eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Mert_Eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 17:15
Alıntı yapılan bozüyük26

36 Yaşında.Dünya çapında isim yapmış bir oyuncu olması ayrı ama 2.bir Sergen vakası ile karşılaşma ihtimali yüksek.

Amamn aman eksik kalsın.Bi rivaldomuz eksiktiLOL
Siyah Kırmızı-Anadolu Yıldızı

www.esesim.tr.cx
Yukarı
ESESli_295 Liste gör
Yazar

gökhan
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 17:29
Mukavelesi sezon sonunda biten ve yönetimin hala görüşmeye çağırmadığı Volkan Bekiroğlu'nun, Süper Lig'in yeni takımı Eskişehirspor'la söz kestiği öğrenildi.
Yaşadığı talihsiz sakatlık nedeniyle geride bıraktığımız sezonda uzun süre takımdan ayrı kalan ve Bursaspor’la mukavelesi sona eren Volkan Bekiroğlu Eskişehirspor yolunda… Sezonun bitmesiyle birlikte birçok kulübün talip olduğu tecrübeli futbolcunun, Süper Lig’in yeni ekibiyle söz kestiği öğrenildi. Başarılı futbolcu yeşil beyazlılarla anlaşamaması durumunda, Eskişehirspor’la sözleşme imzalayacak.
teksas.org dan aldım bu haberi tün tarafatarlar keske gitmeseydi falan diyorrr
HER ZMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 18:14
Öncelikle iç transferimizi halletmeliyiz. Kim gidecek, kim kalacak ona karar vermeliyiz. Aslında baktığımızda kalmasını istediğimiz oyuncularda pek problemimiz yok. Sözleşmesi sona eren önemli oyuncularımızdan Ulaş, Ferhat ve Coşkun var. Bunlardan Ulaş'la masaya oturulup tekrar 2 senelik anlaşma yapılmasından yanayım. Ayrıca alınabilirse Ferhat alınmalı. Çünkü Süper Lig piyasası çok yüksek. Forması için oynayabilecek oyunculardan biri bizim için Ferhat, öyle çok para isteyeceğini de sanmıyorum, en azından ummuyorum. Yeter ki bonservisinde sorun çıkmasın. ( Onun dışında K.Erciyesspor'dan Yusuf Soysal ayrılmış kontratı bitip. Bu da 2. planda tutulabilir.) Coşkun'a çok sıcak bakmıyorum ama alınacak oyunculara göre de çok para istememesi halinde kalabilir. Kadro genişliği açısından.
Bunların haricinde diğer oyuncularımızın sözleşmeleri zaten sürüyor. Ama takımda kalmasını istediklerimizle birer senelik daha anlaşabiliriz. Serdar bu ligde çok iyi işler yapabilecek bir oyuncu. Onunla tekrar anlaşılmalı. Eğer istediği oyunu tam ortaya koyabilirse elimizde tutmak da çok zor olabilir. Ömer Yalçın'dan da bahsetmiştim. Hava toplarında hep ihtiyacımız olabilecek tarzda bir oyuncu. Doğa'yı bahsetmeye zaten gerek yok, ortasahada neler yapabileceğini hepimiz biliyoruz. Bu sene tam performans gösterdiğini düşünmüyorum. Herkes Sergen'e yüklenince o biraz sönük kaldı. Keşke Sergen'e verdiğimizin onda birini bu genç yeteneğe verseydik belki de çok şey değişirdi. Ama sonuçta yine ne yapıp edip çıktık. Bu playoff maçlarındaki oyunu zaten tartışılmaz. Ersin de canla başla mücadele etti. Ama onun olduğu mevkiiye bir transfer şart. Zira sakatlıklar elbette olacaktır. Olası bir durumda harcanırız. Bu lig 1. Lig gibi değil. Sol kanada etkili bir isim bulmalıyız. Koray çok yeterli olamayacaktır. Yönetim bu sezon oyuncuları kiraya vermeyi düşünmeli. Aynı zamanda genç yeteneklerimiz de PAF takımda oynayabilir. Çünkü As takımın yükselmesiyle birlikte PAFlar da PAF süper ligine yükseldi.
Umarım güzel ve yerinde transferler yaparız. Süper Lig bambaşka çünkü.
Medyadaki transfer haberlerine ben de gülüyorum, çünkü takım daha kutlama için gelmemişken Serdar Kulbilge Es-Es'e yakın gibi haberler yapılmıştı.
Öncelik iç transferi halletmekte olmalı. Sonra eksiklerimizi kapatıp iyi bir hazırlık dönemi geçirmeliyiz.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 18:30
bizim transferlerimiz ancak 8-10 haziran gibi başlar ilk genel kurulda yönetimi seçebilirsek ki genelde ilk genel kurulların çoğunluk yüzünden ertelendiğini düşünürsek transferler haziran ortasına doğru başlar o zamana kadar ne hoca belli olur nede yönetim. açıkçası yeni gelen yönetimi çok fazla iş bekliyor. şu anki takımımızda süper ligi direk olarak 11 de kaldıracak oyuncu sayısı fazla değil. doğa, ulaş, serdar gibi oyuncular oynayabilir ama diğerleri hakkında şüpheliyim. ferhatta kalabiliyorsa takımda kalsın sanırım 1,5 yıllığına kiralanmıştı. koray, birol tufan gibi oyuncular bu ligte en fazla yedek olabilir. 2A ya çıktığımızda ishak ı hatırlayın adam B deyken yıldızdı ama A da bir türlü isteneni veremedi. oyuncu bulunamazsa bu isimler kadro genişliği açısından kadroda tutulabilir. öenmli olan yabancı transferleridir. iç transfer piyasasının çok yüksek olduğunu düşünürsek daha az maliyetle alınacak yabacnı oyuncular doğru tercihlerle bize yarar sağlayabilir. bunun dışında yeni düşen takımlardaki dikkat çeken oyunculara teklifler götürülebilir. manisa çok kaliteli bir takımla düştü gene paşada ikinci yarı iyi performans sergileyen oyuncular vardı. yaratılacak kaynaklarda çok öenmmli şu anda takımın 4 trilyon civarı borcu var. süper lige çıkmakla beraber 7-8 trilyonluk bir para girişi olacak fakat bu yeterli değil ttoplamda 20 trilyonluk bir bütçeyle ve şansımızda yaver giderse bu ligte tutunacak bir takım oluşturabiliriz.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 18:37
Ben şu anda ortaya atılan hiç bir transfer haberine inanmıyorum. Çünkü Nebi Hatipoğlu'nun aday olmayacağı için şimdilik bir transfer komitesi kurulmadığı düşünüyorum. Bizim transfer haberleri Haziran ayında ki genel kuruldan sonra netlik kazanmaya başlar.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
fatih26 Liste gör
Yazar

fatih
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 19:01
ortada pas yapan adam lazım öncelikle ist. belediyede efe kasımpaşa barbaros bunlar.ankaradan özerde olabilir.
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 19:28
Alıntı yapılan fatih26

ortada pas yapan adam lazım öncelikle ist. belediyede efe kasımpaşa barbaros bunlar.ankaradan özerde olabilir.

Gelecek sezonda Barbaros Barut Ankaragücü'nde,Özer Hurmacı Galatasaray'da forma giyecek.
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 19:47

Rakipler transfere başladı.Bizim ne başkan belli ne teknik adam belli inş hayırlı olur..

Yukarı
esesli_td Liste gör
Yazar

t.d
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 19:51
serdar özbayraktar
ferhat
ve doğa(iyi bi yedek olur)
abi bu ligde kalmak istiyosak yukardaki 3 isim kesinlikle kalmalı,gerisimi yapabildiğimiz kadar revizyon..
!nadına Aşk !nadına EsEs
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 20:14
Alıntı yapılan esesli_td

serdar özbayraktar
ferhat
ve doğa(iyi bi yedek olur)
abi bu ligde kalmak istiyosak yukardaki 3 isim kesinlikle kalmalı,gerisimi yapabildiğimiz kadar revizyon..

Doğa gibi bir yeteneği yedek kulübesine hapsetmekte noluyor.Doğa ilk 11'de rahat oynar bence.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır