eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 18:18
Alıntı yapılan MeHmEteses

yalnız illahi dost bulacaz diye bişey yokki ESKİŞEHİRSPORUMUZ adıyla ,takımıyla vede TARAFTARIYLA çok büyük bi camia biz bize yeteriz yani dost aramamıza falan gerek yok

kimsenin dost aradığı yok.Eğer maçlarımıza geliyorsanız görürsünüz camiamızın dost aramadığını...Bursasporlular maçlarımıza gelerek jest yapmışlardır.Biz de en iyi şekilde ağırlayarak ve 16'da Bursa çekerek karşılık vermişizdir.Sonra bu dostluk gelişmiştir..."Biz bize yeteriz" demek ; ben diğer takımları önemsemem ve onlarda beni önemsemesin demektir.Bu da tekrar kazanmaya çalıştığımız Sempatimizi iyice yok eder ve iyice Antipatik bir takıma dönüşürüz.Lütfen yazdığımız şeyler bi yere varan şeyler olsun.Sizin için söylemiyorum ama ne yazık ki bazılarımız küfür etmeye gelince avazı çıktığı kadar bağırıyor ama güzel bir şeyler yapmaya gelince illa ki çomak sokacak...
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 18:36
Alıntı yapılan ÇerkEs

adamlar bizlere bukadar iyi yaklaşıyorlar..26. dakikada eses çekmeyi geçtim bayraklarımızı sttatta dalgalandırıyorlar bizler ise hala 6. ve 16. dakikalarda doru düzgün bağırmıyoruz..bu haftaki kafkaf maçının 16. dakikasında bağırmadık nedeni ise çok ilginç..o ara kafkaf taraftarı susmuş bizi dinliyordu..tam o sırada 16. dakika yaklaştı..biz tam bağırmak için yeltendiğimizde,birisi bursa diye bağırmayın,adamlar ztn sustu bizi dinliyor..kafkaflıları gaza getirmeye gerek yok dedi...çok şaşırdım...kafkaftan bize ne...biz kardeşlerimize bağırmadıktan sonra kafkaf tan bana ne..

Önemli olan ESKİŞEHİR Atatürk stadında Ordu maçındaki gibi bütün stadın bağırmasıdır...

ClapForza ANADOLU Forza 061626Clap
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 19:19
Gayet güzel birşey tabi ama.. Bursa'lıları hepimiz biliyoruz hani geliyorlar felan..

Bursalılarla sorun yok ama. Nette karşılaştığım birçok Ankaragüçlü arkadaş kendi kendinize neler yapıyosunuz,neler uyduruyosunuz vs. diye geçiniyo. Umarım herkes duyup,öğrenir ve herşey yoluna girer diyorum.

06-16-26 güzel olacaktır.
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 19:23
helal olsun bursasporlu kardeşlerimize

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
free_man Liste gör
Yazar

özgür öner
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 19:24

biz niye küçük emrah modundayız hala???

niye kendimize kardeşi arıyoruz????????
Kara Kızıl Sevdam !
Yukarı
kado_eses Liste gör
Yazar

kadir
Yer: Kazakhstan
Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 19:26
ya kardeşim artık olumsuz mesaj yazmayın yeter ya. bize yapılan bi dostça harekete nasıl karşılık verelim sence.
SENİNLE DOĞMUŞUM SENSİZ ÖLEMEM
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 19:29
     Kardeş Bursaspor'umuza tekrardan teşekkür ederim.06-16-26...
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 19:31
Bursalılara diyecek bişey yok ama...
Ankaragücüyle Bursa kadar samimi olduğumuzu düşünmüyorum..Durum bunu gösteriyo..

Yukarı
kado_eses Liste gör
Yazar

kadir
Yer: Kazakhstan
Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 19:33
onda haklısınız ama eğer Ankaragücüde el uzatırsa bence çook olumlu olur. bazı arkadaşlar bişey oturtmuş kafasına o yoldan gidiyo. nerde kaldı ANADOLU
SENİNLE DOĞMUŞUM SENSİZ ÖLEMEM
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 19:35
Bursaspor Taraftarının bizden ne gibi bir menfaati olabilirki stadlarında bizim bayraklarımızı sallasınlar yada her hafta birsürü para harcayıp bizim maçlarımıza gelsinler...Adamlar içlerinden geldiği için ve artık bir güç birlikteliğinin olması gerektiğine inandıkları için yapıyorlar....

O her konu başlığında sövdüğümüz saydığımız bizans takımı dediğimiz takımlarla Ne Eskişehirspor, ne Bursaspor ne Ankaragücü ne de başka bir takım tek başına mücadele edebilir...

Eğer bu İstanbul takımları karşısında güç oluşturmak istiyorsak birleşmeli ve örgütlenmeliyiz bunun başkaları farkına varıyor ve stadlarında bunları yeşertmeye çalışırken biz hala kendimizi küçük dağları biz yarattık gibi görürsek horlanmayı, önemsenmemeyi peşinen kabul etmiş oluruz...

Bir güç birlikteliğini içine girmek ne bizim şanımızdan nede diğer takımların şanlarından birşey kaybettirir, tam tersine ilgi çeker ve diğer takımları kıskandırır bu şehirlerdeki deplasmanlarda diğer takımlar maça rahat çıkamazlar bu şehirlerin birbirleriyle arasının çok iyi olduğunu bilir ve her zaman bu şehirlerde taraftar baskısıyla karşılaşacaklarını düşünürler...

Lütfen arkadaşlar olaylara at gözlüğü ile bakmayalım eğer böyle bakmaya devam edersek gün gelir sadece at gözlüklerimizle bir başımıza yapayalnız kalırız...

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,078 saniyede hazırlanmıştır