eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Hocamız Kim Olabilir

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
özgürözen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür ÖZEN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı özgürözen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 12:55
Nejat hocayla yola devam kararı bence mantıklıdır.Ama aksi bir durumda Aykut Kocaman iyi bir seçim olacaktır...
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 13:01

Valla ben Abdullah Avcı, Aykut Kocaman yada yabancı düşünülecekse Daum'u isterim... Nejat Biyediç kalırsada üzülmem sadece öncelikli tercihlerim bu hocalar...

Saygılar... 
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
hanibal Liste gör
Yazar

levent
  Alıntı hanibal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 13:02
nejat hoca iyidir tecrübesi kaldırır.hem de uyumlu ve takımı toplayabilen bir kişi.alınacak futbolcular çok önemli.
kaleci,defans,beyin ve forvet kalite olmalı.

şampiyon es es
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Yer: Eskişehir
  Alıntı eseslifirat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 13:08
öncelikle nejat biyediçin çalıştırdığı takımlardaki devamlılığına bakmak lazım.  yönettiği takımların hangisinde sezon sonunu getirebilmiş iyi incelemek lazım.  imparator ilan edildiği bursada bile 3 dafa göreve getirildi 4 defa kovuldu. 5. haftada başımızı taşlara vurmaktansa önlemimizi baştan alalım.  nejat hocayı çok sevsekte, takımın defansını toparladığını söylesekte ben nejat hocanın süper ligi kaldırabileceğini zannetmiyorum.  takım iyi defans yapıyor yapmasına da  hücum gücümüz ne durumda ona da bakmak lazım. bence nejat hoca  futbol mantalitesi olarak , yıllar önce takımı defans oynatıyo diye kovduğumuz coşkun demirbakandan hiç bir farkı yok. bu yüzden neşter baştan vurulmalı.  nejat hocaya teşekkür edip süper ligi çok iyi tanıyan, genç, hırslı ve idealleri olan bir isim getirilmeli.  bana sorarsanız ilk tercih olarak aykut kocaman düşünülmeli.
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
34mck26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa cenker koçak
  Alıntı 34mck26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 13:14
daumu isteyen arkadas
ben sporcunun uyusturucu kullanmuyınını severim demis atalarımız bırak o piskopatın adını bile yazma

aykut kocaman olabilir nejat hocayla devam olabilir akıllı hoca
mck
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 13:22
NEJAT BİYEDİC
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
easyrider Liste gör
Yazar

murat özdemir
  Alıntı easyrider Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 14:03
nejat hoca'nın takıma katkısı olduğunu düşünmüyorum. görevde olduğu maçlarda 2 galibiye, 3beraberlik, 3 mağlubiyet aldık. Bolu maçını da yüreğimiz ağzımızda seyrettik. Bence başarılı değil.

rasim kara uzun süredir türk futbolundan uzakta. benim fikrim hikmet karaman (biliyorum çok tepki çekecek bu isim), ya da fb de yardımcı antrenörlük yapan önder özen.
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 15:30
Metin Diyadin...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
omercemil Liste gör
Yazar

Ömer Cemil YETMEN
Yer: Ankara
  Alıntı omercemil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 15:39
Alıntı yapılan eseslifirat

öncelikle nejat biyediçin çalıştırdığı takımlardaki devamlılığına bakmak lazım.  yönettiği takımların hangisinde sezon sonunu getirebilmiş iyi incelemek lazım.  imparator ilan edildiği bursada bile 3 dafa göreve getirildi 4 defa kovuldu. 5. haftada başımızı taşlara vurmaktansa önlemimizi baştan alalım.  nejat hocayı çok sevsekte, takımın defansını toparladığını söylesekte ben nejat hocanın süper ligi kaldırabileceğini zannetmiyorum.  takım iyi defans yapıyor yapmasına da  hücum gücümüz ne durumda ona da bakmak lazım. bence nejat hoca  futbol mantalitesi olarak , yıllar önce takımı defans oynatıyo diye kovduğumuz coşkun demirbakandan hiç bir farkı yok. bu yüzden neşter baştan vurulmalı.  nejat hocaya teşekkür edip süper ligi çok iyi tanıyan, genç, hırslı ve idealleri olan bir isim getirilmeli.  bana sorarsanız ilk tercih olarak aykut kocaman düşünülmeli.

Kesinlikle katılıyorum.Biyediç'le bu iş yürümez.Yürürsede çok fazla yürümez.Daha ilk yarı bitmeden takımdan gider.Bence uzun yıllar hizmet edebilecek,uzun süredir süper ligde,genç,dinamik,akıllı ve aynı zamanda "Eskişehir'de olmayı çok isterim" diyen bir Aykut Kocaman çok doğru bir tercih olur...
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES!!!

ANKARA ESES/ÖMER
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 15:51
Arkadaşlar çok komik birşey geldi aklıma;
Ortamı yumuşatmak amacıyla

Sergen YALÇIN diyelim ama Menejer Futbolcu olsun nasılsa o giderse teknik direktörde gidiyor. Tam gider gittiğinde TongueLOLWink

Şakası bile Kötü;Smile

Neyse Her kim olursa olsun EsEsimi Asansör yapmasın
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır