eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2019 saat 00:00
Alıntı yapılan grezores

Kampanya aslında çok güzel ama biraz aceleye getirdiler. Benim bile bugün haberim oldu. Daha düzenli ve daha etkili bir şekilde kampanya yapılabilir. 26 saatte 26000 formadan ziyade bu konuyu uzun vadeye yaymalıyız. 2-3 ayda güzel sayıda formalar satılabilir. Yerel tvler bir haftalık yayınlar yapmalı. Eskişehirin tüm ileri gelen iş adamları ve siyasileri yayına çıkıp kaç forma alacağını açıklamalı. Düzgün bir kenetlenmeyle güzel sayılar yakalanabilir. Bu arada umarım canlı yayında sayı verenler sonradan vazgeçmezler.

Forma olayında anlamadığım formaları esstore satıyorsa burdan klüp nasıl gelir elde ediyor? Bildiğim kadarıyla esstore başkanın . Sanırım geçen sene almıştı. Essote 'un sattığı üründen belki bir miktar kar alıyordur klüp bilemem anlamadım valla. bilen bir arkadaş anlatabilir mi?
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2019 saat 02:05
Bu gece bir kez daha gördük ki; herkes futbolcu, başkan, patron, esnaf vs. olabilir ama adam olamaz! Utanacağınızı bilse bu millet yüzünüze tükürür ama değmezsiniz! Kombine alanlar önce kumbaraya para attı sonra forma aldı! Kendimiz çalıp oynadık... İyi ki varsın cefakar taraftar

Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2019 saat 03:40
Alıntı yapılan Daredevil

Alıntı yapılan grezores

Kampanya aslında çok güzel ama biraz aceleye getirdiler. Benim bile bugün haberim oldu. Daha düzenli ve daha etkili bir şekilde kampanya yapılabilir. 26 saatte 26000 formadan ziyade bu konuyu uzun vadeye yaymalıyız. 2-3 ayda güzel sayıda formalar satılabilir. Yerel tvler bir haftalık yayınlar yapmalı. Eskişehirin tüm ileri gelen iş adamları ve siyasileri yayına çıkıp kaç forma alacağını açıklamalı. Düzgün bir kenetlenmeyle güzel sayılar yakalanabilir. Bu arada umarım canlı yayında sayı verenler sonradan vazgeçmezler.
Forma olayında anlamadığım formaları esstore satıyorsa burdan klüp nasıl gelir elde ediyor? Bildiğim kadarıyla esstore başkanın . Sanırım geçen sene almıştı. Essote 'un sattığı üründen belki bir miktar kar alıyordur klüp bilemem anlamadım valla. bilen bir arkadaş anlatabilir mi?

Orasını bende anlamadım.Bu konu baştan güzelce anlatılmalıydı.Her ne ise yinede yapandan yardım edenden Allah razı olsun.Forma ve bağışlarla 3-3,5 milyon kasaya girse can suyu olur yinede.Ancak bu borçları azaltmaya yetmez.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2019 saat 12:13
Marko ve Sissoko mutlaka gelmeli ben onu bilir onu söylerim bizim topu ileriye düzgün taşımamız pas hatası yapmamamız iyi gol pozisyonu üretmemiz lazım gol yoksa puan yok, düzlüğe çıkışımız süperlige çıkmakla olur o yüzden bu adamlar hemen getirilmeli.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2019 saat 15:00
Alıntı yapılan Daredevil

Alıntı yapılan grezores

Anladigim kadariyle Forma ücretleri Eskisehirspor Denizbank hesabina yatirilib dekont ibrazi ile Esstoreden aliniyor...
O SENE BU SENE
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2019 saat 15:03
Alıntı yapılan gündüzlerli2626

Alıntı yapılan Daredevil

Alıntı yapılan grezores

Anladigim kadariyle Forma ücretleri Eskisehirspor Denizbank hesabina yatirilib dekont ibrazi ile Esstoreden aliniyor...

Cevap için teşekkür ederim. Essotre için formanın bir maliyeti vardır sanırım. Bu nedenle 100 tlnin tamamı kübün değildir sanırım. Ama klüp hesabına yatırılıyor olması çok sevindirici. Saygılar.
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2019 saat 15:35
Mehmet Şimşek : Eğer kimse fire vermezse dün 6224 forma sözü alındı
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2019 saat 15:37
Noter Huzurunda 91 Kumbara Açılmış Toplanan Para 52 bin 471 TL
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2019 saat 17:49
Alıntı yapılan Burak2626

Yine birseyler donuyor
Alper 5000
Ads baskani 1000
Veysel sari 100
Emrenin esi 100

Zaten 6200 etti
Eskişehir
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2019 saat 18:17
Alıntı yapılan 26

Alıntı yapılan Burak2626

Yine birseyler donuyor
Alper 5000
Ads baskani 1000
Veysel sari 100
Emrenin esi 100

Zaten 6200 etti

Alper yanlış anlamış sanırım. 100.000TL'lik katkı yani 1000 adet forma alacakmış. Bize zamanında güzel bir para kazandırıp gitti. Dorukhan gibi bedavaya kaçıp gitmedi. Dorukhan bakalım vefasını gösterecek mi bu kampanyada ?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2526272829 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,461 saniyede hazırlanmıştır