eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ibo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İBRAHİM
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 22:20
ankaragucu-bursa-kocaeli seneye bu 3 takım ligten dusse 1 gram üzülmem.

kendi aramızda kavga etmediğimiz bir maç bilen varmı?once kendi aramızda kardeslik sağlıcaz sonra başkasıyla..
ayrıca bu futbol kardesllige pek müsait bi spor değil.
körfezin kırmızı şimşekleriyiz...
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 22:32
Emre'nin dediği gibi biz kimseyle dost ya da kardeş olamayız. Çünkü kendi içimizde sorunluyuz biz. Öncelikle bunu aşmamız gerekiyor. Ama bu da zor bence. Tribünlerdeki bazı taraftar denen kişileri görünce bunun imkansızlığı hemen belli oluyor.

Şahsım adına ben de Bursaspor'u severim ama yapılması gereken öncelikle kendi içimizdeki sorunları çözmek, sonra da tim kuluplerle iyi ilişki içerisinde olmaktır ayırt edilmeksizin. Madem herkes İstanbul'a karşı. aO zaman yapılması gereken Anadolu birliğidir. Bursaspor,Kocaelispor, Sakaryaspor,Ankaragücü başta olmak üzere hep beraber İstanbul'a karşı mücadele edilmelidir.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 23:19
tam olarak bişey yok ama tribünlerin genelde şu hakim
kızılcıklı bursayı tanımıyor neferde kocaeliyi hatta neferliler küfür ettiler falan diye video yapmışlardı bi ara
öncelikle tek yerden belirlenmeli bu ilişkiler
bursada teksasıda diğerleride bizi dost olarak görüyorlar
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
eskisehirspor Liste gör
Deneyimli Yazar

Metin DURAN
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 23:31
Kasımpaşa,Bursa,Ankaragücü,Antalya,Kocaeli ...bu sürüp gittikçe tribünde başımız beladan kurtulmaz çok maçı seyircisiz oynarız Diyarbakır maçın da gözümüzün önünde gelişen olayları unutmayalım...Bizimle zerre kadar alakası olmayan olaylara ileride çok tanık oluruz Diyar maçında Mustafa çarşının arkasına ES ES ULEN yazan spreyliyi arayıp dururken yetkililere olayı anlatmaya çalışırken 3 4 Kasımpaşalı kardeşimiz 3 dk da duvarı mesaj panosuna dönüştürdü .Benim kendi kardeşimin duvara birşeyler yazmasını savunabilirim bir yere kadar ama şimdi bunu yapan diğer takım taraftarı için yüzde kaçımız başını belaya sokup arkasında durur olayların ? biraz mantıklı olalım...çok eşliliğe HAYIRRR tek eşlilik yeter bize ...ES ES sevgisi varken başka sevgilere ne hacet !!!Camialara düşman olmayalım antipati kazanmayalım kendimizi başkalarının çıkar ve menfaatleri için kullandırtmayalım bu yeter bize ...
seninle açtık gözlerimizi ...
Yukarı
semihk Liste gör
Deneyimli Yazar

semih
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 23:40
Alıntı yapılan eskisehirspor

Kasımpaşa,Bursa,Ankaragücü,Antalya,Kocaeli ...bu sürüp gittikçe tribünde başımız beladan kurtulmaz çok maçı seyircisiz oynarız Diyarbakır maçın da gözümüzün önünde gelişen olayları unutmayalım...Bizimle zerre kadar alakası olmayan olaylara ileride çok tanık oluruz Diyar maçında Mustafa çarşının arkasına ES ES ULEN yazan spreyliyi arayıp dururken yetkililere olayı anlatmaya çalışırken 3 4 Kasımpaşalı kardeşimiz 3 dk da duvarı mesaj panosuna dönüştürdü .Benim kendi kardeşimin duvara birşeyler yazmasını savunabilirim bir yere kadar ama şimdi bunu yapan diğer takım taraftarı için yüzde kaçımız başını belaya sokup arkasında durur olayların ? biraz mantıklı olalım...çok eşliliğe HAYIRRR tek eşlilik yeter bize ...ES ES sevgisi varken başka sevgilere ne hacet !!!Camialara düşman olmayalım antipati kazanmayalım kendimizi başkalarının çıkar ve menfaatleri için kullandırtmayalım bu yeter bize ...

kullanıcı adınızın ESKİŞEHİRSPOR olması sizce doğru mudur?
Başkalarının kusurlarını görmeye başladığın an, kendi kusurların için aynanın karşısına geçmen gereken andır.
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 23:57
Alıntı yapılan scarface_hkna

kızılcıklı bursayı tanımıyor neferde kocaeliyi hatta neferliler küfür ettiler falan diye video yapmışlardı bi ara

Nefer 061626 projesine ilk ve en çok destek veren gruptur.Ama Kızılcıklı Bursayı tanımıyor demek,körlüğün önde gidenidir.Bursaspor bayrağı 1965liler tribününde dalgalanırken onların yanidaki Kızılcıklıda 16da Bursa çekmiştir.Önce bunu belirtelim.

Ben Nefer'in Kocaeliden soğumasınıda Kocaeli-Eses maçından sonra Nefere yüklenilmesine bağlıyorum.Nefer otobüsü 7.dakikada stadda değildi ; 7.dakkada Antalya diye bağırdıklarında ıslıklanmayı Nefer'e mal ettiler.16.dakikada yine Nefer stadda yok Bursa çekilmesini Nefer'e mal ettiler.(Yine burdan sadece Nefer'in değl nefer dışındakilerdende bursayı kardeş bilenler olduğunu birkez daha kanıtlıyoruz..)Kıyamet kopsa Nefer'den bilecek zaten bazıları....

Mesajıma birşey daha ekliyorum:

"Hakan abicim.Analizinizde bir yanlışlık var sadece bunu belirttim.Yoksa "Kıyamet kopsa Nefer'den bilecek zaten bazıları...." diye ettiğim sitem birikmiş birşey.Asla size karşı birşey değildir.Daha önce birkaz kez yanlış anlaşıldığım için bunu eklme zorunluluğunda hissettim kendimi.Saygılar..."Smile

BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 02:41

Bu konuda ısrarla yazıyorum çünkü bu foruma üye olmayan fakat muhabbet esnasında konuştuğum onlarca arkadaşımda bu projenin çok ama çok yanlış olduğunda hemfikiriz..

hep söylüyorum yine söyliyeceğim, Bursaspor deyince şuan Türkiyede ilk akla gelen beşiktaşla olan kavgası ve ankaragücüyle olan yakınlığıdır.. Bursanın eski sempatisi malesefki bu olaylardan dolayı kalmamıştır..
hiçbir takıma karşı düşmanlık beslemeyelim, hiçbir takımlada kardeşlik muhabbetine giripte kimsenin kavgasında taraf olmayalım..
biz yalnızca Eskişehirspor taraftarı olalım ve Es-es imizi yüceltelim.. Başkalarının kavgalarında ne başrol olalım, nede figüran..
dostluk kardeşlik muhabbetine bürünüp başka renklerde formalar giymeyelim.. illaki o formaları çok sevseydik zaten o renklere aşık olurduk..
Bi SİYAH Bide KIRMIZI yeterde artar bize.. Rengine aşığız onun için burdayız.. 
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 02:46

Bu başlığı aktif görünce canım sıkılıyor.Yeter artık maçlar gelince her şey belli olacak sabır lütfen biraz,önümüzde bir sürü sorun var!

Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 10:00
artık süper ligdeyiz ve bursaspor ve ankaragücü bizim rakibimiz.

bence bursa ve ankaragücünü rakip olarak görmenin zamanı geldi.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 14:41
Alıntı yapılan Sephodyrm

Alıntı yapılan scarface_hkna

Nefer 061626 projesine ilk ve en çok destek veren gruptur.Ama Kızılcıklı Bursayı tanımıyor demek,körlüğün önde gidenidir.Bursaspor bayrağı 1965liler tribününde dalgalanırken onların yanidaki Kızılcıklıda 16da Bursa çekmiştir.Önce bunu belirtelim.

Ben Nefer'in Kocaeliden soğumasınıda Kocaeli-Eses maçından sonra Nefere yüklenilmesine bağlıyorum.Nefer otobüsü 7.dakikada stadda değildi ; 7.dakkada Antalya diye bağırdıklarında ıslıklanmayı Nefer'e mal ettiler.16.dakikada yine Nefer stadda yok Bursa çekilmesini Nefer'e mal ettiler.(Yine burdan sadece Nefer'in değl nefer dışındakilerdende bursayı kardeş bilenler olduğunu birkez daha kanıtlıyoruz..)Kıyamet kopsa Nefer'den bilecek zaten bazıları....

Mesajıma birşey daha ekliyorum:

"Hakan abicim.Analizinizde bir yanlışlık var sadece bunu belirttim.Yoksa "Kıyamet kopsa Nefer'den bilecek zaten bazıları...." diye ettiğim sitem birikmiş birşey.Asla size karşı birşey değildir.Daha önce birkaz kez yanlış anlaşıldığım için bunu eklme zorunluluğunda hissettim kendimi.Saygılar..."Smile

teşekkür ederim Wink
ben sadece bazı forumlardan ve tribüne giden bazı çocuklardan duyduklarıma göre hareket ettim hatta burayada yazanlar olmuştu ben ona göre hareket ettim yanılmışım

Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır