eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 14:00
Alıntı yapılan yalvaçtan esgulen26

benim düşünceme göre de ;
açık    =20 ytl
kapalı =40 ytl
Kombine açık=300 ytl ve sezon boyunca tüm maçlar aynı olmalı.
Kombine almaya yönelinmeli.Febe,Bjk ve Gs maçlarında Açık=50ytl Kapalı=100 ytl olmalı.
böylece kombineli taraftarımızda zarar görmez düşüncesindeyim.Ve diğer illerden gelen kişilerde artık izleyecekse bu fiyatları göze alacak.Sonuç olarak hem klüp kazanır hem taraftar üzülmez...

Haklısın kardeşim, ondan sonra bu yıl Sakarya maçında olduğu gibi kombinelerle taraftar dışarda kalır. Üstüne bide biber gazı yer..Angry
Hayat Aldığın Nefeslerin Toplamı Değildir! Nefes Kesen Anların Toplamıdır Hayat! Nefes Kesen Anlarda Seninleyim EsEsim!!!
Yukarı
esk_dogan Liste gör
Yazar

Doğan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 14:06
   Kombine almaya teşvik etmeliyiz.Biletler açık mesela 20 ytl olduğunu düşündüğümüzde...Açık kombinesi taksitli fiyatı 300 ytl olmalı.Nakit  ödemelerde %10 indirimli yani 270 Ytl olabilir.Kapalı ise 40 ytl olarak belirlendiğini düşünürsek,kombine fiyatı 600 ytl olabilir.Tabi taksitli fiyatı,bunun yanında nakit alımlarda da 540 ytl olması oldukça uygundur.(%10 indirimli)
Eskişehirspor
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 14:12
Fb, Gs, Bjk maçlarında açık 50 kapalı 100 ytl mi :) İllaki açık ile kapalının bilet fiyatları birbirinin iki mislimi olması lazım. 10-20'yi anladık hadi arada bir fark yok ama diğer türlü 50 ytl'lik fark çıkıyor ortaya... Açığın önünde izdiham olur :)

Bende maça göre fiyat uygulanması taraftarıyım açık tribün 10 ytl ile başlayan fiyatlardan 30'a kadar yükselebilir.

Ama öncelikle beleşçilerin önlenmesi lazım. Çıkacak kombineler ile içeriye sadece bir taraftarın gimesi lazım. İkinci bir kişi aynı maça aynı kart ile girememesi lazım. Üstelik kapıdaki güvenliklerin değişmesi lazım. Girişteki güvenliğin yerine polisler dursun sadece..
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 14:42

15 ytl ye çok diyen taraftar 20 ytl'yi nasıl verecek. fb-gs-bjk maçı hariç diğer maçlar ya 10 yada 15 olmalı yoksa stad dolmaz. anca başarılı olur bi kayseri-sivasın başarısını yakalarsa dolar. orta sıralarda oynayan takımda dolmaz 20-30 ytl ile. bu nedenle aslında en doğrusu yönetimin bi alt ve üst limit duyurup sezon boyunca maça göre bilet tarifesiyapması en doğrusu gibi. tabi bizim kombinemiz olacağı için sorun yokSmile

ES-ES
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 14:50
15 ytl'ye çok diyenlerden de birisi bendim :)

AMa şu anda biliyorsunuz herkes EsEsLi oldu birden bire biliyorsunuz birde bu şehirde bir çok universiteli var FbLi,GsLi,Bjkli... Bu kişiler için Eskişehir'den maçlara gitmek oldukça pahalıya patlıyor. Eskişehirdeki kendi takım maçlarınıda kaçırmazlar ayrıca.. Normal olarak 650 kişilik rakip taraftar bölümüne genellikle İstanbuldan gelenler dolduracak ve aramıza Eskişehirdeki bu 3 takımı tutanlar gelecek. Uni öğrencileri gelecek .. Roberto Carlos'u izlemek isteyenler gelecek.. Bu Fb, Gs, Bjk maçlarında ne olursa olsun stad dolacak yani.....Tabi herkes EsEsLimi olacak orası ayrı konu ...
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 14:51
benim gönlümden geçen şu üyelikler kredi kartlarına açılsa sezon öncesi post makineleriyle tüm fabrikalar,devlet daireleri dolaşılsa 240 ytl üye aidatı vede atıyorm 360 ytl açık kombinesi satılsa 10 bin rakamı hedeflenip bu hedefe ulaşılsa vatandaşta ayda 50 ytllik bir katılımla hem kulübüne üye olsa hem kombinesini alsa kulübümüzde tık para 6 trilyonu cebe indirse.ama ne dense bunlar hiç düşünülmüyor yönetime gelenler bize kimse yardım etmiyor diye ağlamaktan birazda böyle gelir getirici projelere eğilse.yaza yaza dilimizde tüy bitti
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 15:46
Yeni sezonda maclara ilginin dahada artacagini düsünürsek ilk önce belescilerin kökü kazinmali  ben Sakarya macinda biletli olmama ragmen merdiven bosluguna oturmak zorunda kaldim kapida göevli güvenlik vs. tanidiklarini biletsiz soktuklarini gördüm görevli mesala benim biletimi giriste okutmadi bile.
Bu fazladan maca giren belesciler yüzünden biletliler merdivenlere oturmak zorunda kaliyor buda Klübün ceza almasina sebeb oluyor....
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 17:06
S.lige çıkılması durumunda portatif kale arkası tribünü yapılabileceği düşüncesi vardı yönetimde. Ama y.k değişeceğinden yeni gelenler ne düşünür bilemiyorum. Kale arkaları hem fiyat olarak uygun olur, hemde  ilköğretim öğrecilerine her hafta yer ayrılarak EsEs sevgisi verilir. Öğrencilere kombinede indirim uygulanması da doğru olur. Maç günü indirimli bilet satılması kargaşaya sebep olabilir.
Yeni yönetimin her konuda (transfer, stad, ilave tribün, reklam, kombine vs.) hızlı ve doğru karar vermesi dileğiyle...
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 17:23
bence bilet fiyatları ne kadar çok yükselirse  beleşçilerin sayısıda o orantıda yükselecektir.bu yüzden yönetimden isteğim bilet fiyatları açık:15 kapalı:30 ytl olmasıdır.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 17:47
Ben karşı takıma göre bilet fiyatı belirlenmesine karşıyım...istanbul takımları kim oluyoki onlar gelince bilet fiyatları 2-3 misline çıkacak?
biz büyük esesiz efsaneyiz istanbul saltanatını devireniz onlara kafa tutanız...onlar buraya geldiklerinde bilet fiyatını artırmak demek bizden büyük olduklarını kabul etmek demektir..
bana göre bilet fiyatları her maç 15-30 veya 10-20 olmalıdır...
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır