eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Göztepenin Maçları Eskişehirde..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 30>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
akkoray Liste gör
Deneyimli Yazar

Koray
Yer: Turks and Caicos Islands
Online Durum: Offline
  Alıntı akkoray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 15:25
Maçı izleyelim diye gittik gitmez olaydık...
Madem beceremiyosunuz kardeşliği,dostluğu gitmeyin kardeşim maça falan...
Nerde kaldı misafirperverlik?
Her platformda her şehirde rezil olmaya alışmıştık zaten;de kendi şehrimizde kendi stadımızda da rezil olmayı başardık...
Yazıklar olsun...
"Meftunuyuz Hayranıyız"
Yukarı
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
  Alıntı EsSieN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 15:27
bende gittim ve anca diğer tribüne atlayarak kurtuldum saolsunlar oradakıler bişi yapmadılar
yol verdiler ama olaylar baya süreceğe benziyor
ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
  Alıntı tatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 15:29
sezonun her maçında içerde sakaryaya küfür edildi,buna karşın adamlar ordaki maçta dahi bize tek kötü kelime etmediler... daha ne düşmanlığından bahsediyorsunuz... büyük taraftarlık mevzuyla olmaz büyük taraftarlık olgunlukla olur.. ha madem sakarya kaşkolundan rahatsız olundu omuz omuza bağırıyosan çekilir kenara maç seyredersin ha o da olmuyosa çıkar gidersin... ne olmuş olur büyüklük sende kalmış olur... saldırdık ne geçti elimize???? koskoca bir hiç!!!
yarın bizim maçta bursalılar kaşkol açıcaklar beşiktaşlılarda saldırırlarsa ne olacak,suçsuz insanların canı yanacak...  ne gibi bir savunma yapabiliriz öyle bi durumda...??? biz açtırırız ama bize karşı açılırsa allah ne verdiyse saldırırız mı diyeceğiz???

özeleştiri yapın biraz...
herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 15:32
Bjk ile bizim bir dostluğumuz yok saldırırlarsa pişman olurlar aradaki fark bu.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
Serdar Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: Osmangazi
  Alıntı Serdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 15:34
Eskişehirspor taraftarları Türkiye çapındaki tarihten gelen ESES sevdasının kredisini bitirmeye başladı. Artık taraftarlıktan çok kavgalarımızla adımız duyuluyor.

Yazık !
Körfez'in Kırmızı Şimşekleriyiz
Yukarı
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
  Alıntı tatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 15:41
Alıntı yapılan disasel

hadi diyelim sana bana bişey olmadı, 2 3 tane veled ailesi ile gelen yada sadece boynunda eses kaşkolu var diye birine saldırdılar... ona da mı yetişeceksin???
herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 15:41
peki Eskişehir atatürk stadında

sakaryaspor atkısı açmak hangi mantığa sığıyor ?

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 15:44
Alıntı yapılan tatar

Alıntı yapılan disasel

hadi diyelim sana bana bişey olmadı, 2 3 tane veled ailesi ile gelen yada sadece boynunda eses kaşkolu var diye birine saldırdılar... ona da mı yetişeceksin???

Ben stad tan bahsediyorum ya dışarda bursa atkısıyla gezmez kimse ki gezmemeli ama stadta da bjk li olmaz.Yanlış anlamayın beni ben de Göztepe yi desteklemek için gittim bakın bu gece de istanbula gideceğim ona rağmen elimden geldiği kadar da bağırdım ki bütün eskişehirliler öyle biraz duyarlı olmalıydı göztepeli arkadaşlar.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
Yer: Turkey
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 15:50
maç kaç kaç , bitmişmi?
Yukarı
Narin Liste gör
Deneyimli Yazar

Selahattin
Yer: Turkey
  Alıntı Narin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2008 saat 15:51
Alıntı yapılan Fanatik26

peki Eskişehir atatürk stadında

sakaryaspor atkısı açmak hangi mantığa sığıyor ?

Kırmızı görmüş boğa gibi sağa sola saldırma mantığı neyse ona benziyor. Ne dost bıraktınız ne misafirprverlik. Orhan neden ES ES maçlarına gelmiyor işte bundan.
ES ES TÜRKİYEDE TEKSİN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 30>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,462 saniyede hazırlanmıştır