eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ara/2019 saat 14:55
Eskişehirspor’da uzun süredir konuşulan kriz sonunda patlak verdi. Uzun süredir maaş alamayan Jesse, Kamal Issah, İbrahim Sissoko ve Mehmet Feyzi Yıldırım alacakları ödenmediği gerekçesiyle Türkiye Futbol Federasyonu’na başvurdu. Futbolcular devre arasında serbest kalabilir
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2019 saat 11:17
Jesse'nin alacakları ödenmeli, diğerleri de öyle ama Jesse elimizden uçar gider inanılmaz geliştirdi kendisini. Bonservisli satabilirsek çok güzel olur diğer türlü büyük sıkıntı yaşarız
Yukarı
mutluesesli Liste gör
Yazar

İSMAİL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı mutluesesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2019 saat 15:46
Milinkovic haricinde tum kadronun sozlesmesi bu yil bitiyor. Tum oyuncular eger işterse ocak itibariyle bedavaya transfer gorusmesi yapabilir.
bu şehir başka şehir ;bu şehir ESKİŞEHİR
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2019 saat 13:56
Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in devre arası transfer planı belli oldu. Falcao'nun güven vermemesi Terim'i golcü arayışına itti. Jesse Sekidika ismi menajerler tarafından önerildi. Alanyaspor maçında Radamel Falcao'nun dönüşüyle büyük bir mutluluk yaşayan Galatasaray'da Florin Andone'nin yerine gelecek isim için de çalışmalar başladı.

Galatasaray haberleri...Asıl mevkisi sağ kanat olmasına rağmen forvette de görev yapabilen oyuncu için bu hafta düğmeye basılacak.

Görüşmeleri ise başkan yardımcısı Abdurrahim Albayrak yapacak.

60 BİN EURO'YA ALINDI

23 yaşındaki Nijeryalının sezon sonu bitecek sözleşmesinden yararlanmak isteyen sarı- kırmızılılar, düşük bir rakama transferi noktalamaya çalışacak.

İlk olarak izleme ekibinin tavsiye ettiği Sekidika, teknik patron Fatih Terim'in de onayından geçti. Bu sezon takımı son sırada olmasına rağmen 14 maçta 8 gol, 2 asistle Eskişehirspor'un ayakta kalan tek ismi oldu.

Sekidika, 2018-2019 sezonunda Krusevac'tan 60 bin euro'ya alınmıştı.

SÖZLEŞMESİ BİTİYOR

Albayrak'ın, değeri 150 bin euro civarında olan oyuncu için 450-500 bin euro arası bir rakam önereceği öğrenildi.

Eskişehir yönetiminin de Jesse'nin sezon sonu bedava gitme ihtimali nedeniyle bu rakama 'Evet' diyeceği belirtiliyor.

YARIM DÖNEM OYNAYAMADI

2018-2019 sezonu başında Eskişehirspor'a gelen 23 yaşındaki futbolcu, ligin ilk devresinde lisansı çıkartılamadığı için oynayamazken sezonun ikinci yarısında kendini gösterdi.

Forma giydiği 13 karşılaşmada 6 gol, 1 asistlik performansla 7 gole etki etti.

(Fotomaç)
Yukarı
Furkan2696 Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Furkan2696 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2019 saat 00:48
Takım kesinlikle dağılmamalı bu sene geç açıldık Arap Atı misali ama sebebi biraz parasızlık biraz kampsızlık antremansızlık hücum hattımız gerçekten ligin üstlerinde bir seviyede Jesse'nin kumaşını Sırp Liginden beri iyi olduğunu biliyordum ve alıştı lige efsane yükseldi ilk yarıyı 10 golle kapaticak gibi duruyo, Tek Tek isim yazmak istemiyorum herkes kimin ne kadar güzel seviyelere ulaştığını görüyor oyuncular elde kesin tutulmalı bilmiyorum bi şekil olmalı gerekirse sabah akşam sponsor aranmalı ödenek bulunup en az 2-3 yıl sözleşme uzatılmalı takım ligte kalır yeter ki ödemeler yapılsın kimse küsmesin küstürülmesin.
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2019 saat 11:35
merhaba,

gazeteler de bizi ilgilendiren haberi okudum ve üzüldüm,...
   bu haberin doğru olduğuna kesinlikle inanmıyorum !...
   çünkü ;
   bu zor şartlar altın da yaşam mücadelesi veren bir Kulübün,her ne sebeple
olursa olsun bir oyuncusunu transfer etmeye kalkışmak terbiyesizliktir ki,şahsen Fatih Terim'in böyle bir düşünce de olduğunu sanmam.
   olay menajerlerin dümenidir!...
   takım olarak ayakta kaldığımızın en büyük etkenlerinden biri de,ofans
hattımızın Süper Lig seviyesin de olmasıdır,hücum oyuncularımızın hangisi
süper lig de bir takımda olsa,her zaman banko oyuncusu olurlar.
   ve bu sebepledir ki,lig de kalmamız adına,ümitlerimizi yarınlara
taşıyoruz.
   bu konu da da,Yönetimin gereğini yapacağına eminim.
   Allah yardımcımız olsun.
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2019 saat 11:45
Jesse hangi süper lig takımına giderse gitsin oynayabilecek bir potansiyele sahip.. Şuan çok formda.. Bir kanat oyuncusu için 14 maçta 8 gol müthiş bir sayı.. GS haberleri doğrudur değildir bilemem fakat isteyen kulüpler vardır.. Bunu iyi yönetmek gerekiyor.. Böyle transfer teklifleri futbolcuların kafasını karıştırıyor.. Sezon sonu da sözleşmesi bitiyor, bedavaya gideceğine paraya çevirmek lazım.. Şöyle 500 bin-1 mil Euro gibi bir paraya satabilirsek hem kulüp rahatlar, belki transfer bir daha açılır hem de oyuncu için iyi bir karar verilmiş olur.. Tabi Cemali'de yapılan sözleşme gibi bir sözleşme yapılırsa ve sezon sonuna kadar takımda kalırsa oyuncu, ligde kalma adına da iyi bir adım olur.. Hatta sonraki satıştan pay da eklenebilrse süper olur..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Ara/2019 saat 16:04
Jesse'nin durumu ile ilgili konuşan EsEs,'in tecrübeli Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, transfer konularına karışmadığını ancak Jesse'nin birçok kulübün listesine girdiğini söyledi. Demirbakan, "Birçok kulübün Galatasaray'ın, Fenerbahçe'nin ve Süper Lig takımlarının listesinde. Gidebilir, herkes gidebilir. Çünkü futbolcular özgürler. Ben onlara gitme, dur diyemem. Çünkü futbol belli bir yaşta oynanan bir oyun ve süreç de kısa. Bu süreçte geleceklerini garantilemek için, gelecek kaygılarını ortadan kaldırmak için ellerine geçen fırsatları kullanmak onların en doğal hakkı. Futbolda her şey olur, yarın sakatlık olur, o olur, bu olur. Biz ne memuruz ne de esnafız. O işleri 60 yaşında da yapabilirsin ama futbol belli bir yaştan sonra olmuyor. Ben transfer konularına müdahil olmam ve ilgilenmem. Benim görevim sahaya çıkan kadroya antrenman yaptırmak" diye konuştu..
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2019 saat 11:11
sadece avrupaya futbolcu satalım yerliler bizi sürekli enayi yerine koymaya çalışıyor buna da devam edecekler. Ha bu arada jesse nin sözleşmesinin 1 yıllık değil 3 yıllık olduğunu sanıyordum ben gecen sene, bu sene birde 2020-2021 olması lazım
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2019 saat 11:44
Trabzonspor, Eskişehirspor'un Nijeryalı sağ kanat oyuncusu Jesse Sekidika'yı 1 milyon euro karşılığında renklerine bağladı. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan 23 yaşındaki futbolcuyla Galatasaray da ilgileniyordu.

Diye haberler dolaşıyor hayırlısı olsun...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4748495051 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,430 saniyede hazırlanmıştır