eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
WaLe Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2008 saat 19:56
Mário Jardel

18 Eylül 1973 Doğumlu yani 35 Yaşında.

1999, 2000 ve 2002 yılında Avrupa liglerinde en çok gol atan oyuncu Jardel idi. Portekiz'de beş kere gol kralı olmayı başardı, 2000 yılında ise Galatasaray takımı ile UEFA Şampiyonlar Ligi'nde gol kralı olmayı da başardı.

Galatasaydan Sporting Lizbona gittiği sene 49 Maçta 53 Gol atıp Avrupanın yine en çok gol atan oyuncusu oldu.

Şu an boşta. Bonservissiz Gelebilir yanii.. : ) Fikir Olabilir die yazdım..

Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2008 saat 19:59
Alıntı yapılan WaLe

Mário Jardel

1999, 2000 ve 2002 yılında Avrupa liglerinde en çok gol atan oyuncu Jardel idi. Portekiz'de beş kere gol kralı olmayı başardı, 2000 yılında ise Galatasaray takımı ile UEFA Şampiyonlar Ligi'nde gol kralı olmayı da başardı.

Galatasaydan Sporting Lizbona gittiği sene 49 Maçta 53 Gol atıp Avrupanın yine en çok gol atan oyuncusu oldu.

35 yaşındaki bir oyuncu size neler verebilir doğrusu çok merak ediyorum.Önümüzde Sergen Yalçın örneği var.Buyrun adam neler yapmadı?Play-Off zamanı takımı terketti.Herhalde bu örnekten sonra demek istediğimi anlamışsınızdır.
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2008 saat 20:01

ayrıca jardel türkiyede gs de oynarım gibisinden bir açıklama yapmıştı geçtiğimiz aylarda

Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
ymutlu Liste gör
Deneyimli Yazar

yalçın mutlu
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2008 saat 20:03
öyle bir hava estiriliyorki sanki şampiyonluğa oynayıp bank asyadan süper lige çıkacaz. Biz daha yeni bu lige yıllar sonra döndük. Bu yıl tecrübe edinip(hepimiz,yönetim,şehir,seyirci)yaşayarak öğreneceğiz. Kimse uçmasın ,bizi uçururlar, niye çok sevenimiz var ya. !
Bir takımda olması gereken mevkiler vardır. ES ES im incelendiğinde
stoper
ön liboro
orta saha
santrafor
bu mevkilere alınacak kaliteli futbolcular, mevcut kadrodan kalanlar,yeni bulunacak cevher ve gençlerle takviye edildiginde bu yılı çıkarmalıdır.
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2008 saat 20:15
     Tabi kulübün yeni başkanı Nebi Hatipoğlu olursa o zaman Jardel,Rivaldo gibi kaşar oyuncuları takımda görebiliriz.Kendisi de Kanal 26'daki programda açık açık söyledi.Sergen Yalçın transferini reklam amaçlı yaptığını,kasaba ve amatörde düşünceler yerine bu tip transferler ile ülke gündemine geldiğimizden bahsetti.Tabi kendisi sormak gerek bu reklam bize yaradı mı??
Yukarı
TOTTI26 Liste gör
Yazar

hakan aslan
Yer: Argentina
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2008 saat 20:15
Alıntı yapılan huso_26

Alıntı yapılan WaLe

Mário Jardel

35 yaşındaki bir oyuncu size neler verebilir doğrusu çok merak ediyorum.Önümüzde Sergen Yalçın örneği var.Buyrun adam neler yapmadı?Play-Off zamanı takımı terketti.Herhalde bu örnekten sonra demek istediğimi anlamışsınızdır.
35 yasında bı adam 19 gol verebılır örnek coskun bırdal bu adamda turkıyede leblebı gıbı gol atar
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2008 saat 20:21
61.sayfa olmuş biz 35 yaşındaki oyuncudan bahsediyoruz .bize gerçek mücadele eden ve savaşan oyuncular lazım.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2008 saat 20:23
İsme değil cisme bakalım.Malum takım taraftartarları gibi isme tapmayalım.Jardel'i aldın diyelim kaç sene yararlanabilirsin ? İlerde kaça satabilirsin ? Manisa nasıl Holosko'yu buluyorsa biz de bulmalıyız.Adamlar 2 milyon euroya aldılar 5 milyon euro + Koray Avcı + Burak Yılmaz'a sattılar. İlla alacaksak böyle Jardel gibi birini  1 tane olmalı.Sergen gibi karaktersiz olmamalı maliyeti uygun olmalı bonservisi elinde olmalı ; ancak asıl amacımız dediğim gibi Holosko gibi yetenekleri keşfedip iyi paralara satmak olmalı.
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2008 saat 20:25
Coşkunun karakteri ile jardel in karakteri çok farklı genç yaşında gs de en iyi dönemini oynarken havaya giren oyuncu bu yaşta eskişehirspor da rahat durmaz,rivaldo nun da kişiliğindne şüpheliyim ki dünya kupasındaki hareketlerinden dolayı olmaz gibi geliyor hayırlısı...

İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2008 saat 20:31
jardel gelir gelmez oynar oynamaz bilememde.ben sadece jardel için görüşümü yazmak istiyorum.
bence dünyanın gelmiş geçmiş en büyük golcüsü.bakın forvati santraforu demiyorum.dünyanın en iyi gol ayağı kendisi.hele reale attığı bir gol varki olduğu yerden yükselip belinden gerilerek topu doksana gönderişi bırakın her yiğidin harcını her forvetin harcı değildir o golü atmak.
ESES LİYSEN ÖVÜN.DEĞİLSEN BİAT ET
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5960616263 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,539 saniyede hazırlanmıştır