALIMBAY'ın içinde azıcık bir ESES sempatisi olduğunu sanmıyorum aksine olaylı maçla ilgili olarak izlediğimiz video da daki yorumlarından anti patik olduğu tamamen anlaşılıyor.Ama profesyonellik emre bile fenere gitti diyeceksiniz.Ben bunu istemiyorum.Rıza hoca bizi basamak olarak görecek beşiktaştan teklif geldiği an gidecek.Biz rizespor değiliz biz BÜYÜK ESKİŞEHİRSPORUZ bunu kaldıramayız.Nejat hocamızın bu ligi kaldırıp kaldıramayacağına tabiki biz karar veremeyiz,belki hoca değişmelidir tamam.Ama bence bu hoca Rıza hoca değil...Hem daha önce yaptıklarıyla(davranışlar) hem de vizyonuyla.Bir arkadaşımız istanbul kaşarı istemiyoruz demiş ben de diyorum ki imzaladığı sözleşme süresince önceliği ESES olan,en az taraftarımız kadar heyecanlı ve vizyonu geniş biri istiyorum.İsim önermek bizim işimiz değil bu konuda da taraftar çalışacaksa Müjdat bey devreye
Yukarı
ercan469 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan KARA
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 17:04

bize bu takımın başında yılllarca duracak ve bizi süper ligte yıllarca tutacak bir lider,bir fikir adamı,bir psikolog lazım hoca anlamında.İnce eleyip sık dokumanmalı.Abdullah GEGİÇ gibi bir efsane misal.Bizim içimize geldiğinde gerçek Eskişehirsporlu olacak bizden biri olacak insanlara ihtiyacımız var.Aklı İstanbul'da  bedeni burda insanlara gerek yok.....

YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 17:04
Alıntı yapılan corona

Rıza ÇALIMBAY'ın içinde azıcık bir ESES sempatisi olduğunu sanmıyorum aksine olaylı maçla ilgili olarak izlediğimiz video da daki yorumlarından anti patik olduğu tamamen anlaşılıyor.Ama profesyonellik emre bile fenere gitti diyeceksiniz.Ben bunu istemiyorum.Rıza hoca bizi basamak olarak görecek beşiktaştan teklif geldiği an gidecek.Biz rizespor değiliz biz BÜYÜK ESKİŞEHİRSPORUZ bunu kaldıramayız.Nejat hocamızın bu ligi kaldırıp kaldıramayacağına tabiki biz karar veremeyiz,belki hoca değişmelidir tamam.Ama bence bu hoca Rıza hoca değil...Hem daha önce yaptıklarıyla(davranışlar) hem de vizyonuyla.Bir arkadaşımız istanbul kaşarı istemiyoruz demiş ben de diyorum ki imzaladığı sözleşme süresince önceliği ESES olan,en az taraftarımız kadar heyecanlı ve vizyonu geniş biri istiyorum.İsim önermek bizim işimiz değil bu konuda da taraftar çalışacaksa Müjdat bey devreye

1982 deki maçla ilgli olarak Rıza hocanın videodaki demecinde'Eskişehir takımı sert,tekme tokat oynayarak,amaçları bizi oynatmamaktı.Maça değil sanki savaşa çıkmış gibiydiler'sözlerini içimize nasıl sindirebiliriz???
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 17:09
ben ilk kez ESES taraftarının bir konuda bu kadar büyük bir çoğunlukla hemfikir olduğunu görüyorum...
1- hemen hemen herkes rıza çalımbay a karşıAngry
2- yine büyük bir çoğunluk nejat biyediç ile devamdan yanaThumbs%20Up

o zaman aklın yolu bir beyler...geçen yıl metin diyadin in rakiplere önde basacağım diye yolladığı bülent bal...vede yerine aldığı tufan esinWink

bizler o tarihte yönetimi uyarmıştık...yanlış yapıyorsunuz diye...ama sesimizi bu kadar yükseltmemiştik...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 17:12
Yönetimi bu konuda uyarabilmek için daha fazla neler yapılabilir fikri olan var mı...?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,525 saniyede hazırlanmıştır