eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eki/2019 saat 18:01
Alıntı yapılan ESdat

Böyle gidersek 2.lige düşeriz sezon sonu...
Pinto'nun parası yatmamış bir küme düşme cezası gelir seneye direk 3.ligdeyiz...
Tanase'nin parası yatmamış oradan transfer yasağı...
Toko'nun ve diğerlerinin parası yatmadı puan silme cezaları...

Seneye 3.ligde, transfer yasağı almış, puan silme cezaları almış şekilde başlarız maalesef...

Yukarı
Maverick26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: Almanya
  Alıntı Maverick26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Eki/2019 saat 03:38
Takimi küme düsüren bir baskan bir boka yaramaz. Hele Türkiye de. Premier League degiliz. Süper denilen Ligimiz de üst siralarda oturan takimlar, Avrupada tokat üstüne tokat yiyorlar. Yani Türkiye de, küme düsüren Baskan s. olup gitsin!
Olur da borclardan küme düsürülürsek, artik iki üc kurus icin bizi bu halimizde kuyunun dibine itekleyen TOPculara da bir kurus vermeden kulüp kapansin!
Gecen alman medyasin da Michael Skibbe‘nin repörtajini okudum. Galatasaray ve Eskisehir de maasimi düzgün alamiyordum dedi. Alamiyordum ama dert ve sikinti olmuyordu, cünkü hic bir yerde kazanmadigim paralar kazaniyordum diyor. Sikayet etmedim, parami da aldim. Alamadigim süreclerde de gecinebiliyordum.
Yani bu paralari veren hain yöneticiler bir yana, gebereceklermis gibi sikayetlerinden vazgecmeyen, bir ter akitmamis seref yoksunu Tanase ve Pinto gibileri, bu kulübü zarara soktuklari gibi bir kurus alamasinlar
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2019 saat 09:10
Alıntı yapılan Daredevil

Alıntı yapılan ESdat

Böyle gidersek 2.lige düşeriz sezon sonu...
Pinto'nun parası yatmamış bir küme düşme cezası gelir seneye direk 3.ligdeyiz...
Tanase'nin parası yatmamış oradan transfer yasağı...
Toko'nun ve diğerlerinin parası yatmadı puan silme cezaları...

Seneye 3.ligde, transfer yasağı almış, puan silme cezaları almış şekilde başlarız maalesef...

Eskişehirspor'a küme düşürme cezası...

Yazdıklarımız bir bir gerçekleşiyor maalesef...

Pinto'nun avukatı; 434 bin euro + yıllık %5 faizle alacaklı olduklarına ve tüm olumlu yaklaşımlarına rağmen kulüp tarafından hiç bir ödeme yapılmadığı, bu konuda kesinleşmiş CAS 2018/A/5854 nolu kararı gereği alınan kulübün bir alt lige düşürülme cezasının uygulamaya konması için FİFA'ya başvurmuşlardır.

Yönetim verdiği taahhütlerine yerine getirmediği için maalesef bir mucize olmazsa bir alt lige düştük renktaşlar.
Sırada transfer yasakları ve puan silme cezaları da kapıda.

Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2019 saat 14:35
Evrakta şu ifadeler yer alıyor, “Müvekkilim futbolcunun Eskişehirspor Kulübü’nden 434 bin Euro kesinleşmiş ücret alacağı bulunmaktadır. FIFA’ya yapılan başvuru üzerine 8 Ağustos 2016 tarihinden itibaren yıllık %5 faiz alacağımız bulunmaktadır. Ayrıca CAS kararı ile kulübün 6 puan silme cezası kesinleşmiş olup, verilen süreye rağmen kulüp tarafından hiçbir ödeme yapılmamış ve 6 puan silinmiştir. Bu güne kadar tüm olumlu yaklaşımlarımıza rağmen kulüp tarafından hiçbir ödeme yapılmamıştır. Bu nedenle kesinleşmiş olan CAS kararı gereği kulübe bir alt lige düşme cezasının uygulanmasın için gereğini arz ederiz
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Kas/2019 saat 19:09
Sarar Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar, TÜFAD ile yapılan iş birliği toplantısında Eskişehirspor hakkında konuştu

Eskişehirspor’un her zaman kalbinde olduğunu söyleyen Sarar, “Eskişehirspor’a neler yaptım ama ana avrat küfür yedim, evime, fabrikama icra geldi. Eskişehirspor’u 1. lige çıkardık, ama biz düşürmedik. Eskişehirspor bizim kalbimiz. Sarar niye yardım etmiyor diyorlar, stadyuma girmiyorum çünkü küfür yiyorum ama elimizden gelen her şeyi yapıyorum, milli takımlar sponsoruyuz. Yemin ettim bir daha Eskişehirspor’un maçına gitmemeye. Eskişehirspor’a benim gibi yardım eden bir insan daha yoktur bu şehirde” dedi
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2019 saat 09:59
mehmet Özcan ile Cemali Sertel umit milli takımda
Furkan Balaban u 20 milli takımda
bugra caglayan u 16 milli takima cagrildi Tebrikler çocuklar
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2019 saat 14:53
Eskişehirspor zor günler geçirirken, bir iyi haber Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı'ndan geldi. Büyükşehir Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısı Yılmaz Büyükerşen başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda AK Partili Meclis Üyesi Murat Özcan, şehirlerarası otobüs terminalinin yanında bulunan İSMAR ile ilgili ilerleyen süreçte bir proje olup olmadığını sordu. Büyükerşen, “Biz orayı Eskişehirspor’a vermek isteriz ama Eskişehirspor’u çok iyi yerlere getirecek, bizleri gururlandıracak bir yönetim lazım. Maalesef Ömer Lütfü Topal’a verildiği zaman ki zihniyet devam ediyor. Şu an İSMAR ile ilgili kesin ve belirlenen bir proje yok” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısı Yılmaz Büyükerşen başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda AK Partili Meclis Üyesi Murat Özcan, şehirlerarası otobüs terminalinin yanında bulunan İSMAR ile ilgili ilerleyen süreçte bir proje olup olmadığını sordu.  Belediye başkanı olduğu günden bu yana İSMAR’ın başlarına bela olduğunu söyleyen Büyükerşen,"Orası daha önce Eskişehirspor tarafından çok uygun fiyata kiralanmış. Eskişehirspor da 20-30 katına eski kumarhaneler kralı Ömer Lütfü Topal'a kiraya vermiş. Hem de 10 yıllık peşin alınmış kira. Ben daha sonra burayı geri alabilmek adına akla karayı seçtim. Dava açtım. 10 yıl sürdü. Ve nihayet kurtardık. Biz orayı satılığa çıkardık. Alan olmadı. Kiraya verelim dedik. Kiralayan da olmadı. Elimizde kaldı. Belediyenin de paraya ihtiyacı var tüm belediyeler gibi. Biz orayı Eskişehirspor'a vermek isteriz ama Eskişehirspor'u çok iyi yerlere getirecek, bizleri gururlandıracak bir yönetim lazım. Maalesef Ömer Lütfü Topal'a verildiği zaman ki zihniyet devam ediyor. Şu an İSMAR ile ilgili kesin ve belirlenen bir proje yok. Ocak ayından sonra bakacağız" diye konuştu. Konuşmaların ardından gündem maddeler ilgili komisyonlara gönderildi.

Yukarı
malıçlı Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
  Alıntı malıçlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2019 saat 15:52
Eskişehirspor yönetimi için yaklaşık 1 ay önce talip olduklarını belirten ve "Yeni oluşum" adı verilen grup, 17 Kasım’da yapılacak olan genel kurul öncesi yine harekete geçti. Bu kez tesislerde kulübün mali durumu hakkında bilgi aldıklarını belirten Bahri Bakaç, önlerinde halen üyelik engelinin bulunduğunu, üyelik için girişimde bulunmalarına rağmen, şuanda bir yönetim kurulu olmadığı için kulübe üye olamadıklarını söyledi. Bakaç ve arkadaşlarının denetim kurulu ile bunu konuyu görüştükleri ve birkaç gün içinde aday olup olmayacaklarına karar verecekleri belirtildi.
Kaynak : Anadolu Gazetesi
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Kas/2019 saat 21:36
Futbolcular güvenilir bir yönetici istiyor” diyerek sözlerine başlayan Demirbakan, “Futbolcu bunu istiyor. Futbolcunun gelecek kaygısı, korkusu ve endişesi var. Önce bunları halletmemiz gerekiyor. Transfer paralarında bir eşitsizlik var. Biz soğan ekmek yeriz yine oynarız. Benim isteğim Eskişehirspor üzerinden reklam yapılmasın. Parası olan adam gitsin yat alsın kat alsın gelip burada reklam yapmasın. Eskişehirspor kulübü reklam ajansı değil. İyice işi küçültüyorlar. Yakında işportacılar başkan olmaya kalkacak bu kulübe” dedi.

Kulübe yardım adı altında reklam yapıldığını belirten Demirbakan, “Adama kulübe marul getiriyor, arabasının bagajını açıyor getirdiği marulun fotoğrafını çekiyor ve reklam yapıyor. Adamlar bizi çorbacıya götürdüler çorbacı reklam yapıyor. Sabahattin Tetik’e dediğim biz ‘film çektirmeye mi geldik buraya. 200 tane fotoğraf çekildi’ dedim. Bu kadar ucuz değil Eskişehirspor, kimse bu kulübü küçültemez. Kim bunlar ya. Gitsinler reklamı başka yerde yapsınlar. Burası reklam ajansı değil” ifadelerini kullandı.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2019 saat 15:40
TFF 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor'un teknik direktörü Coşkun Demirbakan, "Eskişehirspor büyük bir camiadır ancak şimdilerde seviye düşmüş. Önce Eskişehirspor'un itibarını yerine getirmemiz gerekiyor" dedi.

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Eskişehir Şubesi üyeleriyle bir kafede bir araya gelen Demirbakan, burada yaptığı konuşmada, bu sezon zor durumda göreve geldiklerini belirterek, Eskişehirspor'a layık olmak için çalışacaklarını kaydetti.

Siyah-kırmızılı kulübün 24 Kasım Pazar günü gerçekleştirilecek Olağanüstü Genel Kurulu'nda Eskişehirspor'a yakışan, güvenilir, sözü geçen ve lobisi olan bir yönetimin göreve gelmesini istediğini anlatan Demirbakan, şöyle konuştu:

"Öyle adamlar çıkıyor ki amatör spor kulübü idare edemeyecek düzeydeler, kalkıp Eskişehirspor'a talip oluyorlar. Eskişehirspor'un ismine zarar veriyorlar. Eskişehirspor'u dürüst kişiler yönetsin. Gerçekleri açıklasınlar, tutarlı olsunlar. Eskişehirspor büyük bir camiadır ancak şimdilerde seviye düşmüş. Önce Eskişehirspor'un itibarını yerine getirmemiz gerekiyor. Burada 'Kurtuluş Savaşı' gibi bir şey yaşanıyor. Herkes Eskişehirspor etrafında birleşsin. Bu kulübe sahip çıkalım. Bu şehrin göz bebeği Eskişehirspor'dur."

TSYD Şube Başkanı Sadi Seda ise Eskişehirspor sezon başından bu yana çok zor günlerden geçirdiğini anımsatarak, teknik direktör Coşkun Demirbakan'ın görevi gelmesinin ardından sportif anlamda iyi işlerin yapılmaya başlandığını bildirdi.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,477 saniyede hazırlanmıştır