eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2019 saat 22:38
Osman Taş bırakıyor ama kongre yok. Diğer yöneticiler göreve devam edecekler. Nasıl olacak hiç bilmiyorum ama Osman Taş'ın söylediği bu... #Eskişehirspor

(Kaynak:Akif Yer)
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2019 saat 22:43
Osman Taş bırakma kararı alarak tarihe geçti. Daha lig bile başlamadı...
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2019 saat 00:22
Osman Taş'tan Eskişehirspor' a veda açıklaması
Eskişehirspor Kulüp Başkanı Osman Taş resmi internet sitesi üzerinden taraftara veda etti

KAMUOYUNA

2018 yılının Temmuz ayında sevdalısı olduğum Eskişehirspor kulübüne destek olmak amacıyla VIP kombine almaya geldiğimde kulübün zor şartlarını gördüm ve öncelikle bir loca aldım. Daha sonra Esstore mağazasının sözleşmesinin bittiği söylendi bunun üzerine Esstore işletme hakkını 5 yıllığına devraldım.

Kulupteki sıkıntıların devam etmesi üzerine 18 Ocak 2019 günü yapılan genel kurulda 2. Başkan olarak yönetimde yer aldım.
Tüm vecibeleri mi eksiksiz yerine getirdim.

Ligde kalmamız kesinleştikten sonra alınan karar ile yapılan 30 Mayıs 2019 tarihli kongrede başkanlığımda oluşan yönetim kurulu ile birlikte göreve geldik.
Göreve gelir gelmez personele birer maaş, futbolcularımıza da geçmiş dönem alacakları nedeniyle kısmi ödemeler yaptık.
Taraftarı olduğum bu büyük camianın geçmiş yönetimleri tarafından verilen ama yerine getirilmeyen daire sözünü bizzat yerine getirerek rahmetli Ediz Bahtiyaroğlu'nun ailesine kendi evimi devir ettim.

Ben ve yönetici arkadaşlarım hızla işe koyulup puan silme cezası gerektiren dosyalarla ve kulüp lisansı işleri ile uğraşırken pinto dan kaynaklı kesinleşmiş -6 puan cezası karşımıza çıktı.
İyi niyetle çalışmalarımızı sürdürmemize rağmen şehrin büyük kısmının destek olmadığına hep birlikte şahit olduk.
Yinede var gücümüzle çalışmaya devam ederek takımı Polonya ve Afyon kamplarına gönderdik.

Benim şahsen ilk günden bu yana Esstore'un devri, loca, vecibelerim ve son aylarda kulübe yaptığım ödemeler ile bugüne kadar Eskişehirspor için yaptığım harcamalar ve yatırımlar toplamda 9,5 milyon TL tutmaktadır.

Buna rağmen maalesef başkaca hiçbir ciddi destek alamadık. Kombine satışları ve yapılan kampanyaların sonucu da yeterli olmadı.
Biz göreve geldikten sonra birçok kapıyı çalmamıza rağmen tek bir loca satışı dahi olmadı, birçok randevu talebinde bulundum fakat geri dönüş alamadım.
Iyi niyetli bütün çabalarım karşılıksız kaldı.

Bu süreçte işimden ve ailemden uzak kalarak bütün zamanımı Eskişehirspor armasının yaşaması için harcadım. Her zaman söylediğim gibi önemli olan Eskişehirspor'un menfaatleridir. Bugün yönetim kurulundaki arkadaşlar ile gün boyu yaptığımız toplantılar neticesinde hem Eskişehirspor'un önünü açmak hem de kendi işlerimi toparlamak adına Yönetim Kurulu Başkanlığı görevimden ayrılarak yine yönetim kurulu içerisinde yeni bir görevlendirme yapma kararı aldık.
Detayları daha sonra paylaşılacaktır.

Umarım bu karar Osman Taş ismi üzerinden yapılan spekülasyon ve dedikodular sonucunda doğan ilgisizliği ortadan kaldırır.

Belki bu sayede Eskişehirspor'un hak ettiği yerlere gelmesi için şehrin dinamikleri ve taraftarlarımız harekete geçer, birlik beraberlik sağlanır.

Herşeye rağmen Eskisehirspor sevdam ve davam kesinlikle bitmeyecektir. Bugüne kadar bana inanan ve destek olan tüm Eskişehirsporlulara çok teşekkür ederim.
Bundan sonra da sokaklarda, Esstore da, tribünlerde birarada olacağımızı belirtmek isterim.

Yaşasın Eskişehirspor.
Eskişehirspor yaşasın.

Sevgi ve Saygılarımla

Osman Taş
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2019 saat 00:37
puan silme cezaları ardı ardına gelmeye başlarsa şaşırmayalım o zaman. yeni eskişehirspor planı işliyor sanki.

herşeyi gayet güzel götüren Kaan Ay'ın durduk yere istifaya zorlanması sonucu bu süreç ortaya çıktı.

Neden ve ne için yapıldıysa Eskişehirsporu bitiren hamle oldu. ardından beraber yönetim kuralım diyenlere resti çeken Osman taş başkan ne kaynak ne sponsor bulabildi. - 6 puan ceza geldi. ve belki de devamı gelecek. Futbolcular antremana çıkmıyor. Bir kısmı şehri terk etti. Transfer yasağı devam ediyor. takımın iki as oyuncusu hiç ülkeye bile gelmedi. bilmem ne kadar zamandır para almayan çocuklara asgari ücret gibi para dağıtıyorsun. Haliyle takım dağılıyor. kombine dahi satılmıyor. çocukların kumbaralarından çıkan paralara çökülüyor. 17 icra dosyası bir anda geliyor!! Güya 1000 forma alan Emre Güral şehir terk ediyor. Bu arada da büyük taraftar böyle olacağını sezmiş gibi kombine dahi almıyor.  sonra Osman Taş başkan diyor ki ben bıraktım. harika valla.

Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2019 saat 03:22
Alıntı yapılan Güray26ES

Osman Taş bırakma kararı alarak tarihe geçti. Daha lig bile başlamadı...

Kimse kusura bakmasın engellemeler şerefsizlikler dönen dolaplar var evet ama Osman TAŞ başkan olabilecek adam değildi.Geçen sene Afyon maçından sonra soyunma odasında primi 100 binden 200 bine çıkarırken yaptığı hareket bir başkanı bırak yöneticiye yakışmaz.Başkan seçilince eyvah demiştim yanılmadım.Mehmet Şimşeğe gelince ciddi bir yönetici böyle twitterde günde 10 mesaj atıp lise öğrencisi gibi sağa sola atarlanmaz.İmalı imalı ne dediği belli olmayan saçma sapan twitler.Ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler yinede ben bu adamların dürüstçe iyi niyetle bir şeyler yapmaya çalıştıklarına inanıyorum.Ama iyi niyet yetmiyor bu kurtlar sofrasında çakal olmak gerekiyor.Mustafa Topkaya da iyi bir başkanla ancak hukuk işlerinden sorumlu yönetici olabilir başkan olamaz.Kaan Ay gönderildiğinde üzülmüştüm ama bir daha döneceğini sanmıyorum.Sinan başkanda kesinlikle dönmez.Kaldık yine Halil e yazık oluyor kulübe...
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2019 saat 09:14
Ahanda yolun sonuna geldik , Şapka düştü kel göründü , Bu klübe kimler zarar verdiyse heryerlerinden çıksın , Yazıklar olsun , Birilerinin kurduğu planlar işliyor. Yeni Eskişehirspor Projesi çok yakında hayata geçecek gibi Akbabalar bekliyor .
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2019 saat 11:41
bugun e kadar kombine deplasman forma urun vs. ne aldiysam yiyen herkes haram zikkim olsun bir sevdamiz vardi onunda içine eden kimler varsa iki yakasi bir Araya gelmesin ne hale geldi koskoca cinar
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2019 saat 13:50
Alıntı yapılan Frigyalı_26

Alıntı yapılan Daredevil

Maç sonrası fuat hocanın açıklamarı yönetim ile aralarında ki sorunu açıkça gösteriyor. Fuat hoca diyorki" benim telefonum her zaman açık. raporlarımız tamam. ama bizden rapor bile istenmiyor. Bekliyoruz."
Kamp dönemi organizasyonu tamamen Fuat Hocanın eseri anlaşılan. Ancask bunu lige taşıyamazsak yazık olur dedi. Yönetim ne yaptı o zman bu zmana kadar. 20-25 bin euro bulup kampa gelmeyen futbolcuları getiremedi. Kamp organizasyonunu yapmadı. Ve bunun için para harcamadı. Ayrıca bence paralı bir kamp olsa onu bile organize edemeyeceklerdi. reklam, sponsorluk, stad ismi  vs çözülemedi.  -6 puan ceza engellenemedi. elde ki oyuncular bile gitti gidecek durumda ki takımın asları yok kampa katılmadılar. Transfer tahtası ki açılması imkansız.

Şahsi düşüncemdir yönetimdeki abilerimizi hakikaten seviyor ve sayıyoruz lakin bu böyle devam etmez ki daha lig başlamadı en fazla 2 ay süre veriyorum ben...yarın lig başladımı farzedelim o üç oyuncuda geldi peki maçlar devam ederken maaş günleri geldimi ne yapacaklar ?bu sefer oyuncu sahada oynamayacak parasını alamadığı için işler iyice sarpa saracak...umarım yol yakınken gerekeni yaparlar...

Durumun böyle devam etmeyeceğini ve başkanın gidebileceğini daha önceki yazımda belirtmiştim zaten çünkü görünen köy klavuz istemez...Evet kendisine minnettarız iyi niyetli maddi manevi çok emeği geçti ama sorunların üstesinden gelemedi...Şimdi birde sosyal medyada hemen yine şu cefakar taraftar suçlanmaya başlanmış inanın bu yazılara çok üzülüyorum burada suçlanacak en son merci taraftardır...yok kombine alınmışmı yok kulübe yardımda bulunulmuşmu yok kampanyalara destek olunmuşmu? Ya zaten bizim taraftarımızın kombine kültürü yok bu bir sen bu taraftardan gelecek gelire göremi planlama yaptın ? Sen ilk önce kendine bir kaynak oluşturacaktın sponsorluklar bulacaktın en azından elindeki oyuncuların sorumluluklarını yerine getirecektin daha sonra taraftardan gelecek desteklerde az veya çok bir nebze sana ilaç olurdu...Ama bugün kalkıp suçluyu yine taraftarda arayacaksın kusura bakmayın...
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2019 saat 13:58
Lille 80 milyon euro ya oyuncu satmış. Mehmet Özcan ile ilgileniyorlardı 1.5 mio euro verip alsalar keşke.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2019 saat 15:06
Alıntı yapılan baran_esk

Ahanda yolun sonuna geldik , Şapka düştü kel göründü , Bu klübe kimler zarar verdiyse heryerlerinden çıksın , Yazıklar olsun , Birilerinin kurduğu planlar işliyor. Yeni Eskişehirspor Projesi çok yakında hayata geçecek gibi Akbabalar bekliyor .

Kendi adıma söylüyorum bu şehirde Eskişehirspordan başka bir adla takım kurulursa
yeni esk falan filan tutanın destekleyenin .... anladınız orasını .Lanet olsun ya!
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,264 saniyede hazırlanmıştır