eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Taraftar Olarak Yapmamız Gerekenler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 64>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
dolpinesk Liste gör
Deneyimli Yazar

BURAK
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı dolpinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 16:28
Elazığ maçında çok eksikler vardı. Takımı ateşliğcek beste bile söyşenmedi. Takım oynayınca bağırmayı unutyoruz. hemen laylaya geçiyoruz hiç yeni bir beste duymadım hala çok eski besteler söyleniyor. Eyer yeni beste vasrsa bile bunları gurup arasında 3-5 kişi söylüyor ve ezberletmek akıllarına bile gelmiyor. Ben her sezon maçlara gelirim geçen sezon askerliğim nedeniyle gelemedim ama hiç bir değişiklik yok hala aynı. Engin bile maç esnasında taraftara dönüp bağrın diye haraketler yaptı. Sergen için kaç beste yapan taraftarımız eses için uğraşmamış bile. Zeten bir sergendir gidior anlamadım nedendir. Serkan onu en az 10' katlar. Neyse düşüncelerimi söyledim sadece.
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 17:05

bu gün taraftar olarak ESKİŞEHİRSPOR antremana katılmalı futbolculara ve teknik heyete gaziantep deplasmanı öncesi moral verilnesi gerekir şahsen ben gideceğim...

Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
  Alıntı tnt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 18:11
Maçlarda oturup beste söylemek yerine maçı yaşayıp gerektiği yerlerde müdahale edilmelidir. İlla 90 dakika beste söylencekse bu iş kızılcıklı ve nefere bırakılmalıdır. ama maç içinde daha çok hakemi ve karşı takımı baskı altına alma, kendi takımımızı da amiyane bir tabir olacak ama gaza getirme şeklinde hareket edilmelidir. 90 dakika arabesk beste söylemenin kimseye faydası yoktur. Beste söyleneceği zamanda açık-kapalı( kapalının sol tarafıda dahil edilmeli) tarafından söylenmelidir..

ayrıca daha önce hatırlatmama rağmen bunu söylemeye yine ihtiyaç duyuyorum. Lütfen ama lütfen sabır. ilk maçımızı yendik ama bundan sonra özellikle 3. haftadan sonra üst üste puan kayıpları yaşayabiliriz. yeterki sabırlı olalım herkes ilk maçta takımımızdaki kumaşı kaliteyi gördü. metin hocada herkese güven verdi. elimizde herşey mevcut lütfen sabır sabır sabır... antep maçını alamazsak bile desteğimiz artarak devam etsin. çok büyük ve muhteşem bir geleceğe bu kadar yaklaşmışken herşeyi mahvetmeyelim çünkü ben artık efsane Eskişehirspor'u sayfalardan okuyarak, büyüklerden dinleyerek değil yaşayarak görmek istiyorum... Saygılar...
Yukarı
avendano38 Liste gör
Yeni Yazar

murat
  Alıntı avendano38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 23:01

Selam Eskişehirsporlu kardeşlerim

Taraftarlar olarak Türkiye Liginde sadece 4 takım olmadığını ve  basındaki 4 takım hegomanyasını kaldırmak için Anadolu Mücadelesi adında bir kampanya başlattık.Süper ligden ve 1.ligden kampanyamıza katılan bir çok takım var.Sizleri de bu onurlu mücadele aramızda görmekten gurur duyarız.Tüm Anadolu takımları taraftarları olarak sesimi güçlü bir şekilde medyaya duyurmak istiyoruz.

Anadolu’yu yok sayan , 4 takımın köleliğini yapan , her ne olursa olsun Anadolu kulüplerini suçlu bulan , Türk futbolunda Anadolu’dan bir şampiyon görmek istediklerini vurgulayan ancak davranışlarıyla tam tersi bir görüntü çizen  İstanbul medyasını prostesto etmek için sizleri de bu onurlu mücadeleye davet ediyoruz.

Eğer kampanyamıza destek vermez isterseniz  anadoluaskina38@hotmail.de  ekleyebilirsiniz.

Güce Tapma Yerel Davran

Ve unutma ki ….

BİZLER ÇOĞALMADIKÇA ONLAR AZALMAYACAK !!!!!!!!!

Anadolu Kulüpleri Sitesi

www.anadoluaskina.com

Bizler Çoğalmadıkça Onlar Azalmayacak Anti-İST
Yukarı
avendano38 Liste gör
Yeni Yazar

murat
  Alıntı avendano38 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2007 saat 23:02
Arkadaşlar ben yeni konu açamadım sizler bu konuda yeni konu acarsanız sevinirim
Bizler Çoğalmadıkça Onlar Azalmayacak Anti-İST
Yukarı
one_strike_its_over Liste gör
Yeni Yazar

üMİT
  Alıntı one_strike_its_over Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 00:02
Aynen katılıyorum İngilizlerden nefret ederim ama şu duruma göre tezahurat yapmaları çok güzel. Takımlarında bi futbolcu güzel hareket ya da mücadele pres yaparsa alkış kopuyor. Oyuncunun morali düzeliyor ve takıma daha faydalı oluyor. Aynı şekilde hakem de etki altına alınıyor.
Bence marşlar 1. golden ya da 2. golden rahatlama olduktan sonra söylenmeli ilk etapta oyunu izlemeye dayalı tepkisel taraftarlık yapılmalı...

Diye düşünüyorum.
Bir vuruş bitirir...
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 00:34
ben 90dk desteğimi vererim buna biz değil reisler karişir ki 90 dk bağırırız ne öle gol olunca falan takımın gol atmasını mı beklicez maç izlicek gider çekirdekçi tarafına izler bu kadar...
Yukarı
one_strike_its_over Liste gör
Yeni Yazar

üMİT
  Alıntı one_strike_its_over Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 00:48
Ben öle sessiz sessiz izle demiyorum dikkatli okursan ne demek istediğimi anlarsın!
Maçın içinde olunacak ve maçın gidişatına göre alkışla takıma destek-moral ıslıkla rakip takıma demoral ve baskı olunacak. Aynı şekilde hakemlerde etki alanına alınacak. Bu şekil tezahuratın Haydi söyle ... yapmadıkmı tezahuratına nazaran takım üzerinde çok daha olumlu etki oluşturacağına inanıyorum.
Mesela maç başında takımımızın sahaya çıktığında ki alkış ve rakibin sahaya çıktığında yapılan ıslık o kadar önemli ki. Bunu maça yaymalıyız.
Çekirdekçi falan demişsinde! Geçen yıl VIP de kombinem olduğu halde orada tezahurat yapamadığım için çoğu maça açıkda girdim. Tezzahurat çok önemli benim için ama takıma faydalı tezahurat daha da önemli...
Bir vuruş bitirir...
Yukarı
a_sea Liste gör
Yazar

FATİH
  Alıntı a_sea Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 00:59
benım dusuncem ıse once kavgacı taraftar lekesının uzerımızden atılmasıdır ozellıkle deplesmanlara gelen arkdaslar daha sakın olabılırler benım iş dolayısıyla araç plakam 34 ile baslıyor ve eger esesli oldgumuzu bellı etmesek formamız olmasa arbayı parcalayacaklar lutfen lutfen lutfen bızi destek noktasında ambıyans noktasında gecebılecek takım yok bırakın bızı böyle bılsınler lutfen.........
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYCEKSİN....
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 01:26
Beyler aramızdaki taraftar diye gezinen klübe zarardan başka birşey vermeyen stada küfür etmeye onların tabiriyle PAPAZ çıkarmaya  gelenCensored leri ayırmadıkça biz çoooooooooook ceza yeriz bu sene özellikle KSK Ordu ve Sakarya maçlarında sahamızın kapanma ihtimali çok yüksekDisapprove
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 64>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır