eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 111>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
riader247 Liste gör
Deneyimli Yazar

Riader Riaderowsky
Yer: Eakişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 17:25
Alıntı yapılan riader247

Arkadaşlar bu konuda çok farklı düşüncelerim var;

Ben olsam bu süper ligde oynamış futbolcuları 1-2 hariç tercih etmem, 1992- 1995 arası ve 1998 yıllarında ankara esenboğa havaalanında çalışmıştım  sayın ilhan cavcav güney afrika uçuşlarının değişmez yolcusuydu. Gençlerbirliğinde oynayan zencilerin hariçinde de birçok zenci futbolcu ankaraya geldi ve gitti. Cavcav eskiden oldukça fazla altını çizerim AVRUPA GÖRMEMİŞ zenci futbolcu getiriyor, kampa katıyor beğenmediklerinide geri gönderiyordu. Avrupa görmemiş olanlar hem maliyetleri çok çok düşük oluyor hemde başarılı olmak için var güçleriyle çok hırslı oluyorlar. ben olsam 10-20 arası afrikadan topçu getirip 1-2 aylık kamp yapar teknik direktörümüzün isteği doğrultusunda bunların bazılarını takıma alır bazılarını kiralar bazılarını geri gönderirim.
Bank asya liginden kim nederse desin görkem gibi oyuncuları nasıl m erenimizi kaptılarsa iyi kumaşların hepsini süper lig takımları kapacaktır.
herkes fikirbirliği etmişcesine kaşar futbolcu konusunda bende aynı fikirdeyim.
Forumda iyiki bu konu açıldı. Çünkü biliyorumki bizim taraftarımız 1995 in acılarını (yaşlı ve kiralıkları) çok iyi hatırlıyordur. Amacımız lige sağlam bişekilde kalmak ve alt yapımızdan iyi oyuncular çıkarmak olmalıdır..........!!!!!!!!!!!!!!!..........,,,,,

Yönetim forumun bu sayfalarını dikkatli okumalı......,,,,,
Biyediç iyi Teknik Direktör..........,,,,,,,,,,,,,,,
ek olarak; şu en azından İnönü gibi 1 stadımız olsa, gerçekten bizim stadımız çok çok kötü, en azından portatif kale arkası trübünleri ekleseler.....!!!.......???????....,,,,,,
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 17:26
Alıntı yapılan ESmustafa

başkan artık yıldızlardan uzak duracağız diye açıklama yapmış.  

Başkanımız,yaptığı bir açıklamada Menajerleri isimsiz oyuncu için para vereceğime,yıldız sayılan oyuncuları belli bir bedel ödeyerek alırım dedi.Bilmem bu açıklamadan ne anlaşılıyor?
Yukarı
Mert_Eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 17:36
Alıntı yapılan es_emre26

Mert_ESES istediğin forma şöyle birşey sanırım...;

Klasımı konuşturdum diyorsunTongue Süper olmuş eline sağlık.Aynen böyle fir formamız olursa hoş olur.
Siyah Kırmızı-Anadolu Yıldızı

www.esesim.tr.cx
Yukarı
MuratN Liste gör
Deneyimli Yazar

Arabacı Murat
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 17:46
Turkcell logosunu formamızda görmek istemiyorum. İnadına ESES inadına ETİ Wink
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 18:07
 Kabul etmemiz gerekir, ES ES in imkanları sınırlı olacak. Bütün futbol simsarları ES ES den nemalanmaya çalışacak. Ellerindeki kaşar futbolcuları bize kakalamaya çalışacaklar.95 deki hatamıza tekrar düşmememiz gerekiyor.Umarım kongrede yönetim kim olursa olsun, dik durmayı becerebilen ES ES imizin çıkarlarını sonuna kadar koruyabilen kişilerden oluşur.ES ES in çıkarlarını ne siyasiler nede  futbolu kendi tekeline almaya çalışan gruplar koruyabilir.
   Yeni yönetim genç , dinamik,kendini kanıtlamaya ihtiyaç duyan aldığı paranın karşılığında formasının hakkını verebilen futbolculardan oluşan bir kadro kurmalı.Siyasilerin, cemaatlerin etkisinde kalmadan tüm Eskişehirlilere aynı mesafede bir ES ES in arkasında oluşacak taraftar gücü bizi başarıya götürür.
   Umarım ES ES imiz Türk futbolunun içine itilmeye çalışılan pisliklere bulaşmadan layık olduğu yerde başarılarıyla bizleri gururlandırmaya devam eder.
since1965
Yukarı
drbasaran Liste gör
Yazar

İhsan BAŞARAN
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 18:27

İstanbul'daki her iki maçta da tribündeydim...Hala Süper Lig'in sarhoşluğunu yaşıyoruz...Kent olarak bunu çoktan haketmiştik...Umarım artık tarih boyunca bu ligden düşmeyiz ve Avrupa 'da da ses getirecek bir kadromuz olur...Ancak kabul etmek gerekir ki, bunlar uzun vadeli planlarla ve sağlam adımlarla olasıdır...Önümüzdeki yıl düşme korkusu yaşamadan,iyi futbol oynayarak, " ilk 10" içinde olmak,sonraki yıllarda ise hiçbir zaman ilk dörtten çıkmayarak Avrupa'yı hedeflemek amacımız olmalıdır...Bu yıl bütçe dengelerimizi de sarsmadan mantıklı planlamalarla bunu başarabiliriz...Tabii ki pek çok isim olasıdır...Benim kanaatim oynadığı hiçbir takımda sorun çıkarmamış , takımına maksimum katkı sağlamış ve bizim gereksinim duyduğumuz alanlara nokta transferi oyuncular almalıyız...  Öncelikle sözleşmesi bitenlerden özellikle Ulaş ve Ferhat, yüreğiyle oynayan ve büyük katkı sağlamış oyuncular...Kalmalılar...

Doğa'nın yükünü hafifletmek adına ben şahsen Beşiktaş'tan Manisa'ya giden Koray'ın ( ki üstelik gelirse yeniden Süper Lig'de oynama şansı bulacağı için isteyecektir diye düşünüyorum ) bize çok yararlı olabileceğini düşünüyorum....İst.B.B.'den İlyas' ta sessiz sakin futboluyla çok yararlı olacaktır...Ayrıca zayıf fiziğine rağmen Diyarbakırlı Sinan'dan da yararlanabileceğimiz kanısındayım...
Saygılar...
İhsan Başaran
Yukarı
EAL_93 Liste gör
Yazar

BAHADIR
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 18:39
Koray konusuna katılıyorum. Ayrıca hep takım için çalışan Tayfun Türkmen'in mukavalesi ne durumda acaba, o da çok faydalı olacaktır. Hem santrafor hem stoper oynayabiliyor ve çok efendi bir futbolcu, tabi yaşını falan bilmiyorum
Es Es
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 18:44
Ferhat'ın sözleşmesinin 1 yılı daha yok muydu? Devre arasında geldiğinde 1,5 yıllık sözleşme yaptık diye hatırlıyorum.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 18:46
Thiago Neves Ofansif ortasaha klas oyuncu ama pahalı olabilir...
ESES
Yukarı
Nightofman26 Liste gör
Yazar

Levent
Yer: Osmangazi
Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 19:05
Thiago Neves i bursa alacak diye duydum bence orta sahaya iii transferler yapılmalı vestelden koray kesinlikle alınmalı birde forvete ihtiyacımız var serdar futbolu bırakasaya kadar burda olmalı ferhat da milli takımın kalesine geçecek kapasite var ve eses de kalması gerek ibrahim akın alınsın dicem ama agressif futbolcular takıma zarar verir.o yüzden necati alınabilir adanaspordayken çok ateşli oynuyordu yabancı şart mehmet yozgatlı ayrılcakmış o da düşünülmeli bence
Kalsada son nefes
Yinede      ESES
OSMANGAZİLİ Kırmızı Şimşekler
NEFER
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 111>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır