eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Nike)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 90>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emres26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Dur
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı emres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 17:48
Alıntı yapılan eses_irsadinho

formalardan alan warmı? nasıl  reklamı warmı?  numarasız warmı??
formalarda numara var 26 numaralı, 10 numara sergen'li ve 9 numara coşkun'lu formalar var. önünde eti reklamı kollarda'da alpet reklamı var. bi kaç sayfa geride formanın resmi olması lazım...

Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 18:03
Düşünsenize; taraftar forması; 26 numara, 26 lira 
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 18:06
Sergen'li Coşkun'lu formalar 70 ytl'lik orjinal forma.
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
sağduyu Liste gör
Yeni Yazar

ali tan
  Alıntı sağduyu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 18:07
Mağazada iki güzellik dikkatimi çekti.

- Efsane kadronun (Fethilerin, İsmaillerin) maçlarından görüntüleri TV den izleme olanağı, (Bu CD yi izlemek için bile mağazayı ziyaret etmenizi öneririm, bu arada ürünlerdende alınabilirse katkı açısından hoş olur.)
 -Mağaza dışında efsane kadro ile bugünkü kadronun yanyana iki resmi ve yanında "onlar başardı, bizde başaracağız yazısı. İnancı ve hedefi gösteren güzel bir tablo.
Yukarı
eses_gokhan Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
  Alıntı eses_gokhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2007 saat 23:22
70 ytl kalitesinde bir forma değil ayrıca NİKEın 10 sene öncekii tasarımı ve kumaşlarıı ESESim için olmasa bu formaya bu para verilmez.üzerindeki baskılar 2günde çıkamya başladı.ESKİŞEHİRSPOR taraftarını düşünen kimse yokmu bu yönetimde???
İLK VE SON SEVGİLİM GERÇEK AŞKIMSIN BUGÜGNÜM YARINIM DERDİM KAHRIMSIN
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2007 saat 23:56
Ya gerçekten şimdi örnek vermek istemezdim ama fb nin yüzüncü yıl çift taraflı gerçekten kaliteli formaları  70-75 e satılıyormuş  tamam bizde alalım bu paralara ama madem adam gibi yıllarca üzerimizde taşıyabileceğimiz bişi yapın!!!
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 02:21
Takımın giydiği formalardaki kırmızıyı ben beğenmedim.
Bizim kırmızımız kan kırmızısıydı,bu formalar kahveye çalan kırmızı.
Statda,özellikle tvde izlediğim kırmızı nerdeyse siyahın içinde kayboluyor.
Bizim kırmızımız siyahı çok güzel tamamlıyordu oysa...,bana göre rangersin formaları çok daha güzeldi.

Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 11:25
Alıntı yapılan 26_26_26

Takımın giydiği formalardaki kırmızıyı ben beğenmedim.
Bizim kırmızımız kan kırmızısıydı,bu formalar kahveye çalan kırmızı.
Statda,özellikle tvde izlediğim kırmızı nerdeyse siyahın içinde kayboluyor.
Bizim kırmızımız siyahı çok güzel tamamlıyordu oysa...,bana göre rangersin formaları çok daha güzeldi.

Yukarıda belirttiğin kırmızı aslında bizim orijinal kırmızı rengimize en yakın kırmızıdır.Haklısın bir ton açığı tam kırmızımı ifade eder.Kan kırmızı dersen  olur..Bizim rengimiz mat kırmızıdır.Rangers firmasının yapmış olduğu formalardaki kırmızı ise bizim kırmızımızın yanında pembe kalır.Bu farkıda Her iki formayı yanyana koyup farkı daha iyi anlayabilirsin..Tam kırmızımız istiyorsan taraftar için yapılan forma idealdir derim..)) Tam kırmızımızı ifade eden renk geçen yıl giydiğimiz KAPPA firmasının yapmış olduğu formalarda görebiliriz.Bu arada NİKE firmasının yakalı forması mükemmel forma olmuş ama ton farkı varmıdır henüz çıplak gözle görme fırsatımız olmadı..
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 12:09
evet scteintas sana katılıyorum. Siyahın yanında cırt kırmızı yakışıksız olur hem. Nike benim hoşuma gitmiyor, yaptığı iyi formalar da İstanbul takımlarına. Kappa'yı tercih ederdim. 
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
ilkeronair Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker S.
Yer: Osmangazi
  Alıntı ilkeronair Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2007 saat 17:00
Alıntı yapılan scetintas

Yukarıda belirttiğin kırmızı aslında bizim orijinal kırmızı rengimize en yakın kırmızıdır.Haklısın bir ton açığı tam kırmızımı ifade eder.Kan kırmızı dersen  olur..Bizim rengimiz mat kırmızıdır.Rangers firmasının yapmış olduğu formalardaki kırmızı ise bizim kırmızımızın yanında pembe kalır.Bu farkıda Her iki formayı yanyana koyup farkı daha iyi anlayabilirsin..Tam kırmızımız istiyorsan taraftar için yapılan forma idealdir derim..)) Tam kırmızımızı ifade eden renk geçen yıl giydiğimiz KAPPA firmasının yapmış olduğu formalarda görebiliriz.Bu arada NİKE firmasının yakalı forması mükemmel forma olmuş ama ton farkı varmıdır henüz çıplak gözle görme fırsatımız olmadı..

Abi sanki maça formayla geliyomuşsun gibi.. hayret bişey.. Smile

Ayrıca şu yakalı formayı bir tek sen biliyosun galiba bi fotoğrafı var diyordun paylaşırsan seviniriz...
Rüzgar ol, fırtına ol..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 90>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,594 saniyede hazırlanmıştır