eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2019 saat 18:11
Sadece bugün Eskişehirspor'a gelen icra sayısı 17 oldu.

Forma kampanyası ve diger işlemler için paylaşılan ıban numarası bugün itibariyle gelen hacizlerden dolayı kullanılmaz hala gelmiştir..

Bugün peş peşe gelen icralar ile çileden çıkan Başkan Osman Taş istifa kararı aldı. Daha sonra ikna edilen Taş basın toplantısını iptal etti.
Süha Bozkurt
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2019 saat 19:36
Alıntı yapılan baran_esk

Başkan çık açıkla bu klübe kimler zarar veriyor, kimler yolunuza taş koyuyor, çıkın açıklayın herkes bilsin kim ne kadar Eskişehirsporlu görelim ,

Icra takiplerini geri cekmezlerse ifşa edecegini acikladi baskan ve arkasindan istifa edecegini.
Muhtemelen eski yoneticiler bunlar.Zırnık koklatilmamali.
Ama piyasa ve tedarikci firmalar ise yapacak bir sey yok, adamlarin hakkidir.
Ben baskanin aciklamalarindan eski yoneticiler oldugunu dusunuyorum.Hatta iclerinden biriside Mesut Hoscan olabilir.
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2019 saat 08:47
Türkiye'de kulüp başkanlığı işi öyle menajerlik oyunundaki kadar kolay değil malesef..
Seçimden önce herkese rest çekersen böyle önüne taş koyarlar.. Böyle olmamalı, ortak sevda Eskişehirspor ise onun menfaatine birleşilmeli her konuda.. Ama malesef daha önce yöneticilik yapmış kişilerin egoları var birde..
Osman Bey menajerlik oyunu gibi olacak sandı galiba.. Şimdi öyle olmadığını görünce de istifa falan demeye başladı..
Kulübün bir başkanı varken Murat Diri'ye çıkıp açıklama yaptırıp yönetimi istifaya çağırttıracaksın, yine aynı çağrının yapıldığı maçta girip soyunma odasına futbolculara prim verip şov yapacaksın sonra da başka aday vardı da biz mi engel olduk diyeceksin? Eskişehirspor taraftarı herşeyin farkında Osman Bey sen merak etme..
İstifaya çağrı yapan Murat Diri'nin o dönemde elindeki argüman "Futbolcular maaşını alamıyor, genç oyuncuları 3-5 kuruşa satmanın planları yapılıyor vs" idi.. Şimdi bu yönetim futbolcuların maaşını ödeyip idmana çıkaramazken Murat Diri nerede? Çıkıp tepki göstersin de görelim.. Mehmet Özcan'ı satabilmek için gazetelerde haber yaptırıyorlar, taraftar da 500 bin Avroyu duyunca tepki gösteriyor, Murat Diri ne diye açıklama yapıyor "Futbolcu satıışlarınındaki paralara tepki gösteren taraftara veriyor ayarı(!)".. Hani seçim öncesi yaptığın açıklama Murat Efendi?
Halil ve Mesut kulübü uçuruma sürüklerken tepki gösterenleri tehtid ile küfür ile susuturan, bir defa bile istifa çağrısı yapmayan Murat Diri ne oldu da istifa diye açıklama yapmıştı?

Arkadaşlar lafın özü, bu yönetimde para pul yok.. 2,5 mTL verdik diye yaygara yapıyorlar her fırsatta.. Vereceksin tabi, napacaktın ya? 2,5mTL dedğin paraya Eskişehir'in en gözde yerlerinden ev bile alınmaz.. sanki 25 mTL vermiş gibi ikide bir bunu konuşuyorlar..
Takımın en etkili iki oyuncusu hala Eskişehir'e getirilemedi, -6 ceza aldık hala bir icraat yapmış gibi konuşuyorlar.. Kumbara ile forma ile bu işler olmaz, sponsor bulmak lazım.. Sponsorlardan alacağın 400-500 bin TL'yi nasıl toplayacaksın 50-100 Liralar ile..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
Yer: Turkey
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2019 saat 09:02
Ben Osman Taş'ı beğenmiyorum. Eskişehirsporun Eskişehir'i bilmeyen almancı başkana kalması bence çok kötü bir durum, insanları dışlamak gibi amacım yok fakat Osman Taş düzgün konuşmayı bilmiyor, sürekli atıp tutuyor. Bize yakışan başkan profili Sinan Özeçoğlu, Nebi Hatipoğlu gibi kişilerdir. Yani 2. başkan Mustafa Bey bile daha uygun bir kişilik başkanlık için, Osman başkan kendini geliştirmeye çalışmalı, millete laf söylemeye tehditle bir şey yaptırmaya değil. Murat Diri'nin yaptığı açıklamalar da bazen seviyesiz olabiliyor bu da çok yanlış, birleştirici mesaj veren neredeyse kalmamış kulüpte. Mehmet Şimşek'i bi kenara koyuyorum, bu yönetimden bir numara çıkmaz, bırakıp giderler görürsünüz.
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2019 saat 09:20
2 ay da karpuz yetişmiyor nedir bu Osman Taş karalama sevdası...Yıllarca Türkiye'nin gözü önünde mankenlere fıstık atanları da gördük , futbolculara verdiği paranın daha fazlasını menajerlere yedirenleri de...Paralı başkan dediniz alın size Sinan Başkan 10 milyondan fazla parasını kulübe gömdü ne oldu?Aynı zihniyet onu da gönderdi...Oturduğumuz yerden sallamayı biliyoruz o gitsin bu gelsin...Sezon başlayacak milletin yaptığına bakın yazıklar olsun bir gram Eskişehirspor sevdası yok içlerinde ..işlerine gelince En büyük ES ES ...Yesinler.
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2019 saat 09:20
Alıntı yapılan furemen

Toplantıyı izledim.Amatörce bir iletişim şekli.İyi niyetli olduklarını düşünüyorum ama sadece iyi niyet yetmiyor.Daha öncede yazmıştım tekrarlayayım.Bize ne kadar para gelirse o kadar kapıya alacak için dayanan olacak.Bunu dahi idrak edemiyor yönetim.Mehmet Özcan ı hatırı sayılır bir paraya satabilirlerse ilk yarıyı atlatırız.Gerisi Allah kerim.O arada gerçek ama tamamen gerçek proje hayata geçirebilirlerse gemiyi yüzdürürler.Burası kurtlar sofrası hem borç yaparlar hemde üste çıkarlar bunları biliyor olmalıydınız.

Yönetim süreci iyi yönetemiyor. İllaki başarısızlıklarını isteyen bir kesim olacaktır. Para geldiğini gördüğü anda kapıya dizilecek alacaklılar olacağını da bilmeleri gerekirdi. Haliyle de öyle oldu. Para bulundukça bulunan meblağ arrtıkçe ve buna mütakip borçlar ödendikçe işler iyiye gider. Yoksa kısıtlı bulunan kaynakla hiç bir düzelme olmaz. ufak tefek borçlar ödenir o kadar. Yönetsel anlamda deneyimler yok bunu anlıyoruz. Ancak sponsor bulmadan reklam almadan. Led pano işini çözmeden bu iş düzelmez.
Kendimize ait led panolar çalıştırılabilse belki o bile işleri bir nebze yoluna koyabilrdi. Federasyon geçen seneki panoları geri almış sanırım. Bir söz de tarftarımıza led panolara ne diye zarar verdiniz hem de klübü olan panoya. Yazık valla
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2019 saat 11:00
Eskişehirspor yönetimi Ibrahim Sissoko ve Marko Milinković'i Eskişehir'e getirmek adına çalışmalarına devam ediyorlar.
Konu ile alakalı bilgi veren Eskişehirspor Başkan Yardımcısı Mustafa Topkaya, "Sissoko’ya 35 bin Avro ödedik, 25 bin Avro daha ödeyeceğimizin sözünü verdik ve ödeyeceğiz de. Çok kısa bir süre içerisinde Eskişehir’de olacağını düşünüyoruz. Milinkovic’e de 20 bin Avro ödeme yaptık. Kendisi ile görüşmeler devam ediyor. Biraz daha ödeme yaparsak o da gelecek" dedi.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2019 saat 13:52
Osman Taş ve Başkan Vekili Mustafa Topkaya tesislerde bir basın toplantısı düzenledi.
Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ikili özetle şu cevapları verdiler;
OYUNCULARA ÖDEME YAPILACAK
"Mevcut kadroya ödeme yapacağız. Oyuncularımız ile görüştük. Biz ben Osman Taş olarak söz verdim. İnşallah yeni sezona kafamız bu konuda rahat olarak gireceğiz. Bu çocukların hepsinden Allah razı olsun. Bize bir adım değil, on adım geliyorlar. Hiçbirisinden en ufak bir terslik görmedik. Aylarca maaş alamadılar çıktılar sahada mücadelelerini verdiler. Ferhat Kiraz’a da, Emre Güral’a da hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.
TFF ile görüşmelerimiz devam ediyor. Yayın gelirlerimiz temlikli. Bir ödeme söz konusu olduğu zaman Aktifbank’a olan borcumuzdan düşülüyor. Bildiğim kadarıyla bu konuda hiçbir kulüp ödeme alamadı. Yayıncı kuruluş ve TFF arasında da problemlerin olduğunu duyuyoruz. Spor Toto ve Halk Faktöring konusunda da durum aynı. Bizim şuan hiçbir şekilde gelirimiz yok. Yapılandırma konusu da sadece Süper Lig’den bazı takımları kapsıyor. Eskişehirspor ve TFF 1.lig’den hiçbir kulüp bu kapsam içerisinde yer almıyor.
BÖYLE BİR KAVGA YAŞANMADI!
Eskişehir medyasından rica ediyorum. Olmayan şeyleri varmış gibi yazmayın. Odonkor ile Fuat Çapa tartış diye haber çıktı, ardından Odonkor iki kez Eskişehir’e geldi. Böyle bir şey olsa bu adam Almanya’dan kalıp Eskişehir’e gelir miydi. Kim görmüş bu kavgayı.
HER GÜN AYNI HABERLER!
Mehmet Özcan konusu. Bu çocuğun kafası artık doldu. Her gün yeni bir haber. Her gün yeni bir iddia. Anlıyoruz gazetelerinizin okunması için haber bulmaya çalışıyorsunuz ancak bu çocuğu da biraz düşünün. İsteyen kulüpler de istemeyecek artık. Aklınıza takılan ne varsa açın telefon bize sorun. Aldığınız duyumları lütfen araştırarak haber yapın. Farkında olmadan Eskişehirspor’a zarar veriyorsunuz. Lütfen yapmayın. Hepimizin ortak sevdası.
GÜZEL PROJELERİMİZ VAR!
Eskişehirspor’a aylık olarak gelir getirecek çok güzel projelerimiz var. Bunlar uzun vadeli projeler. Yurt dışından yatırımcı da bulup getiriyoruz ancak şehirdeki dedikodular nedeniyle ikna etmekte zorlanıyoruz. Projelerimizi hukuki çerçevede gerçekleştirmeye çalışıyoruz.
HAFTAYA SATIŞA ÇIKIYOR
Yeni formalar ve ayranlarımız önümüzdeki hafta satışa çıkacak. Yeni sezon öncesinde satışa sunmuş oluruz. İç sahamızda oynayacağımız ilk maçta ayranlarımızı yudumlayabilirsiniz.
ÇAPA İLE BİR SORUNUMUZ YOK!
Fuat Çapa ile aramızda hiçbir sorun yok. Ben doğrusu neyse onu söylemeye çalışan birisiyim. Şuna inanın. Problemimiz olan hiç kimse ile çalışmayız. Hocamızda, futbolcularımız da şu an bizimle çalışan insanlar. Bizimle olmaya da devam edecekler.
TARAFTARIMIZ GÖREVİNİ YAPACAKTIR
80 bin Passolig var ancak satılan kombine rakamı 1500’lerde. Biz söylenecekleri söyledik. Taraftarımızın sevdasından şüphemiz yok. Biz taraftarımızın yine yanımızda olacağını düşünüyoruz. Hiçbir şüphemiz de yok."
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
ESdat Liste gör
Deneyimli Yazar

Sedat
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2019 saat 16:47
Alıntı yapılan Güray26ES

Osman Taş ve Başkan Vekili Mustafa Topkaya tesislerde bir basın toplantısı düzenledi.
Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ikili özetle şu cevapları verdiler;
OYUNCULARA ÖDEME YAPILACAK
"Mevcut kadroya ödeme yapacağız. Oyuncularımız ile görüştük. Biz ben Osman Taş olarak söz verdim. İnşallah yeni sezona kafamız bu konuda rahat olarak gireceğiz. Bu çocukların hepsinden Allah razı olsun. Bize bir adım değil, on adım geliyorlar. Hiçbirisinden en ufak bir terslik görmedik. Aylarca maaş alamadılar çıktılar sahada mücadelelerini verdiler. Ferhat Kiraz’a da, Emre Güral’a da hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.
TFF ile görüşmelerimiz devam ediyor. Yayın gelirlerimiz temlikli. Bir ödeme söz konusu olduğu zaman Aktifbank’a olan borcumuzdan düşülüyor. Bildiğim kadarıyla bu konuda hiçbir kulüp ödeme alamadı. Yayıncı kuruluş ve TFF arasında da problemlerin olduğunu duyuyoruz. Spor Toto ve Halk Faktöring konusunda da durum aynı. Bizim şuan hiçbir şekilde gelirimiz yok. Yapılandırma konusu da sadece Süper Lig’den bazı takımları kapsıyor. Eskişehirspor ve TFF 1.lig’den hiçbir kulüp bu kapsam içerisinde yer almıyor.
BÖYLE BİR KAVGA YAŞANMADI!
Eskişehir medyasından rica ediyorum. Olmayan şeyleri varmış gibi yazmayın. Odonkor ile Fuat Çapa tartış diye haber çıktı, ardından Odonkor iki kez Eskişehir’e geldi. Böyle bir şey olsa bu adam Almanya’dan kalıp Eskişehir’e gelir miydi. Kim görmüş bu kavgayı.
HER GÜN AYNI HABERLER!
Mehmet Özcan konusu. Bu çocuğun kafası artık doldu. Her gün yeni bir haber. Her gün yeni bir iddia. Anlıyoruz gazetelerinizin okunması için haber bulmaya çalışıyorsunuz ancak bu çocuğu da biraz düşünün. İsteyen kulüpler de istemeyecek artık. Aklınıza takılan ne varsa açın telefon bize sorun. Aldığınız duyumları lütfen araştırarak haber yapın. Farkında olmadan Eskişehirspor’a zarar veriyorsunuz. Lütfen yapmayın. Hepimizin ortak sevdası.
GÜZEL PROJELERİMİZ VAR!
Eskişehirspor’a aylık olarak gelir getirecek çok güzel projelerimiz var. Bunlar uzun vadeli projeler. Yurt dışından yatırımcı da bulup getiriyoruz ancak şehirdeki dedikodular nedeniyle ikna etmekte zorlanıyoruz. Projelerimizi hukuki çerçevede gerçekleştirmeye çalışıyoruz.
HAFTAYA SATIŞA ÇIKIYOR
Yeni formalar ve ayranlarımız önümüzdeki hafta satışa çıkacak. Yeni sezon öncesinde satışa sunmuş oluruz. İç sahamızda oynayacağımız ilk maçta ayranlarımızı yudumlayabilirsiniz.
ÇAPA İLE BİR SORUNUMUZ YOK!
Fuat Çapa ile aramızda hiçbir sorun yok. Ben doğrusu neyse onu söylemeye çalışan birisiyim. Şuna inanın. Problemimiz olan hiç kimse ile çalışmayız. Hocamızda, futbolcularımız da şu an bizimle çalışan insanlar. Bizimle olmaya da devam edecekler.
TARAFTARIMIZ GÖREVİNİ YAPACAKTIR
80 bin Passolig var ancak satılan kombine rakamı 1500’lerde. Biz söylenecekleri söyledik. Taraftarımızın sevdasından şüphemiz yok. Biz taraftarımızın yine yanımızda olacağını düşünüyoruz. Hiçbir şüphemiz de yok."

İyi de başkan, basın mensupları bunlar mı bizim öncelikli konularımız !!!

1. FİFA'daki puan silme, ligden düşme cezası alabileceğimiz dosyaların durumu nedir?
Bunlardan ceza almamamız için ne yapıldı?
Temmuz ayı sonuna kadar ödeme yapılması gerekiyordu ödeme yapıldı mı?
Kaç puanımız daha silinecek veya küme düşürülme cezası alacak mıyız?

2. Bizim uzun vadeli planlardan ziyade şimdi kısa vadede çok para getirecek projelere ihtiyacımız var. Ayranla filan olmaz bu işler...

Nerede sponsorlar?
Nerede forma sponsoru?
Nerede stad isim hakkı sponsoru?
Nerede led panolar?
Nerede takım isim sponsoru?

Yok mu bu soruları sorabilecek yürekli gazeteci?

Ayran satarak 200 milyon borç ödenir mi Allah aşkına dalga mı geçiyorsunuz!!
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2019 saat 17:59
Sedat Bey'in sorulmasını beklediği sorular nedense hiç bir basın mensubu tarafından sorulmuyor.

Esdat (Sedat bey) gerçekten haklısınız. 1 gün önce cellalenen yönetimden eser yok. Hani taş koyanlar açıklanacaktı. Onlardan da ses yok. bunu bile soran basın mensubu yok. 1 gün önce ki konuyu bile sormuyorlar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,504 saniyede hazırlanmıştır