eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 23:28
Mehmet Eren giderken "süper ligde oynamak için gidiyorum" demişti. Artık biz de süper ligdeyiz. Mehmet Eren'in gelmesini çok isterim. Lakin Kayseri bırakır mı bilmem. Alınırsa çok iyi olur...
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 00:05
Forumda dile getirilen futbolcular güzelde geçmişten ders almassak tarih tekerrür eder.95 te çıktığımızda hatırlıyalım final oynadığımız aydından 4-5 futbolcu aldık herkez suçu kaşarlara yıktı ama aydından aldığımız futbolcular ne vermiştiki bize ali akdeniz harici hepsi fostu bu nedenle lig A ya fazla bakmamak lazım bir iki oyuncu alınabilir okadar . Yoksa gerisin geri gideriz. Malesef lig A ile Süper lig çok farklı yabancılar kalite olmak zorunda bence  rizeden emrah ve altan alıhırsa iyi olur tabiki form durumlarına göre  bursalı volkanda ve rizeli emrahta trabzonun ikiyıl üstüste lig 2. olduğu sezonlarda oldukça iyi idiler ama form durumlarını takip etmek lazım sakatlık filan. Lig A dan alınacaksa 2 yi geçmemek üzere genç ve ileriki yıllara dönük yatırım olabilir Yoksa bizdeki futbolcuların çoğu zaten lig A nın en kaliteli oyuncuları yani doğa,engin,emre vb Lig A ya hangi takıma versen kaparlar bu nedenle bence kaliteden şaşmamak lazım.
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 00:28

Bankasya 1.Lig'den

1.Adem Büyük(Altay)
2.İskender Alın(Kartal)
3.Sinan Turan(Diyarbakır)
4.İbrahim(Altay)
5.Savaş(Karşıyaka)
6.Görkem(Boluspor]
7.Yaser(Kartal)
8.Serdar Samatyalı(Malatya)

Bu oyunculardan  3-4 tanesi alınabilir...
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 00:37

Önce kalbimizin sesinden çok aklımızı dinleyelim yani duygusallığı bir kenara atalım.Tamam bu takım şampiyon ama bu kadroda Süper Lig'te bizi istediğimiz yere getirecek oyuncu sayısı az.Ayrıca Nejat hocadan daha kaliteli bir hoca ile uzun bir sözleşme imzalamak yararlı olur.Abdullah Avcı ve Aykut Kocaman ilk aklıma gelen isimler zaten kaliteli Türk hoca pek yok her yer dinazor dolu.

Daha sonra şehir dinamikleri harekete geçirilmeli ve Sakarya Gazetesindeki haber doğru ise ( umarım öyledir ) 100 iş adamı 50 milyar verse 5 trilyon yapar bu da iyi bir kaynak olur.Stad modernize edilmeli kapasitesi arttırılmalı ve kombinelilere avantaj sağlanıp en az 10 bin kombine satıp bi 5 trilyonda burdan sağlanırsa çok sağlam bir bütçe ile transfer sezonuna girebiliriz.

Son olarakta her sene yapmaktan bıkmadığımız kaşar topçu sevdasından vazgeçmeli daha çok başarıya aç yetenekli topçular alınmalı.Süper Lig hata affetmez.
Yukarı
zyamak Liste gör
Yeni Yazar

zeki
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 00:45
bilmiyorum ne düşünürsünüz ama bence teknik direktör alınacaksa bunun için en önemli aday cevat güler olmalıdır. gs yeni hoca arayışında cevat hocada kendiniz ispatladı 1. adam olmak isteyecektir. tekrar eski görevine döneceğini düşünmüyorum.  ve başarılı olmaktan başka çaresi yok bence çok önemli bi seçim olur.
Yukarı
MuratN Liste gör
Deneyimli Yazar

Arabacı Murat
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 01:35
Taraftar olarak klübümüzde görmek istediğimiz oyunculara şöyle bir göz attım. Abilerim, kardeşlerim biz artık bank asya 1. liginde mücadele etmiyoruz o ismi anılan futbolcuların klübümüzde ne işi var?
Adam gibi transfer istiyorum gerek yerli gerek yabancı hem forma satışlarını artıracak hem ESES' in yaptığı transfer dedirtecek.
Haziran' ın ilk haftasında yönetim şekillenecek tabii o zamana kadar yaprak dahi kıpırdamayacak; giderayak Sayın Hatipoğlu gol mü atıyor ne..
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 03:14

Yazıldımı bilmiyorum ama transfer dedikte aklıma geldi;

Geçen sene almak istediğimiz bir futbolcu vardı.Yugoslav mıydı ne öyle birşeydi, bir türlü Türk statüsüne geçirememiştik, bu yüzden oynayamamıştı ama senebaşında birçok antremana katılmıştı.Neydi adı ya bir türlü aklıma gelmiyor...Ona ne oldu?Tongue

Hatırladım hatırladım..İsmi Sadat idi...Sadat Şahin'di galiba.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 04:39
Cüzdanımıza epey uzak olan Quiroga'lar, Martin Palermo'lar, Pozziler, hala 3 takım aşkıyla yanıp tutuşan Baki Mercimek'ler, Necati Ateş'ler, disiplinden uzak Ceyhun'lar, İbrahim Akın'lar...

1- Bunlar çok pahalı.
2- Ucuza gelseler bile yüklü maaş isterler
3- Yabancıları bilemem ama hemen hepsinde "EsEs topçusu", "EsEslilik" dediğimiz ruh oluşmayacaktır. Eeee profesyonellik işte.

Oftaş ve Belediye topçuları tek başlarına 3 sene sonrasının yıldızları değiller, 5 sene aynı takımda halı saha bile yapsanız sonunda takır takır oynamayı öğrenirsiniz.
Diyeceğim o ki bu gençlerde ışık var ama araştırmadan yapılmaz bu işler, aldığıınz topçu genç-yaşlı-yerli-yabancı kof çıkablir. Buna en iyi ilaç kale gibi sağlam alt yapıdır. Ama gelin görün ki transfere, bu dönemlerde paralar saçmaya, sonra da yardım diye, destek diye aranıp hazırcılığı yapımıza zerk etmeye iyice alışır olduk.

Mümkünse boşta ya da takımından ayrılmayı kafasına koymuş, idealleri olan, çok maaş istemeyecek bir yabancı lazım bize kalitesiz olmamak suretiyle. Takımı bunlarla dolduracak değiliz, aynı şey yerliler için de geçerli.

Lige çıkmanın gazıyla, iki de haber okuyup bu başlığı işkembeden atma başlığına çevirmekten kaçınmaya davet ediyorum sizi renktaşlarım. İçi boş transfer iddialarının hepsini hatta kimisi 3-5 kere yazılmış şekilde olarak bu başlıkta gösterilmesini otokontrolünüzle engellemenizi ve Daha gerçekçi transfer önerilerinizi bekliyorum.

Şunu da belirteyim, haberciler kendileri ile çelişiyorlar. Bizim yönetimin kim olacağı belli değilken, çok paramız olmayacağı belli iken, kaleci sıkıntımıza Ferhat yetiyorken ve maddi açıdan bizden iyi diyebileceğim Bursa'nın kaleci Vega'yla devam edeceği şüpheli iken; Fener'le parada anlaşamamış olan kaleci Serdar için hangi klüp daha mantıklı?? Ortada bu kadar neden varken Serdar gelmez bize, gerek de yok.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
prof_es Liste gör
Yazar

engin
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 09:05

fenerli serdar ın ismi bizle anılmaya başlandı galiba ama fossss gelmesinde zaten bizim FERHATı mız var

HATIR GÖNÜL DİNLEMEM,FAZLA SÖZE GELEMEM, ESKİŞEHİR ÇOCUĞUYUM KURŞUN YERİM LAF YEMEM...
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2008 saat 09:36
[QUOTE=eses260]Forumda dile getirilen futbolcular güzelde geçmişten ders almassak tarih tekerrür eder.95 te çıktığımızda hatırlıyalım final oynadığımız aydından 4-5 futbolcu aldık herkez suçu kaşarlara yıktı ama aydından aldığımız futbolcular ne vermiştiki bize ali akdeniz harici hepsi fostu bu nedenle lig A ya fazla bakmamak lazım bir iki oyuncu alınabilir okadar . Yoksa gerisin geri gideriz. Malesef lig A ile Süper lig çok farklı yabancılar kalite olmak zorunda QUOTE]
Katılıyorum,süper ligi tanıyan futbolculardan kurulan bir takım kurmalıyız.a liginde kendini ispatlamış 1 -2 futbolcu monte edilebilir,ama çoğunluk süper ligi tanıyanlardan oluşmalı,yoksa sonuç hüsran olur.yabancı futbolcu istemeyen arkadaşlarım da belki biliyordur ama şöyle özetlersek yabancı futbolcu ybancı olsun diye alınmaz,yabancı futbolcu bizim öz çcuklarımız belki 4 te biri 5 te biri fiyatlara imza atabiliyorlar,malum türkiyedeki yüksek transfer ücretlerini göze alınırsa bi nevi kulüp yönetimleri için kurtarıcılar,bir de kesinlikle altyapı eğitimleri bizim evladlarımızdan daha kaliteli bir düzeyde.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır