eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Göztepenin Maçları Eskişehirde..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 30>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 16:56
üzüldüm yine de...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
Mert_Eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
Yer: Turkey
  Alıntı Mert_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 16:58
Çöktüler resmen.Orta saha yuvarlağında kıvranarak ağlıyor herkez içinden geldiğince.Ağlama sesleri kameraya ulaşıyor.Sonra ufak bi elektriklenme oldu saha içinde bi karıştı ortalık hemen yatıştırdılar.
Siyah Kırmızı-Anadolu Yıldızı

www.esesim.tr.cx
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 16:59
İkinci yarıyı sakatlık yüzünden 10 kişi oynadı Göztepespor. Kornerden gelen bir golle maçı penaltılara bıraktılar. Ve maçı çevirebilecek kadar yaklaşmışken bir penaltı kaçırdılar. Eğer onu gole çevirselerdi finale kalıyorlardı. Ama futbol bu. Böylesine köklü bir klübün bu hallere gelmesine ben de üzüldüm doğrusu.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
kiraz26 Liste gör
Yazar

Serkan Kiraz
  Alıntı kiraz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 17:02
Arkadaşlar buradan çıkarılacak ders:
Gücüne güvenip rakibini küçümsemeyeceksin...

Şanlı ES ES im bizi namerde güldürme!!!!
CANIMSIN ES ES
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 17:17
Onbinlerce eses taraftarını aramızdaki sadece onlarca kişi lekelemeye devam ediyor...Her yerde her zaman kavga mantığıyla nereye kadar?sizin yüzünüzden bütün türkiyeye rezil olmaya düşman kazanmaya devam ediyoruz...YAZIKLAR OLSUN!!!
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 17:37
aslında bi kaç yönden bakınca herkezin haklı olduğu yerler var.madem sakarya taraftarı gelicekti  ozaman bize diceklerdi sakaryalılar gelecek diye bizde ona göre destek vermezdik.ama onlar gözümüze sokar gibi sakarya  atkısı açması kavga arayan bi topluluğa nimet oldu kısacası.bizim hatamız o atkılıyı uyarmak olmalıydı. çıkarmıyor ve gözgözlüler de o insanları destekliyorsa bizim o tribünde hiç bi işimiz kalmamış demektir.bence orayı bırakıp kenara gelip eses çekmek ve stadı terk etmek en mantıklısı olurdu.o atmosferde 3kişi fevri davranınca ortalık karışıyor tabi.

hadi çıkarımız için kavga ettiğimizi düşünürdüm ama burda oda yok anlam vermek cidden çok güç.gören kavga etmeye gelen bi topluluk zanneder.şunuda söylemek laazım olaylar olana kadar tribünü eses liler sırtladı..yalan da değil..bence ilişkiler bozulmamalı gözgözle.çünkü güzide iki taraftar kitlesidir.bu haberede en çok kafkaflılar sevinse gerek.yazıklar olsun bize ve onlara.Wink
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 17:38
Olaya iki türlü bakmak lazım....

Göztepe taraftarının Sakaryaspor kaşkolu açması normal mi?..Mantık olarak çok değil...Çünkü Eskişehirdesin ve ESES taraftarı sana destek vermeye gelmiş,o saatte bu tür şeyler biline biline ve göz göre göre yapılmaz...

Buraya kadar kim suçlu....GÖZTEPE taraftarı...

Şimdi olaya başka açıdan bakalım...
Göztepe ve Sakaryaspor dost takımlar...Belki içlerinden birisi bizde sizin arkanızdayız mesajı vermek istemiş olabilir bu normal....

Peki bu kaşkolu gören Eskişehirspor taraftarı ne yapmalıydı..?? Arkadaşlar sizi desteklemeye geldik başka kimseye ihtiyacımız yok burada şu an biz bizeyiz lütfen bizi üzecek davranışta bulunmayız denilebilir ve olay tatlıya bağlanabilir miydi...ELBETTE...

Peki bunda ısrar edilse idi ne yapmak lazımdı?...
O zaman buyrun siz baş başa kalın bizi üzdünüz gelsin Eskişehir'de sizi Sakaryaspor taraftarı desteklesin denilip stad terkedilirdi...
Buraya kadar kim suçlu....GÖZTEPE.....

Stad terkedilseydi ne olurdu??

Biz ne yaptık da bizi desteklemeye gelen insanları üzdük diyerek GÖZTEPE taraftarı düşünmez miydi...İzmir e gidince adamlar sizi desteklerken ne diye onlara yanlış yaptınız diyerek tepki görmezler miydi?? ELBETTE..Suçlu Kim hala GÖZTEPE....

Peki sorarım saldırarak elimize ne geçti...O ana kadar haklı olan ESKİŞEHİRSPOR taraftarı haklı iken haksız duruma düşmenin en tipik örneğini sergilemiştir....

Hiç bir karmaşadan ve gerginlikten pay alamayan bu taraftara helal olsun....Yazıklar olsun....
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
eses_erkann Liste gör
Deneyimli Yazar

ERKAN
  Alıntı eses_erkann Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 17:40
Alıntı yapılan mehmet26eses

Maçtaydım 90 dakika bitince çıktım.Göztepeylede düşman yaptılar bizi.Yazık..

Başka düşman olmadıgımız takım kaldı mı?...

işte bu onların ayıbı bizim altayla macımıza kaç tane göztepeli geldi ama biz burada onlara gereken destegi verdik bi sakaryanın adi atkısı yüzünden eskisehiri hiçe sayıyorlarsa
bi dahaki play of maclarını sakaryada oynasınlar !!!
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 17:49
maçtan sonra göztepeliler resmen yıkıldı. oyucnular orta sahada 10 dakka haraketsiz kaldılar çoğu ağlıyordu hıçkıra hıçkıra. soyunma odasına giderken ayazağa ve beylikdüzü seyircisi önünden geçtiler bu esnada bir kaç futbolcu ve sanırım malzemecileri küfür edip haraket çektiler tribünlere. göztepe taraftarı o sırada bizim kapalıdaki kotukları kırıp sahaya atmakla meşguldü. göztepe seyircisini bu olarakta nitelendirmemek lazım. olaylardan sonra bize küfretmerli onların ne kadar uydum akıllı olduğunu göasteriyor. yenseler buraya tekrar gelmek zorunda kalıcaklardı ve o zaman daha zor durumlar oluşabilirdi onlar için. biz nası kendi deplasmana giden seyircilerimize kızıyorsak inanıyorum çoğu göztepeli bu taraftara kızar. ayrıca devre arasında 4 numaraları gelip tribünle konuştu lütfen kavga etmeyin bizi destekleyin konsantre olamıyorz falan dedi. o her ne kadar destek istesede olaylardan sonra göztepe tribününün dengesi bozuldu, desteklediler ama yeterli değildi. bu fevri davranışlarının faturasını bir sene daha amatörde kalarak ödiyecekler gibi birde bizim kapalıya bol bol yeni koltuk alarak.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 17:51
Bir futbolsever olarak çok üzüldüm Göztepenin üzülmesine.Yazık oldu bütün sezon harcanan emeklerine binlerce taraftarına.Merak ediyorum Ayazağanın final maçına kaç seyircisi gelecek. 
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 30>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,474 saniyede hazırlanmıştır