eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı frkneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2019 saat 19:40
Halil Ünal döneminde saçma sapan paralar harcandı, satılan futbolcuların parasının nereye gittiği belli değildi, kulübün ismi 3 Temmuz sürecine karıştırıldı, ileride bugünlerin yaşanacağının sinyalleri gelirken Halil Ünal 222'de şarkıcılara fıstık attı, taraftar protesto edecekti Murat Diri engel oldu, her zaman Halil'in yanında oldu, protesto etmeye kalkanlara tribünde küfür etti. Halil gitti Mesut Hoşcan geldi bu sefer Hoşcan'a yönelik protestoların önüne geçti ''yönetim istifa'' denmesin takım kötü etkilenir dedi. Mustafa Topkaya ile Kaan Ay arasında başkanlık yarışı varken ''biz o kadar imza topladık başkasını başkan yaptırmayız'' dedi Kaan Ay'ı başkan yaptırdı sonra her şey iyi giderken Kaan Ay'ı istifa ettirmek için tetikçilik yaptı. Osman Taş'ı övdü övdü gelinen nokta ortada. Antalya'daki finalde yaşanan biletlere el konması rezilliği, hakkındaki çek-senet mafyalığı vb. suçlamaları saymıyorum bile. Bu adamın icra kurulunda yer alması, çok sevdiği Halil'in sebep olduğu borçlar için iki imza topladı diye divanda konuşma yaptırılması Eskişehirspor için en büyük utançtır zaten. Bu adam Eskişehirspor'u temsil ettiği sürece gelen hiçbir yönetimi desteklemem, hiçbir yönetimden umudum olmaz. İyi, profesyonel bir yönetim ilk olarak Murat Diri gibi adamları kulübün kapısından sokmayarak profesyonelliğini gösterir.
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2019 saat 07:39
Bu yeni gelecek yönetim m.diriye karışmaz yönetime tabiiki almaz ama tribünde yerini korur, esas problem kombine satışlarında kulübün maratonla batı üstü aynı fiyat yapmaması hatta satışa açmaması batı üst satışa maraton fiyatına açılırsa orada aklı başında taraftarlar olarak bir gurup kurabiliriz. Emin olun hiç ceza da yemeden takımımızı yalnız bırakmadan sahada takımımıza destek verebiliriz.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2019 saat 18:07
Batı üst trübününü neden maraton fiyatına satmazlar veye satışa açmazlar akıl alır gibi değil.Bilal e katılıyorum lanet gurupların yanında olmak istemeyenlere çözüm olur.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2019 saat 18:24
Alıntı yapılan frkneses

Halil Ünal döneminde saçma sapan paralar harcandı, satılan futbolcuların parasının nereye gittiği belli değildi, kulübün ismi 3 Temmuz sürecine karıştırıldı, ileride bugünlerin yaşanacağının sinyalleri gelirken Halil Ünal 222'de şarkıcılara fıstık attı, taraftar protesto edecekti Murat Diri engel oldu, her zaman Halil'in yanında oldu, protesto etmeye kalkanlara tribünde küfür etti. Halil gitti Mesut Hoşcan geldi bu sefer Hoşcan'a yönelik protestoların önüne geçti ''yönetim istifa'' denmesin takım kötü etkilenir dedi. Mustafa Topkaya ile Kaan Ay arasında başkanlık yarışı varken ''biz o kadar imza topladık başkasını başkan yaptırmayız'' dedi Kaan Ay'ı başkan yaptırdı sonra her şey iyi giderken Kaan Ay'ı istifa ettirmek için tetikçilik yaptı. Osman Taş'ı övdü övdü gelinen nokta ortada. Antalya'daki finalde yaşanan biletlere el konması rezilliği, hakkındaki çek-senet mafyalığı vb. suçlamaları saymıyorum bile. Bu adamın icra kurulunda yer alması, çok sevdiği Halil'in sebep olduğu borçlar için iki imza topladı diye divanda konuşma yaptırılması Eskişehirspor için en büyük utançtır zaten. Bu adam Eskişehirspor'u temsil ettiği sürece gelen hiçbir yönetimi desteklemem, hiçbir yönetimden umudum olmaz. İyi, profesyonel bir yönetim ilk olarak Murat Diri gibi adamları kulübün kapısından sokmayarak profesyonelliğini gösterir.

Kardeşim ağzına sağlık.Bu Eskişehir trübünleri 50 yıldır Türkiyeyi sallıyor ve bir numaradır.M.Diri ile var olmadı onsuzda yok olmaz.Ayder i Kızılcıklıyı görmüş yaşamış hatta bir dönem Ayder de bulunmuş bir kişi olarak söylüyorum nefer onların tırnağı bile değil.Bando eses i çıkarsak öyle ahım şahım bir trübüncülükde yok ortada.Gitsin bakalım Kayseri ye Antalyaya trübün adına ne yapabilecek.Bu takımı canı gönülden seven Eskişehir insanı olmasa ne yapabilirdi.Bu reisçilik söylemlerinden de nefret ediyorum.Tekrar ediyorum daha önce yazdım dahada yazacağım bu adam varken maratonda olmak sadece M diri ye destektir.Bu adamdan rahatsız olanlar lütfen maratona girmesin.
Yıllarımı statlarda geçirmiş biri olarak söylüyorum.Bağırmakla süper trübünle maç kazanılmaaaaz kaybedilmezde.İyi bir yönetim iyi bir hoca iyi bir takımın olacak.İyi futbol oynayacaksın.Eğer trübünle olsaydı Eses şu anda şampiyonlar liginde oynuyor olurdu.Ama değil.Tabiki biz her zaman yerimizi alacağız desteğimizi vereceğiz o başka bir konu.Bu adam kulübe zarar veriyor hemde çok fazla.Demeçleriyle taraftara ayar vermeye kalkıyor.Yinede tercihler herkesin kendisine aittir.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
Ülkü Hoca Liste gör
Deneyimli Yazar

Ülkü Bey
Yer: İstanbul
  Alıntı Ülkü Hoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2019 saat 22:59
Kongre iptal deniyor. Osman Taş sekiz imzayı toplamış. Mecburen Fuat Çaba ve avukat Mustafa bey istifa edecek
.Ortalık iyice karışacak.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2019 saat 23:27
Kulübe resmen ihanet ediliyor. Ne yazık ki kimse de bunu engelleyemiyor. Şu 10 yıldır olanlara bakıyorum da gerçekten buralarda olmayı hak ediyoruz.
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2019 saat 10:31
Bu forumun eski müdavimlerinden ve 2 yıldır yöneticilik yapan Sn. Selim Demircioğlu yönetimden istifa etmiş. Kendisi bu forumdan bizleri son yaşananlar hakkında biraz aydınlatırsa seviniriz. Kapı arkasında neler dönüyor, kulüp kimlerin oyuncağı haline getirilmek isteniyor, amaç ne, gelecek ne kadar karanlık,neden şimdi istifa ediyor, yorumlarını bilmek duymak isterdik?
Yukarı
Turtle Liste gör
Yazar

Kayhan Uzbil
Yer: Cuba
  Alıntı Turtle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2019 saat 14:24
Alıntı yapılan grezores

Kulübe resmen ihanet ediliyor. Ne yazık ki kimse de bunu engelleyemiyor. Şu 10 yıldır olanlara bakıyorum da gerçekten buralarda olmayı hak ediyoruz.

Maalesef öyle. Aslında çoktan amatörlere düşerdi bu sıkıntıları yaşayan başka bir camia ama geçtiğimiz yıllarda taraftarın özverisi ile bir şekilde bu engellendi. Ama nereye kadar. Herkes tükendi.

Diyorum acaba, birilerinin ahını aldıkt da başınıza taş düşsün mü dediler. Çünkü başımıza Osman TAŞ düştü. Takımı, camiayı oyuncağa çevirdiler. Kaçınılmaz son olacaksa artık hemen olsun. Çok acı çekiyoruz. Her gün ölmektense bir gün ölelim.

KU
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2019 saat 15:05
Sezona oldukça kötü başlayan Eskişehirspor’da takımın kötü gidişatı ve borçların yanı sıra yönetimin kendi içerisindeki çatışması sonucunda kulüpte kazan kaynamaya devam ediyor. Eskişehirspor’da Osman Taş, dün düzenlenen basın toplantısında Teknik Direktör Fuat Çapa ve kulüp yönetimiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Osman Taş’ın açıklamalarının ardından Siyah Kırmızılı camianın Basın Sözcüsü Mustafa Topkaya da Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’nde bugün bir basın toplantısı düzenledi. Topkaya, Osman Taş’ın istifasını onayladıklarını ve şu anda Eskişehirspor’un resmi başkanı olmadığını söyledi. Osman Taş'ın Fuat Çapa hakkında söylediklerine değinen Topkaya, "Osman Taş’ın dün yapmış olduğu bir basın toplantısı var. Osman Taş başkan adayı olduğunu açıkladıktan sonra belli başlı görüşmeler yaptı. Daha sonra birlikte hareket edelim diyerek yönetiminde olmamı istedi. Fuat hocayla ilgili açıklamalarda bulundu. Ben görüşmelerde olduğum için bunları açıklama sorumluluğu hissediyorum. Hocayla yapılan görüşmede kendisi de vardı. Fuat hoca sözleşmeyle ilgili rakamı kendiniz belirleyin demişti. Bu konuşmanın içinde bizzat Osman Taş vardı. Bütçenin Fuat Çapa ile alakalı olan kısmında her şeyden haberdardı ama haberdar değilim gibi bir ifade kullandı. Fuat Çapa’ya yönelik açıklamaları konusunda ben bunu kabul etmiyorum. Daha sonra muhtemelen kişisel bir şeye döndü olay. Verdiğimiz sözleri tutmamız gerekirdi" diye konuştu.

"Şu anda Osman Taş Eskişehirspor’un başkanı değildir"

Osman Taş'ın kulübün resmi başkanı olmadığını vurgulayan Topkaya, "2 milyon Euro bütçem var diyerek, yönetimden para istemiyorum diyerek çıtayı yükseltti. Beklentilerin hiç biri yerine gelmedi ve daha sonra da istifa etti. 9 Ağustos tarihinde kulübün yazılı istifa dilekçesini sundu. Daha sonra yönetim kurulu istifa dilekçesini işleme koydu. Kendisi şu anda Eskişehirspor’un resmi başkanı değildir. Karar defteri şu anda kulüpte olmadığı için bunu belgelendiremiyoruz. Benim istifamı istediğini söyledi. Kendisi benim istifamı isteyebilecek yetkide değildir, kendisi de benim gibi bir yöneticidir. Karar defterinde 8 imza ile tekrar başkan seçilirse tabi ki hukuki yol budur. O zamanda kendisi başkan olur ama şu anda Osman Taş Eskişehirspor’un başkanı değildir" ifadelerini kullandı.

Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eyl/2019 saat 15:07
Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile, Eskişehir'de geçtiğimiz aylarda oynanan Türkiye - Moldova Milli maçı ardından yeni LED ekranların konulması için başlayan sürecin hızla olumlu yönde devam ettiğini öğrenmiş bulunuyoruz. Stadyumumuzda yeni LED ekranların kurulum çalışmaları sürmektedir. Edinilen bilgilere göre yeni LED reklam panoları gelecek haftalarda hizmete girecektir. LED ekranlarının yapımı konusundaki hassasiyeti nedeniyle spor ve sporcunun dostu olan Sayın Cumhurbaşkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkürü borç biliriz.

Eskişehirspor Kulübü Yönetim Kurulu adına;
Osman TAŞ
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,449 saniyede hazırlanmıştır