eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2019 saat 17:40
bursa tribünlerine bakıyorum sahanın heryerinde az da olsa bilet satılmış Bursasporun evindeki maçlarda her tribünde seyirci var toplasan tek tribün yapmaz ama bizde tribünler dolmadan diğerlerini açmamak gibi saçmalık var insanları koyun sürüsüne çevirmeğe zorla toplamaya çalışmaktır bu niyet ne olursa olsun, kulüp tribün transferi izni çıkarsın aynı fiyata doğu üst kombinemi batı üste nakil yapayım benim gibi binlerce insan var hatta eminim extradan yeni batı üst kombineleri de satılacak ve o tribün dolacaktır, ben stad yapılırken aile tribünü gibi ayrı tribün olmasını bu yüzden istemiştim. Ne yazık ki taraftarı dinleyen yok. Bir bursa yönetimi kadar olamadı bizim yönetimler neymiş güvenlik gerekçesiymiş falan filan derler bursa da diğer yerlerde niye yok güvenlik gerekçesi o zaman taraftar zorla konsolide edilmek isteniyor anlamı çıkar.
İsteyen istediği tribünden bilet almalı ben istemediğim grupların arasında oturmak zorunda değilim. Yeri geldiğinde saçma sapan tezahüratlarına katılmak zorunda da değilim. Hiç bir suçum yokken cezalı durumuna düşmek zorunda da değilim. Madem pasolig var tespit etsinler o kişilere ceza versinler böylece güvenlik kaygısı da olmaz zaten güvenilir olmasak stadtan içeri giremeyiz temizlik problemi desen belediye bedava yapmaya razı.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2019 saat 21:07
Alıntı yapılan bilek26

İsteyen istediği tribünden bilet almalı ben istemediğim grupların arasında oturmak zorunda değilim. Yeri geldiğinde saçma sapan tezahüratlarına katılmak zorunda da değilim. Hiç bir suçum yokken cezalı durumuna düşmek zorunda da değilim. Madem pasolig var tespit etsinler o kişilere ceza versinler böylece güvenlik kaygısı da olmaz zaten güvenilir olmasak stadtan içeri giremeyiz temizlik problemi desen belediye bedava yapmaya razı.

kesinlikle katılıyorum. ben ve oğlum (8 yaşında) cezalı duruma düştük bursa maçına giremedik. hadi beni geçtim 8 yaşında ki çocuğun passo ligi neden kitlenir cezalı duruma düşer. imkan olsa zaten o tribüne girmem. ama mecbur bırakıyorlar. hadi mecbur bıraktınız. passolig var herkes bilet aldığı yerine otursun o da yok. sadece suçu işleyen çeksin cezasını o da yok. peki bu passo lig neden var?
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2019 saat 22:57
Eskişehirspor için ayrı bir öneme sahip olan ve oynadığı dönemlerde Eskişehirspor'a birçok katkısı olan yıldız oyuncu Eskişehirspor U15 Antrenörü olarak göreve geldi.
Eskişehir Futbol muhabirinin telefonla görüştüğü Hürriyet Gücer resmen Eskişehirspor'da olduğunu doğruladı. Eskişehirspor U15 Antrenörü olarak göreve başlayacağını belirten Gücer, Eskişehirspor alt yapısı için elinden geleni yapacağını ifade etti.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2019 saat 16:26
Anlaşılan Toko dosyasından bir -6 daha yedik...

-3 de kulüp lisansından gelecek...

Bu takım -15 puanı çıkaramaz dedik, yazık çok yazık...

Bundan daha kötüsü de var,Pinto dosyası kapanmadı. Ödeme yapılmazsa Pinto isterse lig düşürme cezası alabiliriz...

Küme düşeceğimiz çok yüksek ihtimal fakat kaç kere ve hangisinden dolayı...
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2019 saat 17:25
Alıntı yapılan Daredevil

Alıntı yapılan bilek26

kesinlikle katılıyorum. ben ve oğlum (8 yaşında) cezalı duruma düştük bursa maçına giremedik. hadi beni geçtim 8 yaşında ki çocuğun passo ligi neden kitlenir cezalı duruma düşer. imkan olsa zaten o tribüne girmem. ama mecbur bırakıyorlar. hadi mecbur bıraktınız. passolig var herkes bilet aldığı yerine otursun o da yok. sadece suçu işleyen çeksin cezasını o da yok. peki bu passo lig neden var?

Pasolig sistemi aslında şahsı korumaya yönelik fakat ülkemizde uygulanması çok zor olan bir sistemdir.Eğer herkes kendi biletini aldığı yere oturmuş olsa idi(İngiltere'de ki stadyumları hayal edin sinema seyircisi gibi) anında görüntülerden ceza alacak kişiyi bulurlardı ama herkes farklı yerde ve bir çoğu ayakta olunca blok blok kapatma yapıyorlar ve insanlar mağdur oluyor.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2019 saat 17:39
Eskişehirspor Kulüp Başkanı Osman Taş, Nzuzi Toko dosyasının çözüldüğünün müjdesini verdi.

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Osman Taş 222Haber.com'a konuşarak FIFA'da -6 puan silinmesine neden olabilecek olan Nzuzi Toko dosyasının çözüldüğünün müjdesini verdi.

Osman Taş yaptığı açıklamasında, "Şu an yoldayım ve Eskişehir'e dönüyorum. İstanbul'da yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde Toko konusundaki sıkıntıları çözmüş bulunuyoruz. Kendisi ile bizzat yaptığım görüşmeler sonucunda, tabi biraz da ödeme yaparak problemi hallettik. Eskişehirspor taraftarlarının içi rahat olsun. Müjdeli haberler vermeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2019 saat 19:08
fuat hoca istifa etti
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2019 saat 20:15
Kulübün yöneticileri kendileri olmazsa kulüp yok olacak sanrısı içinde debeleniyor debelendikçe kulübü batırıyorlar kimse bunları ayıtmayacak mı? Yeter artık ya gidin ya.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2019 saat 00:44
bu arada fuat hoca resmi olarak istifa etmemiş sadece antrenmana çıkmamışlar.
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2019 saat 08:19
Çapa ile fesih anlaşması sağlanamadı"
Teknik direktör Fuat Çapa ile yapılan görüşmeler neticesinde olumlu bir sonuç alınamadığına değinilen açıklamada, "Fuat Çapa ile yapılan görüşme sonunda karşılıklı fesih şartlarında anlaşma sağlanamamıştır. Akabinde Fuat Çapa ve teknik heyet antrenmana çıkmayarak tesisleri terk etmişlerdir. Altyapı hocalarımız antrenman programını uygulayarak takımı Altınordu maçına hazırlamaya devam etmiştir." ifadeleri kullanıldı.
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,461 saniyede hazırlanmıştır