eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
Online Durum: Offline
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2019 saat 22:28
Alıntı yapılan 26

Emre gural goztepr
Sisokko altaya gidecek
Marko milin takima grri donmeyecek

Bilgi | Emre Güral ile bir araya gelen kulüp başkanımız Osman Taş, Emre'nin hafta içi kampa katılacağı müjdesini verdi

Kime inanalim Klübün önüne TAS atanlarami TAS gibi agirligini  koyanlarami?

O SENE BU SENE
Yukarı
Android_26 Liste gör
Usta Yazar

Semih
Yer: Dünya
  Alıntı Android_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2019 saat 09:09
Milinkovic ve Sissoko da gelirse düşme korkusu yaşayacağımızı zannetmiyorum. Şu an itibariyle Balıkesir, Bolu, Bursa, Osmanlı düşme mücadelesi verir. Kadroları dağıldı transfer yapamadılar. Geçen seneki gibi 35 puan alınca (41 almamız lazım yani) çok rahat ligde kalırız.
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2019 saat 13:03
Geçen Sene Kaldığımız Yerden Devam Ediyoruz Gene Başladı Murat Diri Sosyal Medya Hesaplarından EskişehirsporYokolmasın diye Bank Hesapları Paylaşmalar Para İstemeler Kaan Aya SosyalMedyada Sallayıp Zorla İstifa Ettiren Kişi Kendisidir Osman Taşıda Başkan yaptıran kendisi başladılar gene fakir edebiyatına..
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2019 saat 14:54
Zafer Kale an Eskişehirliler

🔴#Selim #Demircioğlu🔴 #Eskişehirsporlular ve #kendini #Eskisehirsporlu #diye #lanse #edenler...

Ocak ayından günümüze onur duyarak Eskişehirspor yönetiminde elimden geldiğince hizmet etmekteyim.

Geldiğimiz bu günlerde geçen yarım dönem ve son 52 günlük yeni dönemde biraz ticaretime bolca da Eskişehirsporumuza çalışıyorum. Kesinlikle zorluklardan, ailemden işimden verdigim ödünlerden, iç-dış düşmanlardan şikayetçi de değilim. Bunca yıldır pekçok konudan haberdar olarak ve kabul ederek geldim geldik...

Ama borcu cebimizden kaparız demedik. Çalışacağız proje üreteceğiz direnerek başaracağız dedik.
Başkanımızın konuşmaları ve vitrini başka algılara sebep olmuştur doğrudur. Kendisi Eskisehispor Başkanlığı sebebi özel problemlerle karşılaşmıştır doğrudur...

Şimdi bunları bir kenara bırakalım.

Beni şahsen iyi yada şeytani duygular ile uyaran herkese cevabımdır.
Başarısızlık halinde sokakta gezemeyeceğimi(zi), rezil olacağımı(zı), hatta birilerinin zarar verebilecegini söyleyenler...

#Bu #kulübü 200#milyon #borçlu #hale #getirenlerin #alayı #sokakta #gerine #gerine #gezip, #kimisi #genel #kurullarda #halen #kürsüye #bile #çıkabiliyorsa, ticaretini yapıp devam ediyorsa, sıfırdan kulüp sayesinde yükseliyor zenginleşiyorsa, avukatlarla menejerlerle ortakliklar yapıyor hizmet yerine zarar veriyorsa, 1 bedelli futbolcuyu 2ye alıyorsa bunları herkes biliyorsa...
#Beni ve #birlikte #gerçekten #dürüstçe #çalışan #büyüklerimi #arkadaşlarımı #Eskisehirde #gezdirmeyecek kişilere #helal #olsun #derim...

Küme düşürme düze çıkarma yarışını sizler kazansanız bile dert değil...
Ciğerim yanar fakat mücadeleden ama yönetimlerde ama tribünde vaz geçmem...
Koltuktan vazgeçmek ise çok kolay benim için...

#Biz #aday #olurken #kimseye siz #aday #olmayin #demedik. #Bilakis #varsa #niyetiniz #olun #dedik. Hatta net taahütünüz, formülünüz varsa biz çekilelim dedik.
Toplantılar ziyaretler yaptık. Gerekirse 5 liste olsun isterse dedik.
Biz niye aday olamıyoruz dedik. Cesareti olan emek vermek hizmet etmek isteyen aday olsun dedik.
Bize baskan dayatildi, yönetim çoğunluğu istendi, nasihat verildi...
Sonuç TEK liste...
Bir avuç cesur yürek...

Şimdi adres belli...
Sokakta gezdirmem diyen varsa gelsin...
Önce herkes hepimiz geçmişin hesabını versin verelim...

Yerel basın, lütfen bunu da yazın...

O SENE BU SENE
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2019 saat 14:58
Alıntı yapılan Burak2626

Geçen Sene Kaldığımız Yerden Devam Ediyoruz Gene Başladı Murat Diri Sosyal Medya Hesaplarından EskişehirsporYokolmasın diye Bank Hesapları Paylaşmalar Para İstemeler Kaan Aya SosyalMedyada Sallayıp Zorla İstifa Ettiren Kişi Kendisidir Osman Taşıda Başkan yaptıran kendisi başladılar gene fakir edebiyatına..

+
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2019 saat 17:05
Alıntı yapılan Android_26

Milinkovic ve Sissoko da gelirse düşme korkusu yaşayacağımızı zannetmiyorum. Şu an itibariyle Balıkesir, Bolu, Bursa, Osmanlı düşme mücadelesi verir. Kadroları dağıldı transfer yapamadılar. Geçen seneki gibi 35 puan alınca (41 almamız lazım yani) çok rahat ligde kalırız.

Katılıyorum ama bir ekleme de yapmak istiyorum.. Oyuncuların alacaklarını primlerini yatırdığımız takdirde düşmeyeceğimizi düşünüyorum.. Aksi takdirde yine sahada gezinmeler başlayacaktır..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2019 saat 09:04
Sayın Osman Taş, sürekli olarak dilencilik yapmayacağız tarzında açıklama yapıyordu. Ancak Mehmet Özcan Satılmadı. Gerçek anlamda b planı olmadığı için ve yönetiminde koyacak parası olmadığı için, kumbaralar, hesap numaraları çıkmaya başladı. Kombine almayan adamın önüne kumbra koyuyoruz ki 3-5 lira biriktirip futbolculara para verebilelim. Dilencilik yapmayacağız, ama önlerine kumbara koyacağız. Nasıl garip değil mi? hiç bir sorunu çözemeden sadece satılacak 1-2 oyuncudan gelebilecek paraya dayalı bir yönetim çalışması. olmayınca da taraftarın önününe kumbra koymak. işte zorla istifa ettirilen eski yönetimden sonra gelidiğimiz nokta. 
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
Yer: Turkey
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2019 saat 10:29
Mehmet Şimşek harici kimseye güvenmiyorum yönetimde belki Avukat Bey'de iyi niyetli olabilir başkan açıkcası laf ebeliğinden başka bir şey yapmıyor, Eskişehirsporun bir gurbetçiye emanet edilmesi de ayrı bir olay zaten. Art niyetli olmamak lazım fakat yönetimde herhangi bir güç yok. Mehmet'i 1-1.5 milyon euro arasına satıp ilk yarıyı kurtaracaklar gibi görünüyor. Tolga, Talha, Furkan Balaban , Alperen gibi yetenekli futbolcularımız bu sene parlarsa onları da devre arası ya da sene sonunda satarlar biraz da günü öyle kurtarırlar. Ama kalıcı kurtuluş için borcu bitirmek gerekiyor bunun için de süper lige cıkıp 110 milyon tl katılım ücretini almak gerekiyor. Bir şekilde sponsor bulunup, stad isim hakkı, takım isim hakkı satılırsa 1-2 topcuyu da iyi fiyata satarsak 40-50 milyon tl bütce oluşturabiliriz bu da bizi çıkacak takım kurmaya götürür çıkarsak gelecek paralarla borç kapanır. Diğer ihtimal çok net borç gırtlağa dayanır tüm topçular sırayla serbest kalır eksi puanlarla art arda lig düşülür, kulüp kapanır. Umarım düzgün projelerle bütçeler oluşturulup o sene bu sene deyip en kötü play offa kalabiliriz.
Yukarı
Waddle Liste gör
Usta Yazar

Özkan
Yer: Turkey
  Alıntı Waddle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2019 saat 11:41
Bu forum da bilerek yavaşlatılıyor herhalde, yönetim eleştiri duymak istemiyor? Başkan kusura bakmasın ama böyle başkanlığı bu şehirdeki herkes yapar , sizin farkınız nedir sayın Başkan? Futbolcu sat olmazsa kampanya aç para topla, projeleriniz bu muydu? Eskişehirspor başkanlığı bu kadar ucuz mu?
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2019 saat 13:23
Alıntı yapılan Waddle

Bu forum da bilerek yavaşlatılıyor herhalde, yönetim eleştiri duymak istemiyor? Başkan kusura bakmasın ama böyle başkanlığı bu şehirdeki herkes yapar , sizin farkınız nedir sayın Başkan? Futbolcu sat olmazsa kampanya aç para topla, projeleriniz bu muydu? Eskişehirspor başkanlığı bu kadar ucuz mu?
ClapClapClap

Bu şartlarla bu foruma giren herkes başkanlık yapabilir. Şuan ki yönetimin bizden farkı ne ki?

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,492 saniyede hazırlanmıştır