eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Göztepenin Maçları Eskişehirde..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 30>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 18:12
Alıntı yapılan serdareses

göztepenin elenmesine bu yapilanlardan sonra pek üzülmedim sitede bazı arkadaslar olayı bence tek taraflı yorumlamışlar bende göztepeyi desteklemek için oradaydım yaklaşık olra 150 kadar eses li trübünde göztepeyi destekledi ve esesimizi destekler gibi destekledik yarın macımız olmasına rağmen sesimiz kısılana dek bagırdık hatta bi ara yaklasık 10 15 dakika saldir göz göz saldır allah allah saldır göztepe tarzında destek yaptık en iyi şekilde karsıladk olay şöyle başladı sosyete diye tabir ettiğimiz tribünümüzde sakarya kaskollu bi arkadası uyardık atkısnı kaldırması yönünde ilkinde almadı ve taraftar cok sinirlendi 2.sinde mecburen almak zorunda kaldı ve kaskolu sevdiğimiz bi abimiz bize attı Big%20smile  ancak art niyetli bi göztepeli zannedersem tribün reislerinden birisi kaskolu aldı ve bize hemde kendi aramızda hakaretler etmeye başladı bunu duyan taraftar cok sinirlendi ve o kişi kötü şekilde dayak yedi sonrasında olaylar başlamış oldu bütün göztepeliler kemerlerle üstümüze saldırdı ancak kesinlikle yaklasık 2.5 kat bizden fazla olmalarına ragmen hiç bi şekilde dayak yemedik herzamnki gibi polisimiz ortaya cıktı ve azınlıktaki eskişehirspor taraftarını stat içinde coplamaya başladı bunun  üzerine stadı terketmek zorunda kaldık şimdi sorarım bizleri holigan zanneden ve göztepeye sempatisi devam eden kardeşlerime hanginiz yanınızda stadınızda hemde ailemiz kadar sevdiğimiz bi armaya küfür ettiğinde ona karşılıkk vermezki? inanın veremicek olanın eses sevgisini sorgularım saygılarla lütfen olayları bilmedn yorum yapmayınız..

bazı kişiler maça gitmedikleri halde yorum yapıyorlar.gitmeyenler için söyleyeyim olaylar aynen "serdareses" anlattığı gibi oldu.bende göz göze destek vermek için maça gittim.ama keşke gitmez olaydım.

buraya gelirken bir göztepeli bıçak vb. birşey getiriyorsa başka birşey söylememek gerekiyor artık.ama lütfen hatayı hemen kendimizde görmeyelim.
bu sefer suç bizde değildi.onlardaydı.

bu yaşanan olaylardan sonra göztepenin yenilmesinede çok sevindim.

yar saçların lüle lüle göz göz sana güle güle..........
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
KESKIN Liste gör
Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
  Alıntı KESKIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 18:15
Adamlar bıçaklarla stada giriyor,bunun altında bişeyler aranmalı bence........
FORZA €S_€S...!!!
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 18:18
Alıntı yapılan KESKIN

Adamlar bıçaklarla stada giriyor,bunun altında bişeyler aranmalı bence........
  hiç gerek yok aranmasına... serseri olan adam her yere bıçak sokar... gelenelr temiz yüzlü iyi aile çocuğu gözgözlüler değildi (çoğu)
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
freedom86 Liste gör
Yazar

Hüseyin T.
  Alıntı freedom86 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 18:22

Bende üniversiteden bir arkadaşımın daveti üzerine maça gittim ama biz gittik bizi davet edenler gelmedi o ayrı mesele:)3 arkadaştık tribünde toplamda 100 kişi ya vardık ya yoktuk eskişehirli olarak.Arka tarafa geçtik 3 tane göztepeli amca sohbet ediyordu 40-50 yaşlarında onların sohbetine ortak olduk geçmişte yaş itibariyle göremediğimiz bir kaç anı dinledik mutlu olduk, onların ES ES e olan saygısını duyunca daha bir mutlu olduk bunlar günün güzel yanlarıydı.Ama bardağın boş tarafı olaylara gelince başlangıcta herşey normal gibi görünüyordu ama taki arkadaşların bahsettiği atkı olayına kadar ortalık bir karıştı kurunun yanında yaşta yandı olan bizede oldu coplardan nasibimizi aldık. Biz kaldırdık ellerimizi tepede kalmıştık yavaştan dışarı çıktık çünkü amaç kavga gürültü değildi orda göztepeye az biraz destek olmaktı.En üzüldüğüm şeyde bizimkiler gerçekten çok alttan aldılar olayı abiler falan yatıştırmaya çalıştı onların tribün liderleri geldi yatıştırmaya çalıştı ama bizdeki sorunun aynısı kafası bir milyon olmuş izmirden gelen göztepeli arkadaşlar pek dikkate almadı bunları emanetler çıkan bir kavgaya kadar dönüştü olaylar. Artık göztepeyle bundan sonra bir yakınlık olacağını sanmıyorum ama inş. düşündüğüm gibi olmaz günün kısa özeti buydu benim gözümden.Burda denildiği gibi tribünü terketmek gerçekten en yerinde tepki olurdu ama o anki sıcaklıkla bu düşünülemedi sanırım.

Beyaz Yakayız, Münferit şekilde yollardayız...
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 18:22
ayrıca bu amatör kümede maçların ne kadar sert oynandığını bi kez daha gördüm. hakem bünyamin gezermiş sanırım o bile müsemahalı davrandı. ayazağa çok temiz şekilde sakatladı göztepeden 3-4 kişiyi. gözgöz 25ci dakkada iki oyuncu dğiştirmişti bile.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 18:23
o bu biyanada nefer tribünündeki göztepeli 5-6 kişide febe forması vardı.tepki gelince menemen gibi bişey dediler fakat alakası yoktu.gözlerimle febe abmlemini gördüm 6-7 formadada..sonra gelip anti istanbul ayakları yapıyolar..
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 18:23
Göztepeliler Sakarya diye bağırmasaydı ve o kaşkolu çıkarmasaydı olay falan asla çıkmazdı,o ana kadar herşey çok güzeldi.Bizim tayfada olaylara hemen balıklama atlıyor,akıllı uslu bir şekilde uzlaşma olsaydı,sonu böyle olmayacaktı.
Doğal olarak da Göztepeye verilen destek,Ayazağa tarafına kaydı,bizlerde çok üzüldük bu duruma ve Göztepenin elenmesine.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 18:25
http://iha.com.tr/haber/video.aspx?vid=1045&cid=6

Ahh O Sakarya atkısı Ahh ! Ne güzel gidiyordu maç .. Hiç bir sorun yokken .. Nerden çıktı yaa ! Herşey ne güzel gidiyordu .. Şehir Güzelyalı semtine dönmüştü .. Her taraf ''35'' polarlı insanlarla dolup taşmıştı .. Biz Göz Göz Göztepe , onlar Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski Es diyerek iki güzide kulübün sloganlarını birleştirmiştik .. Ama olan oldu .. Neyse ..
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 18:28
Alıntı yapılan Adrenalinss

o bu biyanada nefer tribünündeki göztepeli 5-6 kişide febe forması vardı.tepki gelince menemen gibi bişey dediler fakat alakası yoktu.gözlerimle febe abmlemini gördüm 6-7 formadada..sonra gelip anti istanbul ayakları yapıyolar..

Onlar göztepeli değildiler menemen inde maçı varmış o maçtan sonra onlar menemenlilerdi.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 18:29
Alıntı yapılan disasel

Alıntı yapılan Adrenalinss

Onlar göztepeli değildiler menemen inde maçı varmış o maçtan sonra onlar menemenlilerdi.

pardon ozaman..Wink
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 30>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır