eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Göztepenin Maçları Eskişehirde..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 282930
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omer_26 Liste gör
Yazar

ömer
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı omer_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2008 saat 07:05
Alıntı yapılan asssadza

Alıntı yapılan banner

Yazdıklarımdan sonra olayların içinde olan bir arkadaşımız aradı. İfade ettiği şu. Atkıyı biz almadık, Göztepe'li biri aldı. Atkıyı aldıktan sonra bizim önümüze gelip bize ve Eskişehirspor'a küfür etti. Biz de ona saldırdık. Ondan sonra ortalık karıştı. Saldırma nedemiz de atkıyı almak falan değil, ettiği küfürlerdi dedi. Durum böyle ise en az bizim çocuklar kadar atkıyı alıp küfürü eden Göztepeli de suçlu.

Vıp tribününde boynunda Sakaryaspor atkısı olan çocuk, ona karşı olan tepkilerden sonra olay çıkmasından çekindiği için atkıyı ona doğru gelen bizim taraftarımıza doğru fırlattı,oda atkıyı yan taraftaki Göztepe ve Es Es'lilerin olduğu tribüne attı.Orada Göztepe'li biri almış ve gelişen olaylar olmuş olabilir.
Vipten atılan atkıyı ilk alan benim daha sonra öndekilere verdim.Göztepelilerin eline bile deymedi
SENİN KADAR HİÇ KİMSE SEVİLMEDİ BU KALPTE
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı serdareses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2008 saat 19:50
o dediğiniz farklı atkı olabilir olayda benim gözüm önünde oldu vipten atılan atkıyı bizden önce göztepeli kaptı olaylar sonrasında oldu
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 282930

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır