eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6061626364 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2008 saat 20:38
Alıntı yapılan TOTTI26

35 yasında bı adam 19 gol verebılır örnek coskun bırdal bu adamda turkıyede leblebı gıbı gol atar

Coşkun,Bankasya'da o gol sayısına ulaşır.Zaten ligin kalitesi belli defansif hatalar diz boyu bir de Sergen Yalçın gibi al da at  türünde paslar veren bir oyuncu olduktan sonra 19 değil 29 atsanız yeridir.Tabi herşey gol atmakla olmuyor Coşkun'da takımı karıştıranlar arasında vardı hepimiz biliyoruz.Sergen krizinde, Coşkun'un mikserlik görevi üstlendiğini sağır sultan bile duydu.
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2008 saat 20:39
bana kalırsa onemlı bır ısım almanın bazı ıyı yonlerı var.baskanın kanal 26 dakı roportajında dedıgı gıbı sergenın gelmesı bıze futbodan cok reklam acısından onemlıydı dedı.eskısehırsporumuz turkıye gundemıne hıc olmadıgı gıbı dustu ve adından bahsettırdı dedı.tabı bu bazen eskısehıre zararda verdı.ama objektıf bır sekılde olaya bakarsak getırdıklerı ve goturduklerını ıyı degerlendırmek lazım.bana kalırsa tecrubelı ısmı bılınen bır yada 2 kısı alınırsa kombıne ve forma satısı ve reklam gelırlerı ıcın bıze olumlu etkıler.ama bu ısımler ne yazıkkı genc yasında olmuyor.cunku genc oyuncular genelde daha pahalı oluyor.

ama dıkkat etmemız gereken bır konuda genc bır kadro kurmak.tabı bu genc kadro kurarken alınan oyuncularada dıkkat etmemız  lazım.zıra eger tecrubesızler ordusu yaratırsak ısımız zora gırebılır.
DK
Yukarı
eses007 Liste gör
Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2008 saat 21:14

Tabiyki isim transferlerde yapılsın bu iyi bişey ancak bunun yanında,, hem yaş bakımından hemde takım adına ruhuyla mücadele edecek adamlara ihtiyaç var... İbrahim akın gibi mehmet yozgatlı gibi hatta genç oyuncularla takımın iskelet kadrosu bozulmadan sisteme uygun adamlar alınmalı...Yönetim transfer konusunda atak bir görüntü sergileyecek gibi inş öyle olurr...

**AnaDoLu EfSaNeSi**
   **EsEs 1965**
Yukarı
eses007 Liste gör
Yazar

Emre
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2008 saat 21:21
Asıl bombayı Eskişehir patlatıyor!
29 Mayıs 2008 Perşembe 12:07
Süper Lig´in yeni takımı Eskişehirspor, Yunanistan´ın AEK takımında oynayan dünyaca ünlü yıldız Rivaldo´yu transfer etmek üzere harekete geçti.
Kongreden hemen sonra
Geçtiğimiz yıl Sergen Yalçın ve Coşkun Birdal"ı kadrosuna katıp, büyük sansasyon yaratan ve Play-Off finalinde Boluspor"u yenerek Süper Lig"e adını yazdıran Eskişehirspor, transferde bombayı patlatmaya hazırlanıyor.
Kırmızı-Siyahlı takımın, dünyaca ünlü Brezilyalı yıldız Rivaldo"yu kadrosuna katmak için harekete geçtiği iddia edildi. 3 Haziran"da yapılacak genel kuruldan hemen sonra yeni gelecek yönetimin ilk iş olarak Yunanistan"ın AEK takımında forma giyen Sambacı"yı renklerine bağlamak için düğmeye basacağı belirtildi.
Bonservisi 4 milyon Euro
Yunan ekibiyle 2009 yılına kadar sözleşmesi bulunan Rivaldo için 4 milyon Euro"luk bonservis bedelini gözden çıkaran Kırmızı-Siyahlı takımın, bu rakamın büyük bir kısmını sponsorlar ve forma satışından karşılamayı planladığı öğrenildi. Ayrıca, geçtiğimiz sezon takıma “Ronaldinho"yu getiririm” diyen Maliye Bakanı Kemal Unakıtan"ın da Brezilya Milli Takımı"nın efsane oyuncularından biri olan Rivaldo"nun transferi için kulübe destek vereceği ifade edildi. Eskişehirspor"un, ilk olarak Sambacı"nın kulübü AEK"nın kapısını çalacağı kaydedildi.
**AnaDoLu EfSaNeSi**
   **EsEs 1965**
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2008 saat 21:27
jardelde nereden çıktı.jardel hiçbir özelliği olmayan bir adam sadece son vuruşları düzgündü o kadar.yaptığı iş kendisine taşınan topları gole çevirmekti.yoksa ben kendisini ne adam geçerken ne press yaparken görmedim.hele şimdi 35 yaşındaki jardelle ne işimiz olur.jardele taşınan o kadar çok top vardıki o topları taşıyacak oyuncularınız olsa zaten jardelin attıklarının yarısını içimizden biride atar.

ama rivaldo öyle değil keşke bütçemiz uygun olsada o kadar parayı verecek kadar zengin olsakta 36 yaşına rağmen onu atatürk stadında eses formasıyla izlesek.brezilya milli takımının barcelona gibi ünlü takımların formasını giymiş bir futbolcuyu canlı izleme olanağına sahip olsak tüm türkiyenin dikkatini üzerimize çeksek.forma gelirleriyle,rivaldoyu izlemek için diğer şehirlerden gelecek seyirciyle,sahamızda fiyatı ve sayısı artacak reklam panolarıyla ,artacak seyirci hasılatıyla maliyetininde enaz yarısını çıkarsak.ama bu halimizle 4 milyon avroyu bir futbolcuya verirsek hani derler ya ayranı yok içmeye tahtaravalli ile gider bilmem nereye diye aynen o duruma düşeriz.
Yukarı
yasinolcay26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin OLçay
Yer: 71 EvLeR
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2008 saat 21:36

bu rivaldodur,hakan şükürdür,jardeldir;bu konular artık sıktı beni.bizim tartışmamız gereken konu genç oyuncular olmalıdır.bu oyuncular ununu elemiş eleğini asmış oyuncular.istedikleri kadar isim yapmış olsalar da bu yaştan sonra bize ne kazandıracakları kocaman bi soru işareti.bunlar futbolu bi nevi hobi olarak oynayan futbolcular.elbette takım sadece gençlerden oluşmayacak ama bu kadar yaşlı oyuncular da bize pek bişey kazandırmaz,en fazla reklamımız olur.bana sorarsanız eskişehirin,eskişehirsporun reklama ihtiyacı var mıdır,bana göre yoktur.bizi bilen bilir zaten daha fazlasına gerek yok.bizim reklamımız olacaksa da isimlerle değil,kazandığımız başarılarla olmalıdır ve bu başarıyı kazanmak içinde iyi bir genç jenerasyon ve bir kaç tane abi karması oluşturmalıyız

Bizim gerçekleştirdiklerimize,onların hayalleri bile yetemedi!!!(Fatih Sultan Mehmet)
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2008 saat 21:59

Dün Güngören bld ve Bugsaş  playy of maçını izledim ve   Bugsaşta oynayan 2 futbolcu dikkatimi çekti gerçekten teknik olarak çok iyi çocuklar GÜNEY VE FATİH  isimleri bence değerlendirilmesi gerekir.Güngören bld dede ADEM  göze batan oyunculardandı.

Yukarı
WaLe Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2008 saat 23:00
El Hadji Diouf

15-Jan-1981 doğumlu 27 yaşında.

Bolton da oynuyor ve internetin yalancısıyım an itibari ile kontratı bitmiş ve bonservisi elinde..

Fikir Olabilir. : )

Yukarı
berko26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Berkcan
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2008 saat 23:16
her ne olursa olsun bize (çok afedersiniz) köpek gibi koşucak çılgın pres yapıcak oyuncu lazım. bu oyunculardan buldukmu biz bu ligte kalırız
MCMLXV!
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2008 saat 23:27
Alıntı yapılan ceren1965

jardel gelir gelmez oynar oynamaz bilememde.ben sadece jardel için görüşümü yazmak istiyorum.
bence dünyanın gelmiş geçmiş en büyük golcüsü.bakın forvati santraforu demiyorum.dünyanın en iyi gol ayağı kendisi.hele reale attığı bir gol varki olduğu yerden yükselip belinden gerilerek topu doksana gönderişi bırakın her yiğidin harcını her forvetin harcı değildir o golü atmak.
cok birsey demicem su jardele falan ama kisa bi bilgi kadir bey icin. kendisi manyaktir biraz. karisindan bosandiktan sonra alkole vermistir zaten iflahta olmamistir o bosanma olayindan sonra. aylardir adam gibi topa vurdugu bile soylenemez. 95-96 sezonunda almamiz lazimdi jardeli o zaman isabetli olurdu.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 6061626364 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,477 saniyede hazırlanmıştır