eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftar Olarak Yapmamız Gerekenler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 01:58
Alıntı yapılan one_strike_its_over

Aynen katılıyorum İngilizlerden nefret ederim ama şu duruma göre tezahurat yapmaları çok güzel. Takımlarında bi futbolcu güzel hareket ya da mücadele pres yaparsa alkış kopuyor. Oyuncunun morali düzeliyor ve takıma daha faydalı oluyor. Aynı şekilde hakem de etki altına alınıyor.
Bence marşlar 1. golden ya da 2. golden rahatlama olduktan sonra söylenmeli ilk etapta oyunu izlemeye dayalı tepkisel taraftarlık yapılmalı...

Diye düşünüyorum.

Bizde ise nasıl?? Ben bizim statta çekirdekçilerin kendi topçumuza yaptıklarını düşmanın bize yapamayacağını gördüm. Soldan bindirme yapan bi topçumuz güzel orta yapamazsa ya da hatalı pas verirse öyle küfürler yiyor ki ( hem de kendi taraftarından(!)) eminim o anda sahadan alınmak ya da başka bi mevkide oynama isteği oluşuyordur... Yazık yani...

Maç başladığında saldır-maçı al gibisinden, topçularda ağır bir gol atma baskısı oluşturan tezahüratlardan kaçınılması taraftarıyım. Bu tezahüratlar, biz atağa çıkarken yapılırsa daha uygun olabilir diye düşünüyorum.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 03:45
 Öncelikle Taraftar gruplarının kendilerine çeki düzen vermeleri lazım..Her geçen gün yeni bi tribün lideri çıkıyo ortaya..Nerde Amigo ORHAN gibi bi tribün lideri,Koca Eskişehir`den bi Amigo ORHAN daha çıkmaz mı?!
 Maçlarda hepimiz bazı taraftarların futbolculara hatta birbirlerine bile küfür ettiklerine şahit oluyoruz..

Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 03:52

Efsanenin sahalara dönmesini,bizansa tekrar korku salmasını hepimiz 4 gözle bekliyoruz..PEKİ EFSANE NE ZAMAN TRİBÜNE GERİ DÖNECEK..?!! Takımımız ve taraftarımız eskiden deplasmanlarda krallar gibi karşılanırmış,biz nezaman öle karşılnıcaz?!!!!!!

HERKES ESKİŞEHİRSPOR A LAYIK OLMAK ZORUNDA!!!!!!
Yukarı
semihk Liste gör
Deneyimli Yazar

semih
  Alıntı semihk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 06:49
tarafftar olarak takımımıza ve şehrimize zarar vermemeli, art niyetli kişilere ESES üzerinden kötü oyunları için fırsat vermemeli, hiçbir tahriğe kapılmadan  bu sene sonunda inşallah elele bir üst kümeye çıkmalıyız.
Başkalarının kusurlarını görmeye başladığın an, kendi kusurların için aynanın karşısına geçmen gereken andır.
Yukarı
emr26e Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
  Alıntı emr26e Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 15:27
 Arkadaslar yeni bi sezonda artık maçlara gelirken stadda ahenk oluşturmak için kırmızı ve siyah ağırlıklı giyinmemiz gerektiğini düşünüyorum şahsen  maçlarda mor, mavi, yeşil, sarı, beyaz bu
öyle alakasız renkler görmekten hoşlanmıyorum eminim bana katılan abilerim arkadaşlarım vardır senelerdir bu olayı tam olarak çözemedik artık  dikkat edelim !!!!!!!!!!!!!

Diğer bi konu ise atkı meselesi bu ülkede taraftar dedikleri zaman herkez bizi bilir bu iş bizim uzmanlık alanımız ama (kendi görüşümdür)maçlara gelirken atkı ve forma olayına tam hakim değiliz özellikle atkı hem fiyat olarak ucuz hemde tüm stadda olduğu zaman çok hoş görüntü ortaya çıkmakta karton şovu her maç yapamayız ama atkı şov her maç olur ve maliyeti yoktur.

Söz sabihi abileri ve arkadaşlarımdan ricam bu çok basit ama güzel sonuçlacak hadise ile ilgilenmeleridir.

Bu konuyu ayrı başlık altında açtığım için konu KİLİTLENMİŞTİ.
 Ancak elazığ maçında tribünlere baktığında (yukarda örnekledim)malesef stadda renk cümbüşü vardı ben sahsen cok rahatsız oluyorum.Bursadan örnek verdim çünkü adamlar bu içi oturtturmuş durumda forması olmayanların çogu beyaz yada yeşil tsirtle maca geliyo bu

Bu durumdan rahatsız olan arkadaşlardan ilgi bekliyorum!!!!!!!!!!!!!!!11
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 15:43
Elazığ maçında özellikle açık tribünde sanki konser havası vardı. Ağırlığımız kırmızı-siyah olmalı. Hadi formayı geçtim çok mu zor kırmızı ya da siyah bir şeyler giymek...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
emr26e Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
  Alıntı emr26e Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 17:19
konu burdada mevcut ama ilgilenen pek yok galiba
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 19:16
Taraftar olarak yapmamız gerekenler... buyrun bakalım...

1- beleşçilik
2- küfür
3- yağma

bu üç kötüyü içimizden çıkarmadıkça bunların üzerine giydiğimiz kırmızı-siyah çok kirlenir...
nekadar seviyorsan sev.. istersen aşkından öl.. ama parasızsan evinde öl..
ön tarafta arkadaşıyla, abisiyle, babasıyla oturan kızcağızı kendi bacının yerine koy ve öyle söv...
üç kuruşluk şeyi bedava yemek uğruna hiç kimsenin rızkına el uzatma..

Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2007 saat 21:05
Bugün Manchester maçını izledim,bir grup taraftar Liverpool'un bestesi olan"you will never walk alone" tezahüratına girdi,stadda o anda tam bir uğultu vardı,kimse o tezahürata eşlik etmedi,bir süre sonra susmak zorunda kaldılar.
-Peki biz,biz ne yapıyoruz hiç alakasız yerde hem de bu besteyi o takım yaptığı halde küfürlü bir şekilde bu takıma ediyoruz.Eğer biz iyi bir klüb iyi bir taraftar olacaksak,örnekler önümüzde,Büyük Eskişehirspor'un Büyük Taraftarı en kısa zamanda bu sorunu çözeceğinden şüphem yoktur.
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2007 saat 22:40

Dün akşam Bursa - Trabzon macını izlemek için Bursa ya gittim.İnanın teksas ve uyumu izlemekten macı izleme şansım olmadı.Neden mi ? Gecekten tek ses var stad da sadece teksas.Aynı bizim Elzığ macında yaptığımız gibi ne olur bu birliktelik bozulmasın.Çünkü o zaman bağırmanın tezahüratın anlamı oluyor.100 kişi orada yüz kişi orada bağırdımı hiçbir anlamı yok.Birde forma tamam kırmızı renk giymek oda tamam gerçi herkes uymuyorda neden kaşkol la gidilmez maçlara kaşkol un amacı soğukta boynumuzu ve yüzümü kapatmak olarak düşünüyor herhalde muhteşem taraftar.Üzülerek yazıyorum dün Bursa da kaşkol  ve formasız taraftar sayısı inanın 500 ü geçmezdi ne olur renk uyumu ve canlılık için kaşkol forma giymeden maçlarımıza gitmeyelim.Bizim onlardan eksiğimiz yok fazlamız var ama hayata geçirme zamanı geldi de geçiyor haydi büyük taraftar Mardin maçında kaşkol ve formalar la yoksa kırmızı renkli tşörtlle buyun mabedimize.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır