eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 20:21

Transfer forumu yeni yönetim belli olana kadar kapansa fena olmaz aslında...

Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 20:24
valla böyle eskilerin muhabbetini yapıp, ibretlik hikayeleri hatırlatıcaksak kalsın bence :)

ayrıca o kuzman denen adama ne para vermiştik lakin kendisi defans oynamaktan öte rakibe yaptığı asistlerle öne çıkmıştı. gesede bomba transfer diye almıştı ama elinde patlayınca bize yollamıştı. ikinci en büyük yanlışta o zaman daha çok genç olan ömer yerine nezihiyi transfer edip zorla oynatmaya çalışmamızdı. birde benhur vardıki aman yarappi, kelimeler yetmez onu anlatmaya. geçen seneki ferdiden biraz daha iyiydi sanırım.
en iyilerimizi gene takımı lige çıkartan halit, zafer, yahya, ülken gibi isimlerdi bayramda sanırım o sene forma şansı bulmuştu.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 20:26
fena mı ya bizde eskileri öğreniyoruz..
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 22:13
Alıntı yapılan ogur

Ankaragücü'nün Baido'nun attığı tek golle Trabzonspor'u Trabzon'da yenmişliği vardır .O dönem Trabzon'un hocası kendisini begenmeyen Yılmaz Vural'dır.

Duah da torino değil de inter diye kalmış sanki aklımda.Hatta arada bir de Adana Demir hikayesi de var sanırım.
Duah Torino'dan Adana Demirspor'a gelmişti ve onlar küme düşünce biz almıştık...
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 22:14
acaba bu konunun rekor sayfası kaç olcak
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 22:16
ya aslında isim değilde şöyle başarıya aç genç futbolcular alınsa gerçekten bize faydası olacak isimler mesela cafercan gibi aydın gibi gençlerini yanına tecrübeli isimleri kaynaştırırsak tam süper olur. umarım bunu yapabilecek bir yönetim kadrosu kurulur zoru başardık şimdi önümüzde çok daha zorlu bir sene var ilk önce bu sene ligde kalalım ki ikinci senemizde gelirlerimiz çok daha artıcağı için buna doğru orantıda transferler yapabiliriz.

yabancı transferinde bence ecele etmemize gerek yok sırf alınsız diye alınan yabancıları görüyoruz ülkemizde ki ama gs deki carrusca bu takımda ve ligde bence çok çok iyi işler yapabilir...
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
TümayÇeliker Liste gör
Yazar

Tümay Çeliker
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 22:19
Alıntı yapılan ermanka26

Niye birbirimize karşı bu kadar hoşnutsuzuz?Kaç senelik hasret dinmiş,herkes daha güzel yarınlar istiyor.Bunla bağlantılı olarak görüşve isteklerini yazıyorlar.Faydalı olabileceğini düşündükleri 2-3 ism, paylaşıyorlar.Bunun kime ne zararı var onu anlamıyorum.Yazısnı alıntı yaptığım arkadaşım alınmasın.Forumda bu tarz çok konusma olmus,en son kendisininkini gördüğüm için onunkini aldım.SAYGILARIMLA..
Aslında bir başkaldırı, bir Anadolu şahlanışı,her defasında kendini yeniden üreten bir heyecanın, tarihsel bir heyecanın adı Eskişehirspor... Eskişehirli Olmayanların da Takımı Olan Eskişehirspor!!!
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 22:20

Carrusca gerçekten çok yetenekli oyuncu.Galatasaray'da işler onun adına olumlu gitmedi.Messi'nin onun hakkında yaptığı açıklamadan sonra ona karşı bakış açım değişti.Arjanti'nin yetiştirdiği en büyük yeteneklerden biri olabilir açıklamasını yapmıştı Messi Carrusca hakkında.Düşünülmesi gereken bir transfer.

Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 22:21
Alıntı yapılan TümayÇeliker

Alıntı yapılan ermanka26

Niye birbirimize karşı bu kadar hoşnutsuzuz?Kaç senelik hasret dinmiş,herkes daha güzel yarınlar istiyor.Bunla bağlantılı olarak görüşve isteklerini yazıyorlar.Faydalı olabileceğini düşündükleri 2-3 ism, paylaşıyorlar.Bunun kime ne zararı var onu anlamıyorum.Yazısnı alıntı yaptığım arkadaşım alınmasın.Forumda bu tarz çok konusma olmus,en son kendisininkini gördüğüm için onunkini aldım.SAYGILARIMLA..

Katılıyorum size..
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 22:41
Hakkaten ben de anlamadım neden bu başlığın kapanması isteniyor ?  Herkes isteklerini düşüncelerini paylaşsın futbolcular önersin.Çok güzel öneriler çıkabiliyor forumdan.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,477 saniyede hazırlanmıştır