eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 2.Lig ve TFF 3.Lig 2007-2008 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2008 saat 20:07
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan darknESS

aslında benim beklediğimden daha heycansız geçiyor. ben 5 takım başa güreşir derken sadece ads karabük ve adana kalıcak gibi yukarda. ligin henüz başı olmasından dolayı puanlar yakın birbirine ama gop dardanel ve miy beklenenden zayıf çıktılar. ads yoğun maç trafiği yüzünden puanlar kaybetti ama en büyük favori... snırım karabük ve adana 2ci olmak için yarışacak. şu anda şanslı gözüken karabük...

Amarikadan döndüğünden beri,
hala görüşememiş olmamızın nedeni,
senin öbür liglere olan merakınmış abim.

Big%20smile
  abi ordayken çok pis sardım ikinci liglere... şu an çoğu takımın kadrolarını ve neler yapabilceklerini biliyorum :) bu hafta giresun maçında febe li eniştemide getiricem maça umarım görüşürüz :)
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2008 saat 20:17
Alıntı yapılan darknESS

bu hafta giresun maçında febe li eniştemide getiricem maça umarım görüşürüz :)

Eğer öyleyse, maçtan sonra, (müsait olursan) yalnız görüşelim.

Big%20smile
Big%20smileBig%20smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2008 saat 18:40
edit
Yukarı
balıkesirsporlu Liste gör
Yeni Yazar

kemal
  Alıntı balıkesirsporlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2008 saat 09:48
es ese superlig yolunda basarılar balıkesirspor da 2.lige cıkmak üzere ya playofdan yada ilk üce girerek haydi hayırlısı
HEP BİRLİKTE GÜZEL GÜNLERE
Yukarı
rosario Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal Altıntaş
Yer: Türkiye
  Alıntı rosario Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Nis/2008 saat 11:22
Bir zamanlar bugünkü süper ligde başarıyla top koşturan Balıkesirspor'u yeniden öncelikle 2.ligde sonra da  1.ligde görmek isterim.
Yukarı
ILGAZLI Liste gör
Yazar

ILGAZLI
Yer: Turkey
  Alıntı ILGAZLI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 00:18
Çankırı geliyorrrSmile
Yukarı
C3ng0 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı C3ng0 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 01:34
Alıntı yapılan Qwerty_eses

Arkadaşlar bi arkadaş KIRMIZI ŞİMŞEKLER KIRIKKALE SPOR olduqunu sölüo bide sitelerine yazmışlar LOLhttp://www.kirikkalespor.org.tr/  

Alıntı yapılan Qwerty_eses

bende lafı koydum tabi köy takımı olanlarla işimiz olmaz dedim biizm işimiz avrupaylaSmile mazinize bakın dedim 1967 yılında kuruldunuz ESES1965 DEdim yanıt gelmedi bidahaLOL

babana, dedene sorda anlatsın sana köy takımını zamanında neler yapmıs  hem takım hem taraftar olarak.... 1. lige ilk çıkan köy takımı 7 sene kendi evinde yenilmeyen köy takımı;)  
 Herkezin takımı kendine göre büyüktür......

(ayrıca mazisine bi bak kırıkkalesporun yada p.m at ben sana dökümanları yollayım :D işkembeden sallama :D )
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 14:20
Sahaya dalıp oyuncuları bıçakladılar 5 Mayıs 2008

(DHA)

Türkiye 3'üncü Lig, 1'inci Grup'ta oynanan Nusaybin Demirspor-Şırnakspor maçı çıkan olaylar nedeniyle yarıda kaldı. İlk yarının bitimiyle sahanın karışması üzerine iki takımın oyuncularından da bıçak ve kesci aletlerle yaralananlar oldu. Can güvenliği olmadığı gerekçesiyle Şırnakspor ikinci yarıda sahaya çıkmayınca hakem Recep Duru maçı tatil etti.

İşte o görmek istemediğimiz sahneler

Nusaybin Demirspor'un ligde kalıp kalmayacağı belirleyeceği Nusaybin Demirspor-Şırnakspor maçı, Nusaybin´de gergin bir ortamda başladı. Sıkı güvenlik önlemlerinin alındığı karşılaşmada Nusaybin Demirspor 13. dakikada İzzet'in attığı golle 1-0 öne geçti. Şırnakspor bu gole 34. dakikada Ramazan ile cevap verip durumu 1-1'e getirdi. Hakemin ilk yarıyı bitirmesinin ardından saha biranda karıştı. Bazı sivil olan kişiler saha içine ellerinde bıçak ve kesici aletlerle girince arbede yaşandı. Arbedede Nusaybin Demirspor'dan Mesut İlhan ile Mesut Karadağ bacaklarından yedek oyuncu Ecevit Yıldırım ise kolundan yaralandı. Olaylarda Şırnaksporlu futbolculardan Ahmet, Soner, Murat, Fatih, Maşallah, bıçak ve jiletle yaralandı. Şırnakspor teknik direktörü Alaettin Aslan'da başına aldığı taşla yaralandı. Olaylar güvenlik güçleri tarafından önlendikten sonra iki takım oyuncuları da soyunma odasına gitti.

İkinci yarının başlaması için Nusaybin Demirsporlu futbolcular ile maçın hakemi Recep Duru sahaya çıkıp, Şırnaksporlu oyuncuların gelmesini bekledi. Ancak Şırnasporlu oyuncular sahaya çıkmayınca hakem Duru karşılaşmayı tatil etti. Şırnakspor Başkanı Mustafa Şan, maça gelirken, otobüslerinin taşlı saldırıya uğradığını ve saha içinde de kesici aletlerle futbolcularının yaralandığını söyledi. Şan, "Yaşanan bu olaylarnda futbolcularımızın can güvenliği yoktu. Oyuncularımız kanlar içinde kaldı. Ben bir oyuncumun ölmesi yerine sahaya çıkmama kararı aldım. Bu durumda oyuncularımızı sahaya çıkaramazdım. O yüzden ikinci yarıya çıkmadık. Futbol Federasyonu'nun alacağa karara saygılıyız" dedi.

Hakemin maçı tatil etmesinin ardından Nusaybin Demirsporlu taraftarlar, karşılaşmanın kendi lehlerine 3-0 sonuçlanacağı iddiasıyla ilçe sokaklarında sevinç turları attı.

kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/88568 ... 29&sz=4826

Güneydoğu ve Karadeniz illerinin takımlarına spor ahlakını aşılamak lazım.Bu nasıl iştir yaa
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 15:17
Komşu kentin takımı Kütahyaspor da amatör kümeye düştü.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2008 saat 15:40
Alıntı yapılan oner

Komşu kentin takımı Kütahyaspor da amatör kümeye düştü.

Geçen sene düşüceklerdi aslında son maçlarda çok fazla şaibe karıştırdılar .. Bu sene düşmüşler ne diyim hayırlısı olsun ..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır