eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 13:07
Hayırlı Olsun
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 13:21
''ADAY OLMAYA KARAR VERDİM''

¤%20Maraton%20|%20iddaa%20¤%20ADAY%20OLMAYA%20KARAR%20VERDİM

Türkcell Süper Lig'e çıkan Eskişehirspor'da, eski kulüp başkanı Halil Ünal, 3 Haziran'da gerçekleştirilecek kongre öncesi yaptığı görüşmelerin ardından aday olmaya karar verdiğini söyledi.

Ünal,yaptığı açıklamada, Eskişehirspor'un şanlı tarihinde birçok başarıya imza attığını belirterek, play-off mücadelesi sonunda Eskişehirspor'un 12 yıl aradan sonra Türkcell Süper Lig'e yükseldiğini kaydetti.

Eskişehirspor'un geçmişindeki güzel günleri tekrar yaşatmak adına aday olduğunu ifade eden Ünal, şöyle konuştu:

''3 Haziran'da gerçekleştirilecek kongre öncesi yaptığım görüşmelerin ardından aday olmaya karar verdim. Amacımız Eskişehirspor'un tarihindeki başarıları yeniden yakalamak, bunun için çalışmak. 'Anadolu Efsanesi' olarak bilinen Es-Es güçlü bir şekilde dönüyor. Eskişehirspor'un Türkcell Süper Lig'de başarılı olması için çalışmalara başladık. Teknik direktör görüşmelerimiz devam ediyor. Bu kapsamda bugün kentte gelecek olan Beşiktaş, Çaykur Rize, Denizlispor ve Ankaragücü gibi takımları çalıştıran Rıza Çalımbay ile görüşüceğiz. Bunun yanı sıra kadromuza katmak istediğimiz yerli ve yabancı yıldız oyuncular ile görüşmelerimiz devam ediyor.''

Yukarı
target26 Liste gör
Deneyimli Yazar

günhan göç
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 13:24
gelecek o olmuş bu olmuş  önemli değil..önemli olanbu şehrin insanın yaşadığı heyecanı birebir yaşayacak o insanları anlayacak teknik adam olmalı!!!!
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!
Yukarı
samm_es Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

semih
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 13:50
hayırlısı  olsun  arkadaşlar
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 13:52
Ben Nejat Biyedicle devam etmekten yanaydım hala da öleyim ama görünen o ki Halil Başkan başka bi teknik adamla anlaşacak...Ne diyelim inşallah hayırlı olur...
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 14:01
Halil Başkan seçilirse Rıza Hoca bizde. İLk senemizde Çalımbay'la başlamak soğukkanlı bir siftah olur. Tek handikap hocanın ligten uzak kaldığı dönemde kalitenin gözle görülür şekilde artması. Önemli olan istikrar tabi. Zaten kuralı da koydular, bir sezon içinde en fazla 2 hoca değişikliği yapabiliyor klüpler..
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 14:13
Nejat hoca için üzüldüm demeçlerinde kendisi Eskişehiri çok sevdigini burada başarılı olmak istedigini belirtiyordu bizleri kabullenmişti benimde şahsi fikrim istikrar adına Nejat hocanın kalması yönündeydi ama hayırlısı olsun...
Yukarı
melih_es26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: Austria
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 14:16
arkadşlar ntv sporda böyle bir haberden bahsetmiyor nejat biyediçinde kalmasından yanayım takımıda tanıdı takımın eksikliklerini bilen biri karakter olarakta çok düzgün bir insan
£s £s liyiz £fsaneyiz
Yukarı
jeffers Liste gör
Deneyimli Yazar

Arda Cantürk
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 14:18
Benim istediğim Yılmaz Vural, Hikmet Karaman, Güvenç Kurtar, Sakıp Özberk, Erdoğan Arıca, Ümit Kayıhan gibi dolaşmadığı takım kalmamış gittiği takımı küme düşürmüş takıma altyapı adına bişey verememiş adamlara emanet edilmesindense. Rıza Hoca gibi Aykut Hoca gibi Bülent Hoca gibi Suat Hoca gibi kendini ispatlamak isteyen hocalara emanet edilmesi daha iyi olur. 
Busra,Elif,Ceren,Erol,Tarık,Özgür,Oğuzhan RUHLARINIZ ŞAD OLDUN
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 15:02
ben Nejat hocanın tam faydalı olacağına inanmayanlardanım.. zira geçen günkü açıklamasında neredeyse takımın tamamını beğendiğini sadece bikaç takviye gerektiğini söylemişti.. söylemine göre belki yönetime ters düşmemek yada açgözlü görünmemek için olabilir ancak görünen köy kılavuz istemez.. 1.lig ile süperlig arasında gözle görülür bir kalite farkı var.. ve bu kalite farkında bizimde bir kalitemiz olacaksa mutlaka transferler yapmalıyız.. gerekirse 5 gerekirse 10 olur bu sayı..
süperligteki kaşar hocalardan binkat iyidir nejat hoca ancak sanki bana biraz çapı ufak gibi geliyor.. iyisimi biz yabancı hocayla çalışalım derim ben..
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6970717273 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,504 saniyede hazırlanmıştır