eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
Yer: T.C. Ankara
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2008 saat 10:29
Bu  gün  Sabah  gazetesi  Ankara  ilavesinde  konuya  geniş  bir  şekilde  yer  verilmiş.
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Damarımda Kanımsın Bedenimde Canımsın ESES im
Yukarı
eses2678 Liste gör
Yeni Yazar

ali osman yücel
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2008 saat 12:54

nedr bu ya 50 kişlik grubun teki dost oluyo ondan sonra herkez dostmuş gibi izlem veriliyo.95 96 sezonunda bursada yaptıklarını unutmam o yüzden bu dostluğu lütfen bütün eskişehir taraftarı istiyomuş gibi mal etmeyin.

yalanlar bitti sıra gerçeklerde
Yukarı
Endy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2008 saat 13:33
Bazı arkadaşlarımızın dediği gibi; önce kendimize dost olalım ve rakiplerimizle olan ilişkilerimiz uygarca olsun yeter. Aynı hedefler için yarışanlar rakiptirler. Bütün takımlarla olan karşılaşmalarımız centilmence geçsin. Şunlar bunlar benim dostum derseniz, diğerlerini karşınıza alırsınız. Bundan da zarar görürüz. Tüm takımlara karşı eşit mesafede olmalıyız. Herkesin sempatisini kazanalım, düşman edinmeyelim yeter.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2008 saat 13:51

Mevlüt Abicim zaten dostluk internet üzerinden olmuyor merak etme.Git Bursa Stadında asılan pankarta bak,trbünlerinde maç izleyen Eskişehir atkılı,formalı insanlara bak.Erciyes maçında ve önceki maçlarda trbünlerimize gelen Bursalı kardeşlerimize bak...

Ama internet üzerinden dostluk kurulur.İnternet üzerinden tanışıp evlenen ve mutlu olan bi çok insan var,internet üzerinden dost olup başka şehirlere gittiğinde görüşen konaklayan çok insan var.... Kocaeli'ye gittim Annem'e küfür ettiler.Onun için arkadaşlar haklı herkezin kendine dostu.Ben Bursa'yı seviyorum ve destek veriyorum...

Kimse yazıma alıntı yapmasın.Polemil yaratmasın.
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
Direct Link To This Post Tarih: 25/Nis/2008 saat 14:06
Kocaelispor maçlarında bizde çok rahat pankartlar açar,onlarla karşılıklı ESES çekerdik.Biraz Antalya'lılardan birazda bizden kaynaklanana sorunlardan bu iş soğudu.
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
Gaul Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Cem
Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2008 saat 00:13
Alıntı yapılan estuna

önce birlik olalım diyorsunuz o zaman size söyle söleyim tek gurup mustafa abi(tatar mustafa) sosyete tribünü(rakip takımlara daha yakın olması nedeniyle baskı altına almak için.

daha önce forumda böyle bir anket açmayı düşünmüştüm. ' tribünlerin birleşmesini istiyor musunuz ? ' gibisinden. ama üstüme vazife olamadığı için ve azar yemekten korktuğum için açmadım. bence kesinlikle birleşilmeli. sosyete ve neferin şuanda bulunduğu yer arasındaki teller kalkmalı. orası ne kadar yeter bilmem ama en azından daha fazla destek olabilceğimize inanıyorum. sosyete kızılcıklı tribününden büyük + neferin bulunduğu yer.. kızılcıklı altes ve neferi rahatlıkla alır bence. ben kızılcıklıda maçlara giriyorum. bir kaç kişi yüzünden sevmediğim bir grup var ancak ne olursa olsun amaç ortak ; ESKiŞEHİRSPOR'A DESTEK !
http://tozluansiklopedi.blogspot.com/2011/10/kaos.html
http://twitter.com/#!/yicik
Yukarı
serdareses Liste gör
Usta Yazar

serdar
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2008 saat 02:28
aynen volkan kardeş alıntı yapmayın demişsin o yüzden yapmıyorum aynen sana katıyorum bende  bursasporu seviyorum ancak kocaeliden soğudum artık bize hepiniz o.ç diye bagirdilar maçta haraket çektiler özellikle golden sonra bursasporla baglarımız bence dha kuvvetli birakın su kocaeliye yaranıomusuz gibi oluyo kostad in siştesinde bize küfüler yağdırmışlar girin bakın bakalım bursa sitesinde varmı böle bişeyy  o yüzden kocaeli yalama antalyanla sana basrılar size antalya yaranır ama eskişehirspor taraftarı kimseye yaranmazz kendine davranıldığı gibi davranırr bize kucaklayan bi klübü bende kucaklarım sizi seviyorum BURSALI VE ANKARAGÜÇLÜ KARDEŞLERİM
KI KI KIZILCIKLI...
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2008 saat 10:39

Bu oluşuma kendi adıma çok olumlu bakıyorum . Madem Anti - İstanbul madem İnadına Anadolu o zaman birleşim olmalı . Çünkü Bursa-Eskişehir-Ankaragücü Anadolu'nun en sağlam 3 kalesi . Kardeş olunmasa da birbirine saygı duymalı,destek olmalı bu 3 takım . Bursa ile zaten dostluk derecesinde bir yakınlaşma var Ankaragücü ile ne olur ne biter bilemem o da Süper Lig'de ortaya çıkar ..

Yukarı
erdemesk Liste gör
Usta Yazar

erdem
Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2008 saat 22:39
yaşasın büyük camiaların kardeşliği yaşasın 061626
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
esme_deli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erol
Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2008 saat 22:55
Hey Oley Bursaspor Bursaspor...Dilime takıldı gitti hayırlısıBig%20smile.
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2324252627 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır