eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKombine ve Bilet Fiyatları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 561>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 20:32
Bilet fiyatları normal maçlarda 15 YTL fbgsbjk maçlarında 20 YTL olmalı yoksa 30 40 YTL maç seyredeceksek şampiyonluğa oynamamız lazım geçen yıl süper ligin çoğu takımı 5-10 YTL ye maç oynadı bizim 15-20 YTL yeterli diye düşünüyorum seyirci kapasitemizde düşünülürse tv ve diğer gelirlerle hepey gelirimiz olur ve bence bu takım ilk yılda olsa ilk altıya oynayabilir ama bilet fiyatları bence dediğim gibi 15-20 YTL den yukarı olmamalı.
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 00:09
konbine için şehir dışından bile benden haber bekliyorlar. kongreden sonra konbineler satışa cıksın. evet yönetim kendi söylemişti bu sene konbinesi olanlar önümüzdeki sene %15 indirimli alacak diye buda dikkate alınsın. konbine ne kadar yüksek para olursa takımdan beklentide o kadar yüksek olur. bizans takımlarına yakın konbine parası verip bu takımı düşmeye veya 12-13 üncülük için stada gitmeyim yoksa hesabınıda veremezsiniz. davul dengi dengine
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 12:19
Bursaspor'da kombine fiyatları açıklanmış...

VIP A-B 1. sıra 4 bin 100
VIP A-B 2. sıra 3 bin 100 YTL
VIP A-B 3-4-5-6. sıralar 2 bin 100 YTL
kapalı tribün B bin 350 YTL,
kapalı tribün A-C bin 100 YTL
maraton tribün 275 YTL
yeni maraton tribün 250 YTL
kapalı kale arkası tribün 150 YTL ve açık kale arkası tribün kombinelerin ise 75 YTL'den

Açıklamada, eski kombine bilet sahiplerinin 2-12 Temmuz tarihleri arasında eski yerlerini alabilecekleri, kombine biletlerin sadece Turkcell Süper Ligi maçları için geçerli olacağı kaydedildi. Dileyen taraftarların kombine biletlerini 12 aya kadar taksitle alabileceği, ayrıca VIP ve kapalı tribün kombine bilet sahiplerine 1 yıllık Bursapor Dergisi hediye edileceği bildirildi

TeXaS'ın bulunduğu yerin kombinesi 150 ytl'miş...Gayet uygun...Keşke bizim de 6-7 tane alternatifimiz olabilseydi...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Semih26 Liste gör
Yazar

Semih Karadag
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 12:40
taraftar olarak yapmamiz gereken en önemli icraat kombine almaktir.
Bizimkisi MEMLEKET MESELESİ..!
Avrupali Eskisehirliler Dernegi
Yukarı
esesli_-sarı-_1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serkan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 12:55

abilerim kardeşlerim ve arkadaşlarım bu konuda herkesin duyarlı olması gerekiyor.ben lise 2 öğrencisiyim ve malum pek yüksek miktarda para elime geçmiyor.o yüzden gelecek sene kombine alabilmek için şimdiden para biriktirmeye başladım.lütfen diyorum durumu olanlar bu biriktirme işini yapsın.hem ailenizede pek fazla koymaz biriktirme sisteminde olursa.önümüzde bi febe örneği var adamlar kombine alıyolar ve takımlarının eline göz ardı edilmeyecek kadar yüklü bi miktar para geçiyor.Bizki takımımız için neler yapmadıkki.Gün geldi karda kışta deplasmana gittik ama yalnız bırakmadık.en kötü günlerinde bile 20 bin kişiyle destek verdik.Seyircisiz maçta bile deplasmana giden arkadaşlarımız oldu. BİZ BÜYÜK ESES'iz işte o febeden tek fakımız bu. aynı şeyi bizde yapabiliri.lütfen bu konuda biraz duyarlı olalım

güvensoy istifa
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 13:15
biletlet açık:15 kapalı:30 ideal bencede daha fazlası ESkişehir halkını sarsar ve belkide sırf süperlig maçı göremeye diye gelecek seyirci(!) ile dolar stad traftarla değil. gs-fb-bjk maçına başka şehirlerden bile gelecekler olacak şimdiden gelecez diye söyleyenler var. bu nedenle zaten ESES'lilerin kombinesi olacağından bu 3 maç için açık:50 kapalı:100 en uygunudur ve tabiki bu maçlarda kombine kesinlikle geçerli olmalıdır. (HERKES KOMBİNESİNİ VE FORMASINI ALSIN!)
ES-ES
Yukarı
yalvaçtan esgulen26 Liste gör
Yazar

eyyüp
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 13:28
benim düşünceme göre de ;
açık    =20 ytl
kapalı =40 ytl
Kombine açık=300 ytl ve sezon boyunca tüm maçlar aynı olmalı.
Kombine almaya yönelinmeli.Febe,Bjk ve Gs maçlarında Açık=50ytl Kapalı=100 ytl olmalı.
böylece kombineli taraftarımızda zarar görmez düşüncesindeyim.Ve diğer illerden gelen kişilerde artık izleyecekse bu fiyatları göze alacak.Sonuç olarak hem klüp kazanır hem taraftar üzülmez...
UZAKLARDA OLSAKTA KALBİMİZ SENİNLE.../Eyyüp GÜLEN Isparta
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 13:30
Ben en son düştüğümüz sezon .o herkezin 3 büyük dediği takımların hiç birinin maçına o sezon gitmemiştim.Bilet fiyatları hakkındada hiç bilgim yoktu bilmiyorum bilet fiyatları ne kadardı.

Ama o takımların maçlarında bilet fiyatları neden yüksek olacak onuda anlamıyorum .Ben oraya her hafta olduğu gibi ES ES imi desteklemek için gideceğim.Yani benim için Konya maçıda aynı bjk-fen-gs maçıda aynı ben oraya ES ES için gidiyorum.kombine için her maç aynı olmalı.

Gerçek taraftar 17 maçlık uzun bir maratonda ES ES in yanında olacaktır.Bunuda kombine alarak destekleyebilir.Bilet fiyatları düşük olsun diyoruz.Artık süper ligteyiz kurulacak olan takımın maliyeti geçmiş sezona göre daha pahalı olacak .Onun için her ne olursa ES ES!in yanında olalım. banane İstanbul takımlarından.Ben ES ES sevdası için o stada gidiyorum.

Tekrar edeyim yönetim geçmiş sezonda kombinesi olanlara indirim yapsın.Ben bu sezon kombine almayacağım demiştim ama ES ES sevdası ağır bastığı için kaçış yok alacağız.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 13:42

Bizim için GS maçınında Oftaş maçınında pek farkı yok bizim stada gidiş amacımız takımı desteklemek ancak futbol bir endüstri ise bunun gereklerini yapmak lazım Oftaş maçında takım iddasız olsa 10 bin kişi gider ama GS maçında stad yetmez talep fazla olacağından fiyatları yüksek tutup para kazanmak en mantıklısıdır.

Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 13:57
valla insanlarımızın ve ülkenin ekonomisi ortada.özellikle açık trübün fiyatı makul seviyede tutulmalı.2 liradan 5 bin kişi geleceğine 1 liradan 15 bin kişi gelmesi hem maddi hem manevi olarak daha iyi yani bir nevi sürümden kazanmak.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 561>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,953 saniyede hazırlanmıştır