eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftar Ürünleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 184>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 00:33
Alıntı yapılan Sephodyrm

Bugün aklıma şöyle birşey geldi.1.ligde fırtına gibi estiğimiz dönemlerdeki formamızı yönetim tekrar bastırıp mağazada satışa sunsa nasıl olur?Bence gayet güzel olur ve bazılarına(!)da geri döndüğümüzü bir kez daha hatırlatmış oluruz.Forma sanırım aşağıdaki gibi.Ama o günlerde henüz dünyada olmadığım için forumdaki amcalar daha iyi bilecektir.Eğer o dönemdeki forma bu değil ise lütfen o dönemdeki formayı koyun ki tartışalım.

Saygılarımla...

Nasıl olur diye sormuşsunuz. Kendi adıma cevap vereyim; harika olur!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 00:34
Alıntı yapılan esmir

Nasip olursa temmuzda oğlum olacak ve bir an önce onun ESESli fotolarını çekmek istiyorum.

Hele bir sağliklı doğum olsun, aradığın ürünleri sana aratmam.

Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 00:36
bugün arkadaşların sipariş ettiği atkı ve şapkaları almak için gittim mağazamıza fakat yine açık anını denk getiremedim.cenaze dolayısıyla kapalıyız yazıyordu yanlış görmediysem kapıda..
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
Emrecan Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emrecan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Emrecan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 00:38
Alıntı yapılan omerbihlar

Alıntı yapılan eses_irsadinho

parfum ve enerji içeceği nasıl temin edebiliriz?

Taraftar ürünleri mağazasında her ikiside mevcut.

Enerji içeceğini bilmiyorum ama parfüm mekkeden ithal hacı misini basmışlar içine
1965'de İsmin Kazındı Kalplere
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 00:41
Alıntı yapılan kizilcikliemrecan

parfüm mekkeden, ithal hacı misini basmışlar içine

Buradan Mekkeye, Mekkeden buraya...
Tespih, takke, seccade, gümüş hacı yüzükleri...

LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 02:47
yahu yapılcak o kadar çok ürün varki. eski formalar arkasında efsane furbolcularımızın isminin yazılı olduğu, normal zamanlarda giymek için logomuzun biraz daha ufak olarak basıldığı kırmızı yada siyah shirtler bayanlar içinde badiler, yazlık atkılar, yazın geldiğini hesap edersek şort mayolar bunlar dahada arttırılabilir ama yeni gelicek yönetimde bir kaç insanın sırf bu işle ilgilenmesi lazım. ürünleri arttırdıktan sonrada o mağzada çalışanlara öğütlesinler lütfen müşteriyle biraz ilgilenmelerini.  
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 18:53
Şimdi forma satışlarından patlama yapılacak zaman.. Benim abimin futbol ile uzaktan yakından hiçbir alakası yok..Dünya Kupası Final maçı oynansa seyretmez. Sadee Eskişehirli olduğunu için bu yaşına kadar 10-15 kere Eskişehirspor maçına gitmiştir. Eskişehirspor Şampiyon olduktan sonra forma almak istedi. Bende mağazadan yada tırdan alabileceğini söylemiştim ama orada birşey bulamadı.. Daha sonra gidip Klüp ile alakası olmayan bir yerden almış. Kendisine , Yengeme Eskişehirspor tişörtü ve 1,5 yaşındaki kız çocuğuna forma ile şort almış :))) Bu pazar bende çarşıya inip forma almak istiyorum. İnşallah mağazadan bulabilirim..
Yukarı
Endy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
  Alıntı Endy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 18:56
Bugüne kadar aldığımız tüm kupaların minyatürleri yapılıp satışa sunulsun.
Evlerimizde kupalarımıza ait bir köşe olur.
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 18:58
İlk önce 12 yıl sonra gelen şampiyonluk için özel tasarımlı hatıra olarak saklanabilecek imzalı şampiyonluk formaları olmalı.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
umuthalaza Liste gör
Yazar

Umut
  Alıntı umuthalaza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 20:06
Alıntı yapılan Rasputin

İlk önce 12 yıl sonra gelen şampiyonluk için özel tasarımlı hatıra olarak saklanabilecek imzalı şampiyonluk formaları olmalı.

mantıklı baya iyi satış olur
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 184>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,535 saniyede hazırlanmıştır