eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 12:35
Metin Diyadin'in futbol sistemini bilen varsa bana bi anlatıversin. Ben onca maç izledim. Anlayamadım. Ha birde yöneticilik başarısı ile takıma vermiş olduğu katkıyı. Galiba ben futbol özürlüyüm.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 13:30
Takımımızdaki oyuncuların TFF'ye göre sözleşme durumları,

Ferhat Odabaşı - Serbest
Mehmet Yılmaz - Serbest
Cenk Tekelioğlu - Serbest
Sergen Yalçın - Serbest
Engin Öztonga - Serbest
Ulaş Ortakaya - Serbest
Tufan Esin - Serbest
Gökhan Bozkaya - Serbest
Coşkun Birdal - Serbest

Doğa Kaya - 1 Sene
Ersin Güreler - 1 Sene
Serkan Özdemir - 1 Sene
Gökhan Çalışal - 1 Sene
Ömer Közen - 1 Sene
Emre Toraman - 1 Sene
Birol Hikmet - 1 Sene
Koray Arslan - 1 Sene
M.Akif Tatlı - 1 Sene
Mustafa Sevgi - 1 Sene
Zafer Şahin - 1 Sene
Serdar Özbayraktar - 1 Sene
Ömer Yalçın - 1 Sene

Sezgin Coşkun - 2 Sene
Ali Fırat Horasan - 2 Sene
Orhan Altun - 2 Sene

Kayacan Erdoğan - 3 Sene

Sinan Ören - 4 Sene
Uğur Balıkçı - 4 Sene
Yılmaz Sazak - 4 Sene
Çağrı Çiftçi - 4 Sene
Berkay Onarıcı - 4 Sene
Emrah Sarı - 4 Sene
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 13:43
ilkönce teknik direktör arkadaşlar.şimdi duygusallığa yer yok.nejat hocamız insan olarak,kişi olarak gerçekten çok düzgün ve tam bir beyefendi.takımımızıda hedefe ulaştırarak tarihimizde yerini,gönlümüzde yerini aldı.ama artık yeni bir başlangıç yapmak zorundayız ve nejat hocamızla kendisine minnetlerimizi sunarak yolları ayırmalıyız.

neden derseniz nejat hocayla yanılmıyorsam oynadığımız toplam 8 maçta 3 galibiyet aldık,ama benim aklımda kalan şöyle çok güzel oynadığımız bir maçımız yok.örneğin malatyada sakaryada yenilmemize rağmen rakibi ezdiğimiz bir oyunumuz yok.hadi diyelim bu takımı nejat hoca kurmadı iyide 2 yıl önce aynen bizde yaptığı gibi sakaryanın başına sonradan gelerek playofflarda sakaryayı şampiyon yapmış ve kendi takımını kurarak süper lige başlamıştı ama aynı sakarya nejat hocanın kurduğu ve başında bulunduğu takımla daha 10.haftada düşmeyi garantilemişti unutmayalım.nejat hocanın en büyük başarısı bursayı intertoto kupasında oynattığı mükemmel futboldu ama onun üstünden neredeyse 15 yıl geçti arkadaşlar.

nejat hocayla şimdi 3-5 yıllık bir anlaşma yaparak özlediğimiz istikrara kavuşabilirmiyiz bence hayır nejat hocanın ilerleyen yaşı,sağlık durumu vb nedenler bence benim gönlümün istediği 3-5 yıllık bir anlaşma yapılmasına engel.

ben günü kurtara kurtara süper ligde olacak bir eses istemiyorum.6 ay güvenç kurtar,3 ay giray bulak 5 maç levent erişin çalıştırdığı bir denizli bir konya vb bir takım olmak istemiyorum.ben 3 yıl sonrasındada takımın başında olacak istikrarıyla ülkeye örnek olacak bülent uygun,tolunay kafkas,aykut kocaman vb yeni nesil genç,başarıya aç hırslı bir td ve 3 yıl sonrada enaz 7-8 inin hala takımda kalacağı genç ve başarılı bir takım istiyorum.öyle bir td bulmalıyızki bize 3-5 yıllık bir plan yapsın,genç takımın kursun ve adım adım 3 yıl sonrada artık ilk 5 sıraya yapışacak bir takım olsun.işine hiç karışılmasın,3-5 maç mağlubiyetle görevine son verilmesin inatla inançla görevine enaz 3-5 yıl devam etsin.nejat hocayla sizce bu dediklerim olurmu yada hikmet karamanla yada giray bulakla,yada samet aybabayla bu iş olurmu.ama örneğin bir aykut kocamanla bir bülent uygunla bu iş olabilir bence değilmi.
Yukarı
fatih26 Liste gör
Yazar

fatih
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 13:58
takıma en az 15 tane yeni futbolcu gelmeli. ersin,koray,doğa,birol,coşkun, ömer ve eskişehirli futbolcuları tutup geri kalanını yollamamız gerekir. özellikle ömerin kalması gerekir. böyle iyi santrafor zor bulunur.Wink
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 14:28
Vetsel Manisaspor'dan Uğur İnceman ve Borbiconi transfer edilmeli.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
target26 Liste gör
Deneyimli Yazar

günhan göç
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 14:50
defans için alınacak oyuncular içinde bencede borbıconı olmalı..havadan yerden korner atışlarında çok etkili bir oyuncu!!!!
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 14:59
Manisa'dan Rafael forvet için düşünülebilir. Manisa'nın Vestel'le de anlaşamadığını düşünürsek, almak çok zor olmaz. Süper Ligde 6 golü varmış, bir dönem takip ettiğimde bayağı iyi oynuyordu. Takımımıza katkısı olur diye düşünüyorum.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
tcatu Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇAĞLAR
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 15:04

Bence bize en iyi örnek kulup Gençlerbirliği Oftaş tır. Ne milyon dolar harcayarak yıldız oyuncu alıyorlar ne de taraftarın T si var.. Üstelik dışarıya sattığı oyuncular bugun fenerbahçenin genç yıldızları oldular ve şampiyonlar liginde en büyük pay sahibiler..

Biz bile takımın en iyi 3 5 futbolcusunu sayarken Oftaştan gelen Doğa ile Ferhatı söylüyoruz.. İlhan Cavcav ve ekibi nereden nasıl buluyor bilmiyorum ama genç ve ucuza futbolcu bulmak cok da zor değilmiş..

EFSANE GERİ DÖNDÜ!  
Ama Açık Hala Açık......

Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 15:19
                  Ferhat,Sezgin,Ulaş,Doğa,Ömer Közen,Serdar,Ömer,Serkan rahatlıkla süperliği kaldırabilecek kapasitede.Ayrıca,Koray,Birol,Emre Toraman,kaleci Sinan,Mustafa Sevgi,Ersin,Coşkun da duruma göre elde tutulabilir.Bence ilk sıradaki 8 kişi,rahatlıkla 11i zorlayabilir ve kesinlikle elde tutulmalı.İkinci sıradaki 7 isimse ekonomik koşullara göre değerlendirilmeli.Daha iyi alternatif bulunursa satılıp,elden çıkarılabilir.Gönlümden tabii ki ilk 8 kişiye 7-8 takviye geçiyor ama alınacaklar ikinci listedekilerden çok daha iyi olmalı.Bu sene şampiyon takımın futbolcularını elden çıkarmak çok zor olmaz.
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 15:21
Alıntı yapılan tcatu

Bence bize en iyi örnek kulup Gençlerbirliği Oftaş tır. Ne milyon dolar harcayarak yıldız oyuncu alıyorlar ne de taraftarın T si var.. Üstelik dışarıya sattığı oyuncular bugun fenerbahçenin genç yıldızları oldular ve şampiyonlar liginde en büyük pay sahibiler..

Biz bile takımın en iyi 3 5 futbolcusunu sayarken Oftaştan gelen Doğa ile Ferhatı söylüyoruz.. İlhan Cavcav ve ekibi nereden nasıl buluyor bilmiyorum ama genç ve ucuza futbolcu bulmak cok da zor değilmiş..

Oftaş'ın bir farkıda oyuncuların küçük yaşlardan beri aynı takımda oynamaları. Birbirlerini o kadar iyi tanıyolar ki uyum sorunu asla yaşanmıyor. Dış transferde her sezonda bir veya iki kişi oluyor. Bizde bu olay biraz zor olur. Çünkü alt yapıya gereken önem verilmiyor. Biz Oftaş'ın aksine bir iki oyuncu transferi yapacağımıza, alt yapıdan bir iki oyuncu çıkarabiliyoruz. Bence bir kaç sezon alt yapıya önem verilip Oftaş gibi bir takım kurulmalı sonra başarı beklenmelidir. Ben açıkcası 50. yılımıza kadar böyle bir kadro kurup daha sonra şampiyonluğu yakalayabileceğimizi düşünüyorum.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır