eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2008 saat 22:04
serhattunga  kardeşim tamamda zaten asgari ücretle çalışan bi adam  ha nirde çocuları okula gidiyosa o deiğin şeyleri zaten yapamıyor...
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2008 saat 22:24
O zaman asgari ücretli arkadaşımda çocuklarının rızkını Eskişehirspor maçının biletine vermeyecek. Sadece asgari ücret kazanıp , hem evli hemde çocuklu bir insanın maça gitme gibi bir lüksü olamaz.Konumuzdan sapıyoruz ama benim görüşüm böyle.Bu tartışmalar geçen sene aynen bu şekilde yapılmıştı.İkileme (dejavu derler Fransızlar) yaşadım yine.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
kado_eses Liste gör
Yazar

kadir
Yer: Kazakhstan
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2008 saat 23:17
beyler abartmayın biz ögrenciyiz 500 m bıze fazla en fazla 350m ve taraftarların yarısı genc ögrenci bu kişiler alamazsa yazık olur bu taraftara yazıkk
SENİNLE DOĞMUŞUM SENSİZ ÖLEMEM
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 01:37
Alıntı yapılan Frigyalı_26

serhattunga  kardeşim tamamda zaten asgari ücretle çalışan bi adam  ha nirde çocuları okula gidiyosa o deiğin şeyleri zaten yapamıyor...
ü
 OO abi zaten o insanın maçlara gelmesi mucize hadi bunu bırak kahvede çay içmesi bile mucize.Allah hepsinin yardımcısı olsun biz burada bol keseden her şeyi alıp satıyoruz ama bunu yapamayan insanlarda var.Onlarıda düşünelim.Benim bildiğim kadarıyla değil  gördüğüm kadarıyla Eskişehirdeki bankalar veya büyük şirketler yardım amacıyla toptan kombine alıyorlar.Bu kombinelerin nereden bedavaya getiririz düşüncesiyle hareket eden taraftara değil fabrikalarda askari ücretle çalışan taraftara dağıtılmasını arz ve taleb ediyorum.Mesela garanti alır 200 kombine yardım için yalakalık olsun diye zengin müşterilerine dağıtmaz eti veya sararda askari ücretle çalışan taraftara dağıtır.Bunu lütfen yapalım çünkü ben geçen sene hayatında maça gelmemiş adamların cebinde kapalı kombinesi gördüm.
S.nalbant
Yukarı
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 03:06
Alıntı yapılan alyans999

Alıntı yapılan Frigyalı_26

ü
 OO abi zaten o insanın maçlara gelmesi mucize hadi bunu bırak kahvede çay içmesi bile mucize.Allah hepsinin yardımcısı olsun biz burada bol keseden her şeyi alıp satıyoruz ama bunu yapamayan insanlarda var.Onlarıda düşünelim.Benim bildiğim kadarıyla değil  gördüğüm kadarıyla Eskişehirdeki bankalar veya büyük şirketler yardım amacıyla toptan kombine alıyorlar.Bu kombinelerin nereden bedavaya getiririz düşüncesiyle hareket eden taraftara değil fabrikalarda askari ücretle çalışan taraftara dağıtılmasını arz ve taleb ediyorum.Mesela garanti alır 200 kombine yardım için yalakalık olsun diye zengin müşterilerine dağıtmaz eti veya sararda askari ücretle çalışan taraftara dağıtır.Bunu lütfen yapalım çünkü ben geçen sene hayatında maça gelmemiş adamların cebinde kapalı kombinesi gördüm.

+++++ Thumbs%20Up
I LOVE YOU ESES
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 04:45
Gençlerbirliğinin resmi sitesinde şöyle bir haber var.Görünce şok oldum..

--------------------------------------------------------------------
Yeni sezon hazırlıklarını ve transfer çalışmalarını yürüten kulübümüz, kombine satışında hedefini 5 bin adet olarak belirledi. 2008 - 09 sezonunda sadece maraton kombinesi satılmasına karar verildi. Bu doğrultuda maraton kombine satış bedeli 50 YTL olarak belirlendi. Kombine satışlarımız en geç 1 haziran 2008 tarihinden itibaren başlayacak.
---------------------------------------------------------------------

50 ytl ye kombine...
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
robertpires26 Liste gör
Yazar

Gökhan Bardak
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 10:29
TRabzonspor'da Kombine kartlarının fiyatları belli oldu
Haftalık olağan toplantısını Asbaşkanımız Hayrettin Hacısalihoğlu başkanlığında bu akşam (Cuma) M. Ali Yılmaz Tesislerinde gerçekleştiren yönetim kurulumuz 2008-09 sezonu kombine kartlarının fiyatlarını belirledi.
Buna göre kombine kartlar VİP Tribünü için 2500, Kapalı 1 (B-C-F-G Blok) için 1000 YTL, Kapalı 2 (A-D-E-H Blok) 750 YTL, Maraton Tribün için 300 YTL, Açık Tribün içinde 100 YTL’den satışa sunulacak. Kombine kart satışlarında bayanlara ve 14 yaşına kadar çocuklara yüzde 50 indirim uygulanacak. Kombine kart alan taraftarlarımıza kredi kartına 10 taksite kadar imkan tanınacak.

Yönetim kurulumuzun aldığı karar gereceğinde yeni sezon kombine kartları 9 Haziran Pazartesi gününden itibaren satışa çıkarılacak. Kombine kartların satışa sunulmasının ardından ilk bir haftalık sürede eski kart sahiplerine öncelik tanınacak.

Yönetim kurulumuz ayrıca önümüzdeki sezon oynanacak müsabakalardaki bilet fiyatlarını netleştirdi. Buna göre normal müsabakalarda H. Avni Aker Stadı’nda VİP biletleri 150, Kapalı 1 biletleri 75, Kapalı 2 biletleri 50, Maraton Tribünü biletleri 20, Açık Tribün biletleri de 7.5 YTL’den satılacak. Derbi maçlarda bu rakamlar VİP için 250, Kapalı 1 için 100, Kapalı 2 için 75, Maraton için 30, Açık tribün içinde 10 YTL olacak.

ESESim
Bak İşte
Taraftarın Her Zamanki Yerinde
Kombine No: 0445
Yukarı
commandos Liste gör
Deneyimli Yazar

Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 11:04
trabzonun yaptığı çok doğru.
daha sezon başında bilet fiyatlarını da (derbilere özel olanlarda dahil) kombine fiyatlarını da belirlemiş ve rakamlar çokda uçuk değil.
bizim açıkla konum olarak aynı olan maratonun kombinesi 300 Ytl.ama bi fark var oranın üstü kapalı.yağmurda yağsa karda yağsa  kombine alan etkilenmez.
giresun maçında ne hale geldiğimizi açıktakiler hatırlar. bizim açık maksimum 250 olmalı.
Akademi Gençlik * İdman Yurdu * Yıldıztepe *
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 11:58

İşte olay budur...Trabzon ne güzel yapmış...%50 indirim fıstık gibi :)...

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2008 saat 23:36
ya ben bu öğrenci asgari ücret alıyor olaylarını anlamıyorum tamam ellerindeki maddi olanak az ama hepsinin cebinde maşşallah en pahalı sigaralar en pahalı cep telleri haftasonu cluplarda (öğrenciler) ESES 300 ytl de veri verin canım bunu her gün istemiruk Big%20smile
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,750 saniyede hazırlanmıştır