eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Online Durum: Offline
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2019 saat 11:46
Ben Fuat Hocanın teknik direktörlüğünü beğenmeyenlerdenim (İkinci yarının başında yaptığı yanlış kadro tercihlerinden dolayı).Ancak adamın bir mazeretide yok değil.Birinci kamp bitti ikinci kamp başladı hala takımı tam kadro götüremiyorsun.Bu adamlar ne zaman form tutacak ne zaman bir arada oynayıp taktik çalışacak ne zaman oyun düzenini oturtacak.Bu takım 4-5 sezondur sezon öncesi çalışma yapamıyor.Yazıklar olsun.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2019 saat 12:54
merhaba,

yönetime sesleniyorum,
   takım can çekişiyor kardeşim,olumlu bir tek hareketinizin olmadığı gibi,
taraftarı aydınlatacak ne bir icraat ne bir beyanat var ,...
   insana sormazlar mı,"madem güvenemiyordun kendine,ne işin var Hasan
dağın da mantar toplama da" sorusunu,
   şimdi soruyorum,bu kadar sorumsuzdunuz,neden aday oldunuz ?,neden
seçildiniz ?..
   H.Ünal'ı arar oldu taraftar !...
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2019 saat 16:41
Iki gun sonrada olmadi deyip genel kuruş kararI aliriz ama aldigim duyumlara göre mehmet Özcan bjk de hemde çok cuzi rakama 650 bin euro 1 2 gune kadar netlesir zaten onu bekliyorlar tek plan mehmet Özcan I satmak
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Turtle Liste gör
Yazar

Kayhan Uzbil
Yer: Cuba
  Alıntı Turtle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Tem/2019 saat 18:09
Alıntı yapılan Turtle

Eti’den randevu alınmıştı.
Bu görüşmeyi ne zaman yapmayı düşünüyor yönetim????
Her şey sarkıyor. Zaman akıp gidiyor.

KU

ETİ ????????

Sıcak para arıyorlar, ellerindeki en önemli değeri ziyaret etmiyorlar!!!!!'!!!!!!
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2019 saat 00:21
bu yönetim aday olurken demek ki sadece mehmet özcan'ı satar parayı bulu klübü çeviririz diye gelmiş. satamazlarsa istifa ederlese şaşırmam. Mehmet özca'ı da bedavaya veriyorlar, eğer iddalar doğruysa. Ama parasızlık bçyle bir şey demek ki. Geçenlerde yönetimden birisi bizim 500 bin euroya satacak fuybolcumuz yok falan gbi bir şey yazmıştı. doğruymuş 650 bin euroya satıyorlar.
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2019 saat 00:52
merhaba,

tek başıma inanın tek başıma,
   bu şehirden uzaklar da,ama bu şehirli olarak,
   edinebildiğim bilgiler doğrultusun da,bu yönetimin karşısındayım,
   sen değil miydin Osman efendi "beni başkan yapın Eskişehirspor'u
süper lig'e çıkaracağım" diyen,
   sen değil miydin projelerim var diyen,
   n'oldu,ortalıkta yoksun,esamen dahi geçmiyor,
   yani ;
   Eskişehirspor'u kendine reklam panosu yapmak niyetin de misin,
   öyleyse ;
   benim taraftara bir çağrım var,
   takıma sahip çıkın,ben Başkanın her hangi bir birikime sahip olduğuna,gerek kültür,gerekse maddi olarak bir birikim sahibi olduğuna inanmıyorum.
   yani Eskişehirspor elden gidiyor
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2019 saat 01:44
Osman Taş çıkmış diyorki ben isim haklarını kimse almasın kulübe zarar gelmesin diye aldım.E başkan tamam iyi güzelde şu an sen başkansın neden isim haklarını kulübe devret miyorsun?NEDEN,NEDEN,NEDEN?Gazi abi doğru söylüyor kulüp elden gidiyor.Bu adamlar büyük bir dümen çeviriyor gibi geliyor.Şahsen hiç ama hiç güven vermiyorlar.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
yorum_es Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Eskişehir
  Alıntı yorum_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2019 saat 11:37
Osman Bey'i dün yerel tvde izledim açıkçası çok güven vermedi. Kongrede klübü dilenci konumuna sokmayacağız gibi birşey demişti. Dün akşam program sunucusu seyircilerimizden mesajlar geliyor 1000 e yakın mesaj oldu diyor, Osman Bey'in esprisi hepsi 100 er tl atsalar deyip güldü, formaya isim kampanyası konusu konuşulurken program ekibine sizin de isminizi yazdıralım falan dedi güldü program sunucusu da ayıp olmasın diye benim ismimi yazın dedi. Yani diyeceğim kulübü dilenci pozisyonuna sokmayacağım sözüyle dün akşamki davranışları pek uyumlu değildi.
Bir ara program yöneticileri alışveriş merkezi yanındaki otoparktan aylık 5 000 tl kira geliyormuş diye soru sordu, önce o kira değil yüzdelik galiba dediler, sonra tam emin deyiliz ama onun süresi bu ay bitiyor ya da bitti gibi birşey söylediler, en sonunda bilmiyoruz haberimiz yok dediler.
Belki yanlış düşünüyoruzdur bilmiyorum ama Mustafa Bey de Osman Bey de çok güven vermedi programda.
Anlatılmaz yaşanır...
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Tem/2019 saat 16:17
Bende Dün Osman Taşı Es tvde Dinledim hiç bi konuda net şekilde Cevap veremiyo Gazeteciler İbrahim Sissoko Emre Güral Marko Milinkoviç Hakan Aslantaşın durumunu soruyolar takımda kalıcakmı diye verdiği cevap İnşallah Maşallahla olacak iş değil hiç güven vermiyo Maalesef.
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2019 saat 00:30
Eskişehirspor’da Teknik Direktör Fuat Çapa’nın görevi bırakma noktasına geldiği perde arkasında iyice dillenmeye başladı. Geçtiğimiz sezon büyük fedakarlık yapan, yeri geldiğinde futbolculara cebinden ödeme dahi yapan Fuat Çapa bu sezon başında verilen sözlerin tutulmamasından ötürü rahatsız olduğu gelen haberler arasında.

Afyon kampı önce başkan Osman Taş ile bir araya gelen Çapa Yerli ve Yabancı Futbolculara ödeme yapılmaması, takımın önemli parçalarının hala kampa dahil edilememesi gibi konular nedeniyle görevi bırakma noktasına geldiği ve bu yönde başkan Taş’a da rahatsızlığını dile getirdiği öğrenildi.

Fuat Çapa’nın görevi bırakması halinde birçok futbolcunun da ayrılma kararı alabileceği riski de kapıda bekliyor. Başkan Osman Taş ve Fuat Çapa’nın bugün Afyon’da bir araya gelmesi bekleniyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,336 saniyede hazırlanmıştır