eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2019 saat 15:04
Alıntı yapılan Daredevil

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Eski Koordinatörü Mesut Çalışkan, Eskişehirspor yönetimine talip olduklarını açıkladı. Mesut Çalışkan, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Hedefe varmada yararlanacağımız iki araçtan biri mevcut kadronun en iyi şekilde motive edilmesidir. Motivasyonun ise maddi ve manevi olmak üzere iki yönü vardır. Her iki yönde de başarı sağlayacak kadro, çevre ve imkanlara sahibiz. Bir diğer araç ise devre arasında yapılacak takviyelerle mevcut kadronun daha da güçlendirilmesidir. Güçlü spor adamı, iş insanı, bilim insanı, bürokrat ve seçkin meslek mensuplarının yanı sıra bazı sürpriz isimlerden oluşacak yönetim kadromuz ile Eskişehirspor Kulübün yönetimine talip olduğumuzu beyan ederiz. Eskişehirspor sahipsiz değildir, hedefsiz değildir.”

Mesut Çalışkan beyin açıklamalarını ben de okudum fakat maalesef hiç ümit vermedi bana. İki şeye ihtiyacımız var derken bile kulübün içinde bulunduğu şartlardan ne kadar bihaber olduğu belli. Bizim iki şeye filan ihtiyacımız yok bizim tek bir şeye ihtiyacımız var.

O da para...
Paradan haber var kaç milyon TL ile geliyorsun ondan haber ver. Yok motivasyon yok transferle olmaz bu işler Mesut bey. Futbolcunun en iyi motivasyonu parasının düzenli bir şekilde zamanında yatmasıdır. Sen para alamadığı için antrenmana çıkmayan, Eskişehir'e gelmeyen adama hadi aslanım hadi koçumla top oynatamazsın. Transfer yasağın var , -6 puan silme yemişsin -9 daha kapıda, Fİfada bekleyen dosyalar var, mevcut kadro alacakları, diğer alacaklılar var neyle transfer yapıyorsun? Nerede yaşıyor bu Mesut bey çok merak ettim? En son Eskişehir'e ne zaman gelmiş? Futboldan, Eskişehirspor'dan bu kadar uzak olduğuna göre...
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2019 saat 01:57
esstore ları kapatma kararı almış başkan. sanırım almanya ya dönüyor. klüpte genel kurula gider artık. kaan ay yönetimini bunun için mi istifa ettirdiniz. bu yönetim hezimetini yaşatmak için mi? ya da istifa edip edip neden döndünüz? bu şekilde kaçıp gitmek için mi?
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2019 saat 16:14
Efsane Eskişehirspor’a komik yardım!Zor günler geçiren kırmızı-siyahlı kulüp, CHP’li belediyenin kapısını çaldı. Büyükşehir Belediyesi tanesi 149 TL olan 26 adet forma aldı. Yani 3874 TL destekte bulundu! Başkan Taş, “Gerçekten utanç verici bir durum” dedi
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2019 saat 16:16
Oyuncu Engin Öztürk, Bebek'te görüntülendi. Koyu Eskişehirspor taraftarı olan Öztürk, gazetecilerle konuştu. Oyuncu "Eskişehirspor çocuğum gibi. Keşke herkes doğduğu şehrin takımını tutsa. O zaman büyük zenginlik olur" dedi. Öztürk, Eskişehirspor'a başkan olmak istediğini de söyledi.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Furkan2696 Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Furkan2696 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2019 saat 20:15
Mehmet i 3 kuruşa satıp toko ve eldeki oyunculara borç ödenecek şaka gibi.. Toko'ya 1 Milyon TL ödeyemezsek -6 yiyoruz.. Mehmet 500 B Euro gibi fiyata satılırsa oda 3 Milyon TL yapiyor bizim eldeki adamlara 10 Milyon TL borcumuz var ve yolluyoruz. Fifadaki kritik dosyalar da çok. Parasız yönetim tası tarağı toplayıp kaçma peşinde şu Fuat hocada 3. Haftadan sonra gitsede kalanlar ile şerefimiz ile oynasak düşceksekte razıyız ama bunlardan kurtularak düşelim..
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2019 saat 21:36
Demek ki bu yönetim göreve gelirken tek projeleri şehirden destek bulmakmı, onuda bulamayınca bırakıp gidiyorlar tam da böyle bir zamanda. Sevgili Murat Diri'de yine bildiğiniz gibi, kongre çağrısı yapmış. Bunun gibi kraldan çok kralcılardan ne zaman kurtulacağız biz.
Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2019 saat 23:00
Şaka gibi. attığı tweetlerle Kaan Ay yönetimini istifaya zorlayan Osman Taş yönetimine zemin hazırlayan Murat Diri yine tweet atarak kongre çağrısı yapmış.

güler misin ağlar mısın?

Ayrıca Mehmet bence 500 bin Euro ya verilmeli. Oradan gelecek yaklaşık 3.25 milyon direk FİFA dosyalarına harcanmalı. Bu sürede bir şekilde sponsor vs. bir kaynak bulupta bu sezon oyuncuların ödemeleri yaparsak bu seneyi de bir şekilde atlatırız.
Maziyi Savura Savura ES!
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2019 saat 23:31
Bencede Mehmet Özcan satılsın. Çok abartıldı bu çocuk ama öylede aman aman bir artısı yok, en azından bu seneyide belki kurtarırız.
Yukarı
oğuz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuz
  Alıntı oğuz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2019 saat 12:53
Sanki birileri Eskişehir, Bursa, Sakarya gibi büyük camiaların toparlanması için düğmeye bastı. Süper Lig'de taraftarı olan kulüp kalmadığı için yayıncı kuruluş istediği satışı yapamıyor, zaten ligler başlamadan zor anlaştı Tff yayıncı kuruluşla. Baktılar olacak gibi değil taraftarı olan takımları desteklemeye başladılar gibi geliyor bana. Bu hafta Bursa, Sakarya, Kocaeli transfer yasaklarını açtı, bize Eskişehirle pek alakası olmayan adamlar yönetime takip oldu. Değişik şeyler oluyor.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2019 saat 13:34
Şimdiki yönetimden kötü olmayacakları kesin. Adamlar çok iddialı konuşuyor. Eğer kaynaklarını kanıtlayabilirseler yönetime gelmeliler.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,461 saniyede hazırlanmıştır