eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 23:33
uruguay milli takımındaki suarezde çok iyi bir oyuncu.birde 7 numaraları çok teknik bir oyuncu ama o sporting lizbonda oynuyormuş onun için bize uymazda yalnız suarez eğer uruguayda oynuyorsa araştırmak lazım.eğer avrupada oynamıyorsa maliyeti düşük olabilir.yabancı oyuncu konusunda menejerlerin oyununa gelmemek için bu tip ülkelerinin milli takımına kadar yükselmiş ve maliyetide çok fazla olmayacak oyuncuları araştırmak lazım derim.
Yukarı
MuratN Liste gör
Deneyimli Yazar

Arabacı Murat
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 23:37
12 sene önce Dua diye birini getirmişlerdi Tongue 08-09 sezonunda adam gibi yabancı transferi yapılsın.
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 23:45
Emanuelle Duah..Önce Adanademir'de oynamıştı,sonra biz almıştık..Bize geldiğinde 20 yaşındaydı..İnanılmaz bir yetenekti ama antrenmanı hiç sevmez,2-3 maç oynasa 1-2 maç sorun çıkarır kadroya giremezdi..Karakter olarak Sergen'e banzetmişimdir hep...
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 00:07
hiç unutmam duah beşiktaşa karşı 2-0 öndeyken 3-2 yenildiğimiz maçta çok müsait pozisyonda topu zafer tüzüne vermek yerine auta atmış ve takımımızın 3.golü atmasına engel olmuştu tabii zafer neredeyse dövecekti duahı.birde aynı yıl ganalı nanamız vardı ama kendisinin futbolcu olduğu çok tartışılır.
zaten yabancı oyuncu bakımından yüzümüz hiç gülmedi.sadece borisimiz vardı yüzümüzü güldüren.birde karaktersiz şikeci kalecimiz zalad hakikaten çok iyi bir kaleciydi ama karaktersizliği herşeyi sildi tabiiki.bu arada burhanettin,rahmetli nasır ve adnan mesedoviçi ben türk olarak gördüğüm için yabancı oyuncu statüsünde saymıyorum.
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 00:24
4 sezondur Gençlerbirliği'nde forma giyen Isaac Promise sanırım takımdan ayrılıyor. Bence çok etkili bir golcü. Yanlış hatırlamıyorsam Gençlerbirliği Chelsea'nin alt yapısından almıştı.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
tcatu Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇAĞLAR
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 00:39
Alıntı yapılan omerbihlar

4 sezondur Gençlerbirliği'nde forma giyen Isaac Promise sanırım takımdan ayrılıyor. Bence çok etkili bir golcü. Yanlış hatırlamıyorsam Gençlerbirliği Chelsea'nin alt yapısından almıştı.

FM den takip ettiğim zamanlarda geleceğin yıldızı gösterilen süper bir oyuncuydu. Gençlerbirliği aldığında çok şaşırmış ve heyecanlanmıştım. 1987 Doğumlu bu genç oyuncuyu zamanında Manchster bile istemişti. Ancak haberlere göre  A takımda oynamak adına Geçlerbirliğini tercih etmişti. Ama bu nijeryalı futbolcu 4 sezonda beklediğim performansı sergileyemedi. Eses im keşke alabilse  bence potansiyeli yüksek bir oyuncu..

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 01:01
Yahu arkadaşlar donmamış bebeğe ta 44 beden don biçmişsiniz. 45 sayfanın hani gönlünüzden geçen transferlerini anlarım da yarısından çoğu yalan haberler, gerçekçi olmayan hedeflerle dolu.

Daha yönetim belli olacak; bakalım paralı mı olacak, parasız mı? Altyapıya mı önem verecek yoksa illa yabancı mı diyecek?
Sonrasında teknik kadronun durumu netlik kazanacak. Nejat Hoca gidecek mi gitmeyecek mi? Kalırsa nasıl futbolcular almayı hedefleyecek? Olur da giderse yeni gelen hoca kimleri yanında getirecek? Kimleri isteyecek?

Bu durumlar belli olup da sıra bize gelene kadar; sadece lig içerisinde gerçekleşmiş transferlere ağırlık versek çok daha yerinde olur...
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 13:35
Alıntı yapılan meliheses

başkanın açıklaması vardı: tunus belçika ve isveçten yabncı transferi yapacağız diye. aynı zamanda eskişehirpsordan birinin tunus gittiğini bir yerde okumuştum

tunuslu bir oyuncu biliyorum yazılışını bilmiyorum ama okunuşu "çermiti" inanılmaz muhteşem bir oyuncu ama nerede oynadığını bilmiyorum

YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 14:05
Alıntı yapılan tcatu

Alıntı yapılan omerbihlar

FM den takip ettiğim zamanlarda geleceğin yıldızı gösterilen süper bir oyuncuydu. Gençlerbirliği aldığında çok şaşırmış ve heyecanlanmıştım. 1987 Doğumlu bu genç oyuncuyu zamanında Manchster bile istemişti. Ancak haberlere göre  A takımda oynamak adına Geçlerbirliğini tercih etmişti. Ama bu nijeryalı futbolcu 4 sezonda beklediğim performansı sergileyemedi. Eses im keşke alabilse  bence potansiyeli yüksek bir oyuncu..
ısaac promise 500 bin dolar karşılığında  Rusya'nın FC Terek takımıyla anlaşmak üzereymiş.

"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
remmer Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 15:00
Evet 17 yaşındaydı.
O zamanki teknik direktörümüzün bilgisi dışında yönetim tarafından transfer edilmesi üzerine teknik direktör tarafından bir kaç maç oynatılıp, kenara çekilmişti. O dönemdeki teknik direktörümüze komisyoncu yakıştırması yapılmasının altında yatan neden oldu.
Ara transferde Ankaragücü'ne satıldı.
Tam 10 yıl Ankaragücü'nde Süper ligde oynadı.
Sonrasında 1 sezon başka bir takımda (Kayseri olabilir) yine süper ligde oynadı ve sonrasında kayboldu.
Adı da Duah'dı.
Alıntı yapılan MuratN

12 sene önce Dua diye birini getirmişlerdi Tongue 08-09 sezonunda adam gibi yabancı transferi yapılsın.
Amatör kümede de olsan hep seni, tek seni seveceğim.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,445 saniyede hazırlanmıştır