eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Başımız Sağolsun (Nejat Biyediç)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 80>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 19:12
Alıntı yapılan efsane_eses

Alıntı yapılan darknESS

yönetim kurulunda değil ama istenen her türlü yardımı yapıyor ksk ye. zaten şu aralar gerçek anlamda bir teknik adamlada görüşüldüğünü düşünmüyorum. yönetim belli olmadan da teknik direktörümüzü bilemeyiz.
birde sakarya en son çıktığında biyediç kalmıştı başlarnda ama sonradan ayrılmıştı o dönem neler olduunu bilen varmı? neden ayrıldı kurudğu takım nasıldı?  

Yanlış hatırlamıyorsam o playoff'tan sonra Sakaryaspor açık ara düştü...
öyle oldu ama biyediç sezon sonuna kadar kalmadı. şimdi kayseride oynayan bi arjantinli ve iyi bir kaleci falan almışlardı o dönem takımı biyediçmi kurdu yoksa sakarya yönetimimi onu merak ettim.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
eses007 Liste gör
Yazar

Emre
  Alıntı eses007 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 21:55
Bence Nejat Hoca takımın başında kalmalı,, Süper lig için gerekli tecrübeye sahip,, Eskişehir ve Eskişehirspor'ada gayet iyi uyum sağladı...İyi niyetli bir teknik...
**AnaDoLu EfSaNeSi**
   **EsEs 1965**
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 22:12
Bende kalmasından yanayım..  Sık sık teknik direktör değişikliği iyi bir şey değildir ayrıca daha iyisi de yok bence..
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
  Alıntı ESES_TAMER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 22:21
Herşey tam oturmuşken iyi bir hava yakalanmışken,kalmalıdır.tekrar başarılar nejat hocam Clap
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı mak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 22:36
Bence yıllar sonra aradığımız hocayı bulduk.Çünkü kendisi,sadece işini düşünen ve yapan,polemiklere girmeyen,mütevazi ama hırslı,beyefendi ve kişilikli,kapris yapmayan,ekibiyle ve futbolcularla gereksiz uyumsuzluklara girmeyen ve de en önemlisi futbolu iyi bilen bir teknik adam...
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 22:40

Kocaeli maçı öncesi stada gidip antrenmanı izledik...İmparator el salla şeklinde tezahürat yaptık bize şaşkın  şaşkın bakıp bana mı yoksa (sergen yalçını gösterdi)...Çok iyi birisi...Ben de değişmemesinden yanayım...Ama keşke olsa da Diyadin gelse...

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 22:48
nejat hocanın kişiliğine,efendiliğine diyecek birşey yok.bizi şampiyon yaparakta tarihimizdeki ve gönlümüzdeki yerini aldı.ama artık onunla ayrılık vakti bence.nedenmi yaptığımız son 8 maçta yanılmıyorsam sadece 3 galibiyet alabildik hiçbir maçımızdada göze hoş gelen bir oyun oynayamadık.gerçi ne bu takımı nejat hoca kurdu nede son oynadığımız maçlar güzel oyun oynanacak maçlar değildi ama nejat hoca iki yıl önce tıpkı bizde olduğu gibi sakaryayıda playofftan çıkardıktan sonra kendi kurduğu takımla devam etmişti ama o sakarya daha ligin 10.haftasında neredeyse düşmeyi garantilemiş ve nejat hoca ayrılmak zorunda kalmıştı.

nejat hoca altın devrini bursada intertotıo kupası maçlarında bursaya oynattığı mükemmel futbolla yaşadı ama onun üstünden neredeyse 15 yıl geçti arkadaşlar.

ben süper ligde öyle günü kurtaran 3 ay nejat hocayla 5 ay güvenç kurtarla 5 maç giray bulakla sezonu tamamlayan bir eses istemiiyorum bir denizli bir konya vb gibi bir takım istemiyorum.

ben enaz 3-5 yıllık anlaşma yapacağım,belli bir plan dahilinde kuracağı genç takımla 2-3 yıl içinde beni ilk 5 e yerleştirecek genç,hırslı başarıya aç abdullah avcı,bülent uygun,tolunay kafkas,aykut kocaman gibi yeni nesil bir teknik direktör görmek istiyorum esesimin başında.tüm ülkeye örnek olacak bir istikrar yakalamak istiyorum,3-5 kötü sonuçla görevine son verilmeyecek her zaman camianın arkasında yer alacağı 3-5 yıl birlikte olacağımız bir hoca istiyorum.bence böyle bir istikrar için nejat hoca uygun bir isim değil.
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 15:39
www.fanatik.com.tr'nin bu haftaki konuğu Eskişehirspor'u Süper Lig'e taşıyan Nejat Biyediç olacak. Tecrübeli çalıştırıcı, canlı yayında sorularınızı yanıtlayacak.

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/Default.aspx?aType=Detail&articleID=107994&CatId=88
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 15:53
Alıntı yapılan şimşek65

nejat hoca iki yıl önce tıpkı bizde olduğu gibi sakaryayıda playofftan çıkardıktan sonra kendi kurduğu takımla devam etmişti ama o sakarya daha ligin 10.haftasında neredeyse düşmeyi garantilemiş ve nejat hoca ayrılmak zorunda kalmıştı.

Bu doğru ancak o 10 hafta SAkarya ligin en iyi top oynayan takımıydı kaldı ki getirdiği Cangele kaleci Martinez ve bir Arjantinli oyuncu daha vardı, o yıl yapılan en iyi transferlerdendi bu oyuncular.
Kısacası ben NEjat Hoca'ya güveniyorum ...
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
malıçlı Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
  Alıntı malıçlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2008 saat 16:21
sevgili hocam öncelikle size ve ekibinize bize yaşattığınız şampiyonluktan dolayı çok teşekkür ediyorum hocam size 3sorum olacak 1.si eğer anlaşılıpta devam ederseniz alt yapıyla ilgili herhangi bir çalışma yada projeniz olacakmı
2.yabancı oyuncu seçiminde öncelik vereceğiniz bir ülke varmı ve bu yabancı oyuncular genelde ismi olan oyuncularmı olacak yoksa menejerler aracılığyla tavsiye edilen genç ve yetenekli oyuncularmı olacak
3.sizce bu seneki şampiyonlukta taraftarımızın aayı ne kadardı ve bir çok takım çalıştırmış bir teknik direktör gözüyle sizce taraftarımızın performansı nasıl....
sorularıma göstereceğiniz ilgi ve alakdan dolayı şimdiden teşekkür ederim saygılarımla......

ben yazdım bakalım cevap gelecekmi.....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4546474849 80>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır