eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2008 saat 19:21
Alıntı yapılan melih_es26

bu isveç u21 den alınmak isteyen oyuncu kim arkadaşlar bilen var mı  çok merak ettim

Aynen ya bende çok merak ettim.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2008 saat 19:22
Alıntı yapılan ermanka26

Adanademirspor'un 20 yaşındaki forveti Emrah kaliteli birine benziyor.Dünkü maçta iyi oynadı.

Canlı gözle 4 defa izledim Emrah'ı. Bizim Berkay Emrah'tan en az 2 gömlek üstün, hem kabiliyet hem de fizik gücü olarak. İshak'ın gencini ve sık sık kendini yere atanını düşünün Emrah için.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2008 saat 19:27
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan ermanka26

Adanademirspor'un 20 yaşındaki forveti Emrah kaliteli birine benziyor.Dünkü maçta iyi oynadı.

Canlı gözle 4 defa izledim Emrah'ı. Bizim Berkay Emrah'tan en az 2 gömlek üstün, hem kabiliyet hem de fizik gücü olarak. İshak'ın gencini ve sık sık kendini yere atanını düşünün Emrah için.

Ben sadece Ads-Çankırı maçında izledim.Attığı gol dikkatimi çekti.Ustaca bir vuruş yaptı.Onun dışında hakkında hiç bir bilgim yok.Soy adı ne ?
Yukarı
KIRMIZIŞİMŞEK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Trinidad and Tobago
Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2008 saat 19:36

Gökhan Güleç beklemede

Geçen sezon Denizlispor'da kiralık oynayan Beşiktaşlı Gökhan Güleç, siyah-beyazlı takımla olan sözleşmesinin 3 gün sonra biteceğini, Beşiktaş'ın uzatma opsiyonunu kullanmaması halinde transfer görüşmelerine başlayacağını söyledi.

Gökhan Güleç, bugüne kadar herhangi bir takımla transfer görüşmesi yapmadığını kaydederek, ''Benim menajer Efgan Erciyas aracılığıyla Bursaspor ile görüştüğüm belirtildi. Erciyas, benim eski menajerim ve şu an için transferimde yetkili değildir'' dedi.

Beşiktaş'ın, 3 gün sonra bitecek sözleşmesiyle ilgili olarak uzatma opsiyonuna sahip olduğunu kaydeden Gökhan, ''Eğer bu uzatma haklarını kullanmazlarsa serbest kalacağım. O zaman da transfer görüşmelerine başlayacağım'' diye konuştu.

28.05.2008  
Kesinlikle düşünülebilir.....Gökhan güleç karakter olarak sorunlu ama kumaşı iyi...
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2008 saat 19:36
bir iki maçlık değerlendirmelerle futbolcu almak elbette yanlış.ama benim gönlümden geçen üç kez canlı izleme olanağı bulduğumuz bolulu görkem ve geçen yıl sebatta oynarkende dikkatimizi çeken ve geçen yıl transfer sezonundada burada yazdığımız altayın kaptığı ve bu yıl bizim coşkun kadar gol atan adem büyük bence mutlaka değerlendirilmeli.ikiside yanılmıyorsam 23 yaşında hemde bütçemize uygun genç isimler.bazı arkadaşlar şimdi süper ligte ikinci lig topçusu oynayamaz diyecekler ama süper ligin kaşarlarıda gökten zembille inmedi değilmi.örneğin bugün g.birliği kocaelili mustafayla yanılmıyorsam 5 yıllık mukavele yapmış.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2008 saat 20:07
Alıntı yapılan bozüyük26

Ben sadece Ads-Çankırı maçında izledim.Attığı gol dikkatimi çekti.Ustaca bir vuruş yaptı.Onun dışında hakkında hiç bir bilgim yok.Soy adı ne ?

Emrah Bedir. ADS taraftarı Messi Emrah diyorSmile
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
MuratN Liste gör
Deneyimli Yazar

Arabacı Murat
Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2008 saat 20:12

Klübüyle anlaşamayıp boşa çıkan Hakan Şükür ismi gündeme gelebilir, Turkcell Süper Lig transfer dosyalarını inceleyenler bilirler malumunuz herkesle ismi anılıyor.

Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2008 saat 20:19
Gungören-Bugsaş macını izleyen varsa Gungörenden adem macta kendini hemen belli etti.Gelecegi parlak bi futbolcuya benziyor.
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2008 saat 22:10
Alıntı yapılan eS___eS

Gungören-Bugsaş macını izleyen varsa Gungörenden adem macta kendini hemen belli etti.Gelecegi parlak bi futbolcuya benziyor.

Süper ligi kaldıracak bir futbolcu değil.Adem gibi Bozüyükspor'da bir çok futbolcu var.
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2008 saat 22:11
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan bozüyük26

Emrah Bedir. ADS taraftarı Messi Emrah diyorSmile

Sağol Müjdat abi bilgiler için ..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5152535455 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,258 saniyede hazırlanmıştır