eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
it was 1965 Liste gör
Yazar

Ufuk
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 16:09
Bakıyorumda arkadaşlar hala hayal gorenler var...boyle bır olusumu bursasporlu arkadasların kabul edecegını zannetmıyorum..Es es _ Diyar macında ıstanbulda 16.dakka da bursa dıyelım dedık ..bursaapor atkısı acan arkadasları alkısladık olaylar cıktı..carsı grubu bıze s...... bursa dıye bagırtmaya calıstı.kı onlar bagırdı...bız den kımsede ses cıkmadı..aman carsı grubu abıler telefon acıp kızmasın boyle bır olusumu...buyuk taraftarımız carsı grubu abılerıne neder acaba ????
trıbunde gozumun onunde es es taraftarı fırcalanıyor...ınsanlar fırcalanıyor...acaba dedım hala ıcınde ıstanbul takımı sevdası olanlarmı varkı ????? yada korku ???? neyse ne...sonuc olarak orada ne bursanın ne kasımpasanın nede carsının ısı yoktu...almaları buyuk hata ıdı...,
ama  bızans takımlarına kafa tutarız gercek taraftar gosterırız denıyordu ...İnönüdeki maça kadar!!!! karşı grubu bizi susturup hatta bizim amigolar bile bagıra cagıra susturdu ki bide azarlandılar...s....bursa diye bagırtmaya calıstılar...6-16-26 bence yalan ankaragücünün bizans takımlarıyla arası kötü olsa aynı ortam gerceklesse bize ankaragücü aleyihinde konustururlar...bu işler yalan...sempatizanlar cok ki kimin hangi takımı destekledıgını gercekten cıplak gozle bakan herkes ıcınde olan herkes cok cok ıyı bılıyor....boş işler...EN BÜYÜK ES ES ...Taraftar ise ??? abileri izin verdikçe var...kimle dostuz kimle düşmanız onlar seçsin...Ben SADECE ESKİŞEHİRSPORLUYUM......
Yukarı
eSeSLee_26 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 17:00
birader dost olunması,taşlı soplalı bıçaklı kavgaların olmaması gayet güzel ve herkesin katılması gereken birşeydir.ama final maçı için söylüyorum,yok o kardeşimiz geldi,yok bu dostumuz geldi,bide onun kardeşi gelecek diye benim eskişehirden gelen hemşehrilerim maça giremedi.biz de 90 dakika bağıran kişler olmamıza rağmen gittik açıkta tezahürat yaptık.niye??kardeşler gelmiş...
Yukarı
it was 1965 Liste gör
Yazar

Ufuk
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 17:08

centilmenlik herzaman olmalı ...dostsak sonuna kadar olunmalı ama baskları ıstıyor dıye dost takım lehıne tezahurat yapılamıyor....34.hafta bursaspor oley....inönüde sıkıysa bursa diye bağır..aman çarşıdaki abiler kızmasın???????

BEN SADECE ESKİŞEHİRSPORLUYUM....içten içe başka takım desteklemiyorum...BAŞKASI DİYENLERE İNAT SADECE ES ES .....
AMA BÜYÜK ABİLER VARYA İSTANBUL TAKIMLARI!! (bizans yazamıyorum inönüde gördüm çünkü bizans nedese eyvallah diyenleri!!!) nedese YAPMADIM YAPMAM!!!
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 18:46
Asıl sıkıntı kendi içimizde.Birbirine bir şekilde düşman olan gurupların yüzünden bir takıma dostken öbürküne düşmanız. Bir gurup Bursa'yı kardeş görürken , öbürküsü görmüyor.Birde bu görüşlerini gidip , o takımların sitelerinde paylaşıyorlar.Ne kardeşi , ne düşmanı kardeşim ! Önce siz birbirinizi sevmeyi öğrenin . Zoraki yaptırımlarla deplasmanlarda birlikte tezahürat yapıyorsunuz ama kendi tribününüzde birilerine posta koyanlara gıkınız çıkmıyor.Birbirinize öldürecekmiş gibi bakıyorsunuz.Hatta bazen kavga ediyorsunuz.Birde gidip Eskişehirspor taraftarı adına konuşmaya çalışıyorsunuz.Bir toplulukta baş bir tane olur.Başın çok olduğu yerde ne düzen ne de nizam olur.Bizim halletmemiz gereken en önemli sorun budur.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
Endy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 18:48

İkinci defa düştüğümüz yıl..Eskişehir spor – Bursa maçında; Bursa spor gol attıkça..

Kendi taraftarımızın “Bursa, Bursa” diye tezahüratta bulunmasını hiç unutamıyorum.

O maçın rövanşında da Bursa çok sert futbol oynamıştı. Bursa Komşu kentimiz olduğu

İçin onlarında başarılı olmasını isterim. Ancak Eskişehir - Bursa maçında kesinlikle

“Bursa” diye bağırmam. Bu güne kadar belli dakikalarda X takımların tezahüratlarına da

hiç katılmadım. 

061626.. Şimdi Fenerbahçe ile maç yaptığımızda tribünlerimizde Ankaragücünün

sarı-lacivert bayrağımı dalgalanacak!

Dostluk diye diye..rakip takım üzerinde taraftar baskısı kurulamadı.. ne puanlar gitti.

Bazı gruplarda bulunanların diğer bir şehirde arkadaşları olunca hemen bir dostluk olayıdır gidiyor.

Aynı hedef için yarışıldığı içinde an geliyor bu dostlukların sonu doğal olarak hüsran oluyor.

Final maçında oynadığımız Bolu ile aramızda dostluk mu vardı. Maç öncesi herkes bir arada oturdu.

Maç esnasında iki tarafta takımlarını destekledi. Maçtan sonra onlar el sallayarak gitti. Bizde onları alkışlarla uğurladık. Başka bir örnek verirsek o da Eskişehir deki Giresun la oynadığımız maçtı. Bolu da Giresun da dost diye tanımladığımız takımlar değil ama..Dostça geçti. Çünkü medenice davranıldı.

Bize uygarca yaklaşana bizde aynı şekilde yaklaşmalıyız. Bazı arkadaşlarımız Beşiktaşlılar ile ilgili olarak serzenişte bulunuyorlar. Maçtan önce Beşiktaş çarşıda iç kısımlarda bir çay bahçesine oturduk.

Yanımıza Çarşı gurubundan olduklarını söyleyenler geldi. Eskişehir spora sıcak baktıklarını söyleyip

başarılar dileyip gittiler.

Bize yakışan herkese eşit mesafede olmamız. Maç öncesi ve dışında uygarca davranmamız,

maç esnasında rakip taraftara küfür etmeden takımımızı doksan dakika boyunca sürekli desteklememizdir. Benim dostça davranıştan anladığım budur. Böyle de olması gerekir. Bu da bizi Efsane olduğumuz günlere tekrar götürecek tüm Türkiye’nin sevgisini tekrar kazandıracaktır.

Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 18:50
bu kardeşlikler takımların değil grupların kardeşliğ. atıyorum nefer tokatsporla kardeşken kızılcıklı çorumsporla kardeş oluyor ve bunu tüm tribüne kabul ettişrmeye çalışıyorlar. tokatsporla çorumsporda kanlı bıçaklı oluyor sonra biz o iki takımdan biriyle oynarken ister iştemez olay çıkıyor çünkü tüm taraftarlar bunu kabul etmiyor.
zaten son yılların modası bu kardeşlik falan filan. dakka 6 da ankara diye bağarsak ne olur bağarmasak ne olur. oysaki şu çarpık düzene karşı hem yönetimler hemde taraftarlar birleşse kardeşlik yerine toplu haraket etme kararı alınsa çok daha sağlam olur. bu kardeşlik nağraları gereksiz çabadan başka birşey değildir.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
eseslix Liste gör
Yazar

ÜMİT
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 19:08
rant kavagası almış başını gitmiş biz içmizde kardeş olamadıkki  başkalarıyla kardeş olalım
tek ses tek nefes şampiyon ESES
AYDER & NEFER & KIZILCIKLI
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 19:11
Bence kendimize gelene kadar tüm bu kardeşlik dostluk işlerini askıya alalım. Nasıl olsa beceremiyoruz, kendimizi rezil ediyoruz. Daha da fazla kendimizi rezil edip, kardeş dediklerine neler yapıyorlar dedirtmeye gerek yok. Tribünlerin başına aklı başında adamlar geçerse o zaman kalkışırız bu işlere. Ama şu an tribünlerin başındaki ne yaptığını kendileri bile bilmeyen, tribünlerin raconundan bihaber olan adamlarla bu işler yürümez, anca kendimizi rezil ederiz.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
esesli_td Liste gör
Yazar

t.d
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 21:16
Alıntı yapılan banner

Bence kendimize gelene kadar tüm bu kardeşlik dostluk işlerini askıya alalım. Nasıl olsa beceremiyoruz, kendimizi rezil ediyoruz. Daha da fazla kendimizi rezil edip, kardeş dediklerine neler yapıyorlar dedirtmeye gerek yok. Tribünlerin başına aklı başında adamlar geçerse o zaman kalkışırız bu işlere. Ama şu an tribünlerin başındaki ne yaptığını kendileri bile bilmeyen, tribünlerin raconundan bihaber olan adamlarla bu işler yürümez, anca kendimizi rezil ederiz.

ClapClapClapClapClap
adam sırf bela bulayımda nerden gelirse gelsin mantığında bu zihniyetler grup başkanlığı yapıyorlar..sen istediğin kadar netten kardeşlik  çığırtkanlığı yap,bursada bursaspora yeniliriz,bu adamlar yine olan koltuğu sahaya atar kardeşlik falan kalmaz..
Tribün liderliği oluşumu toptan değişmeli,yoksa toplasan sayıları 500,ü geçmeyen kişiler yüzünden bizde çok prestij kaybederiz,klüpte daha çoook cezalar öder..
!nadına Aşk !nadına EsEs
Yukarı
halilsezer Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil SezeR
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 21:23
Alıntı yapılan es_emre26

ESES'imiz süper lige ilk 2 hesapları yaparak çıkmaya çalıştığı zamanlarda 061626.com'da birisi bir fikir ortaya atmıştı ve çoğumuz süper lige çıkalım o da olur demiştik :)...

Evet fikir şudur ki;

061626 TURNUVASI....

Sezona hazırlanmak amacıyla 3 takım arasında bir turnuva yapılabilir ve bu gelenekselleştirilebilir...

Cok güzel fikir. Hala yapılıyor mu bilmiyorum ama İtalya'da Milan,İnter,Juventus birbirleriyle aynı gün 45'er dakikalık devrelerle mac yapıyorlardı. Mesela bizim sezon acılısımız böyle olabilir...
Siz ağır takılan hafif insanlarsınız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,859 saniyede hazırlanmıştır