eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 23:15
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan Sephodyrm

......Ama o günlerde henüz dünyada olmadığım için forumdaki dayılar daha iyi bilecektir.....

Saygılarımla...

Sevgili Sephodyrm abim,
amcamı, dayımı bir karar ver artık.

Big%20smile

Sevgili Hüsnü Dayım,
ha amca ha dayı ne fark eder Smile
Ama tek tip istiyorsanız dayıda karar kılalım.dayı diyelimSmile

BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2008 saat 23:56
Alıntı yapılan sezginsecil

Alıntı yapılan Sephodyrm

Bugün aklıma şöyle birşey geldi.1.ligde fırtına gibi estiğimiz dönemlerdeki formamızı yönetim tekrar bastırıp mağazada satışa sunsa nasıl olur?Bence gayet güzel olur ve bazılarına(!)da geri döndüğümüzü bir kez daha hatırlatmış oluruz.Forma sanırım aşağıdaki gibi.Ama o günlerde henüz dünyada olmadığım için forumdaki amcalar daha iyi bilecektir.Eğer o dönemdeki forma bu değil ise lütfen o dönemdeki formayı koyun ki tartışalım.

Saygılarımla...

Nasıl olur diye sormuşsunuz. Kendi adıma cevap vereyim; harika olur!

O takımda oynayan üniversiteli sayısı yanılmıyorsam 5 kişi. Aynı formaya benzeyen üniESES tişörtümüz var. Sezgincim seni salı günü okula odama bekliyorum.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
26ArizA26 Liste gör
Yeni Yazar

Ömer Ergenekon
  Alıntı 26ArizA26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 00:09
Bir an evvel kaliteli birşeyler piyasaya sürülsün
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 00:24
Alıntı yapılan MuratHoca

Alıntı yapılan sezginsecil

Alıntı yapılan Sephodyrm

Bugün aklıma şöyle birşey geldi.1.ligde fırtına gibi estiğimiz dönemlerdeki formamızı yönetim tekrar bastırıp mağazada satışa sunsa nasıl olur?Bence gayet güzel olur ve bazılarına(!)da geri döndüğümüzü bir kez daha hatırlatmış oluruz.Forma sanırım aşağıdaki gibi.Ama o günlerde henüz dünyada olmadığım için forumdaki amcalar daha iyi bilecektir.Eğer o dönemdeki forma bu değil ise lütfen o dönemdeki formayı koyun ki tartışalım.

Saygılarımla...

Nasıl olur diye sormuşsunuz. Kendi adıma cevap vereyim; harika olur!

O takımda oynayan üniversiteli sayısı yanılmıyorsam 5 kişi. Aynı formaya benzeyen üniESES tişörtümüz var. Sezgincim seni salı günü okula odama bekliyorum.

70 li yıllarda bize KIRMIZI ŞİMŞEKLER  diye lakap takılmasının ve tüm türkiyede bu şekilde anılmamızın nedeni işte bu formalardır.. o dönemdeki başarılarımızdan uzun uzadıya bahsetmeye gerek yok.ancak bu lakabı sahiplenen o kadar çok kulüp var ki bunun son örneğini bolusporda gördük..herkez bizden esinlenerek kırmızı şimşekler diye lanse ediyor kendini ..çıkış noktası aslında eskişehirspor olmasına rağmen,bunu bir çok takım taraftarına anlatamassın belkide...kendini kırmızı şimşek olarak adlandıran bir çok takımın forması ya çubukludur yada çift renklidir..ancak eskişehirsporun o yıllarda giydiği forma sadece ve sadece kırmızı bir fanila görünümündedir.fırtına gibi estiği o yıllarda da aldığı lakap KIRMIZI ŞİMŞEKLER dir..gerçi kırmızı şimşeklerin yanı sıra beyaz şimşekler,mavi şimşekler gibi bir çok takım kendine şimşek ünvanı versede gerçeğin ta kendisi işte bu fotoğraftır..
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
Yer: Eskişehir
  Alıntı thefasfis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 01:01
ya ne forması normal formalar yokki
millet kuyruğa girmiş bolu maçı öncesi forma almak için gelgelelim satış mağazasında beden yok sen kulüp olarak o gün forma satamıyorsan (beden olmadığı için) yeni forma yaptırmışsın hiç satamazsın kendimizi kandırmayalım ve fantezi yapmayalım
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 01:57

Bu potansiyel bu kadar mı kötü kullanılır.Ufacık mağaza var içindeki ürünler inanılmaz yetersiz.Oysa güzel bir işletmecilikle çok önemli bir para kazanabiliriz ama parsayı korsancılar topluyor arık bu işe kökten bir çözüm şart.

Yukarı
MuratN Liste gör
Deneyimli Yazar

Arabacı Murat
  Alıntı MuratN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 02:38
çok pasif kalındı çokkk bizi süper lige çıkaran yönetime yüklenmek istemiyorum yine miniminnacıkta olsa bir kulübe yaptılar lakin başımıza kim geldiyse hep yan geldi yattı bu konuda.
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...
Yukarı
esesli_-sarı-_1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serkan
  Alıntı esesli_-sarı-_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 02:54
ya bu yönetimin bu işlerde bezi yok anlaşıldı hele bu süreçte hiç bişey yapmazlar gibime geliyo. en azından biz kendimiz bişey yapamazmıyız.
güvensoy istifa
Yukarı
celaluslu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

celal
Yer: SAKARYA
  Alıntı celaluslu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 08:43
Arkadaşlar bu hafta LESCON ürünlerini yakından inceledim ve çok beğendim.Gaziantepspor un da bu firmayla antlaşması var siyah -kırmızı formaları şu anki bizim mağzamızda satılan formalara kalite ve canlılık olarak 10 basar vede ucuz.Forma ,eşofman,çanta gerçekten ürünler çok güzel ve kaliteli.Biran önce yönetimin oluşmasını ve bu konuya el atmasını bekliyorum.
Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 17:45

ben play off tan önceki hafta gittim birşeyler almak için ama ürün bulamadım olanlarında bedeni yoktu. görevli arkadaş 10 gün sonra dedi ama sanırım hergün o cevabı veriyor.

dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,328 saniyede hazırlanmıştır