eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Furkan2696 Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı Furkan2696 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2019 saat 18:12
Alıntı yapılan merhaba26

merhaba,

M.Özcan'ın transferiyle ilgilenen bir çok takım ismi geçiyor,bunlardan
özellikle Beşiktaş'tan söz etmek gerekiyor.
   kaba bir deyim var,"anan alıştı kaz etine......" misali,Beşitaş'ın su
kurnazları iyi alışmışlar "Dorukhan da"olduğu gibi,zor durumlar da ki takımların sırtından para kazanmaya.
   önümüz de ki sezon yabancı kısıtlamasına gidilecek bu sebepledir ki
senin elin de ele geçmez bir cevher var,
   Mehmet ÖZCAN,20 yaşın da gencecik 10 yıl gibi en az süreli hizmet verir,
herkesin almak isteyeceği kaliteli bir oyuncu,
   yönetime sesleniyorum,eğer senin derdine derman olacak,sattığın fiyat
bir sezonu sorunsuz yaşatacaksa sat ama 3 milyon Euro'dan aşağı olmamak
kaydıyla.
hadi görelim arkadaşlar maharetinizi !..
500 bin 1 milyon gibi fiyata asla olmaz,olursa da bırakın Kulübü
taraftar yönetsin.

Katılıyorum abi. Beşiktaş biliyor ki ne ellerinde böyle bir cevher var ne de Türkiye liglerinde. Alabilme fırsatları olabilecek en kaliteli oyuncu Mehmet.
fakat 500 bin Euro veya 1 m Euro ancak bizim kendi içimizdeki futbolculara olan borcumuzu zor bela öder ki garantisi de yok. Yaklaşık 40 M Türk Lirası ödenmesi lazım. 3 e satarsak 20 milyon TL yapar oda yarısı. Bizim yönetimde para sıfır dilenmicez dediler para veremiyorlar proje dediler icraat yok. Göz boyama bir Otel aldık dediler oldu bitti.

Siz zannediyor musunuz ki Beşiktaş o Polonya kampını bize bilerek bedava verdi ? E paşaların 250 m TL borcuda silindi ohh.
Bizim gibi anadolunun büyük ve önemli taraftarların borçlarını silseler hem yok olmaz hemde çok daha güzel şeyler olur.

Neyse daha fazla bir şey demicem Milyarlarca lira ülkeyi borca sokmuş 5 kulübün borcunu silin nasıl olsa bu kafa ile 5 sene sonra madakaskar ligleri ile aynı seviyede oluruz.
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2019 saat 11:57
Eskişehirspor’da Sebastian Pinto krizinin ardından şimdi de Jeremy Bokila krizi yaşanıyor
Eskişehirspor haberi: Eskişehirspor’da Sebastian Pinto krizinin ardından şimdi de Jeremy Bokila krizi yaşanıyor. Mesut Hoşcan döneminde kiralanan Bokila için Es Es’in Çin ligi ekiplerinden Guangzhou kulübüne 20 bin Euro ödemesi gerekiyor. 10 Temmuz’da FIFA’dan Eskişehirspor’a gönderilen mailde 30 gün ek süre verildiği ifade ediliyor. Eskişehirspor bu süre zarfında Çin ekibine 20 bin Euro’yu ödemezse Sebastian Pinto’da olduğu gibi yine puan silme cezası ile karşı karşıya kalacak.
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2019 saat 14:33
Mehmet Şimşek @mehmetesk1974 14

Bizde Mehmet Özcan’ı 500 bin Euro’ya verecek mide yok. NOKTA Herkes işine baksın Her yazılana inanmayın 

O SENE BU SENE
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2019 saat 15:29
Alıntı yapılan baran_esk

Eskişehirspor’da Sebastian Pinto krizinin ardından şimdi de Jeremy Bokila krizi yaşanıyor
Eskişehirspor haberi: Eskişehirspor’da Sebastian Pinto krizinin ardından şimdi de Jeremy Bokila krizi yaşanıyor. Mesut Hoşcan döneminde kiralanan Bokila için Es Es’in Çin ligi ekiplerinden Guangzhou kulübüne 20 bin Euro ödemesi gerekiyor. 10 Temmuz’da FIFA’dan Eskişehirspor’a gönderilen mailde 30 gün ek süre verildiği ifade ediliyor. Eskişehirspor bu süre zarfında Çin ekibine 20 bin Euro’yu ödemezse Sebastian Pinto’da olduğu gibi yine puan silme cezası ile karşı karşıya kalacak.
20 bin euroyu bile ödeyemecek ise bu yönetim neden var acaba? gerçi bunu ödese akaminkonun borcu çıkacak, onu ödese başka biri çıkacak....
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2019 saat 16:36
yönetime sorum var ayiptir sormasi niye geldiniz ben gerçekten anlamıyorum anlayan bir renktasim varsa benide bilgilendirsin bu kadar da olmaz
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Turtle Liste gör
Yazar

Kayhan Uzbil
Yer: Cuba
  Alıntı Turtle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2019 saat 18:10
Alıntı yapılan Güray26ES

yönetime sorum var ayiptir sormasi niye geldiniz ben gerçekten anlamıyorum anlayan bir renktasim varsa benide bilgilendirsin bu kadar da olmaz

Maalesef anlayan yok Güray’cım.
Hatta bildiğim kadarıyla, bütçemiz hazır, transferinde açacağız ve takımı süper lige çıkaracağız diyerek talip oldular.
Valla iyice salak yerine koymaya başladılar bizi. Ama bu kadar tepkisizlikle herhalde hakettik biz bu eziyetleri çekmeye.
Çok yazık oluyor. ÇOK...

KU
Yukarı
Furkan2696 Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Furkan2696 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2019 saat 18:24
Alıntı yapılan Güray26ES

Ben anladığım kadarı ile cevap veriyorum. Bu yönetim düşmeden önceki 3 sene (hoşcan dönemi) Düştüğümüz günden bugüne kadar neredeydiler ? Madem çok hazırdılar madem takımı düzlüğe çıkaracaklarına inanıyorlardı madem bu kadar Eskişehirspor sevdalılarıydılar neden başkan bulamazken bu takım beyfendiler çıkıp başkan olmadı kimsenin bunu sorgulamaya cesareti yok anlamıyorum .

İçinde bulundukları yönetimin kendilerinden sakladıklarını iddaa ettikleri -6 puan mevzusunu herkes ayakta alkışladı dediler yönetime yazıklar olsun vs.vs. atıp tutuldu. Kimsede demedi yahu kardeşim siz kış uykusuna mı yattınız haberiniz olmadı ? E yaz geldi uyanamadınız ? Para da yok çözümde yok ?

Tekrar söylüyorum yönetimler gelip geçicidir hepsi takıma bize hizmet etmek zorundadır madem tahtayı açamıyosun toplasan 5 Milyon TL olan takım borcunu ödeyemiyorsan bırak git şerefinle.

Aksi halde ben bu yönetimden şunu anlıyorum Mehmet Özcanı Satıp ( 10-20 milyon TL ) gibi parayı kendi yaverleri ile cebe indircekler. Bunun yanında Sponsor ve Bankalar Kesmiyorsa Lige katılım paraları ( ki bankalar kesse senelerdir Milyon TL paralar borcu sıfıra indirirdi )

Ben takım komple amatöre düşsün istiyorum çünkü reziller gidicek şaklabanlar terk edicek gerçek eskişehirliler kalıcak . Gerekirse Lisans çıkarırım Herkesten daha şerefli oynarım. Yeter ki bıraksınlar
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2019 saat 21:34
Murat Diri

Kulübümüzün içinde bulunduğu durumu bildiğiniz halde 500 olmaz 300 olmaz 1000 olmaz vs kafanıza göre konuşup duruyorsunuz. Aynanın bir kere diğer tarafına geçmeyi denemediniz. Afyon kampı var. Lig başlıyor. Takım toplanmadı. Kombine satılmıyor. Loca alan yok. Para ödemek lazım.
Kafanıza göre elinizde klavye anlatıp duruyorsunuz. Bırakın şu ukala triplerinizi artık. Yeter. Bu hale gelmemizin en büyük sebeplerinin başında ukalalık geliyor. Cemali nasıl satıldıysa, Mehmet’te Furgan da Talha da vs hepsi satılabilir. Yaşaması gereken bir Eskişehirspor var.
İçinde bulunduğumuz durumu ne olur idrak edin. Yıl bizde hep 1965 belki ama -180 milyon ₺, transfer yasakları, -6 puan silme, kulüp lisansı vs. inanın bu zamana kadar tribünler bu duruşu sergilemese ESES çoktan yok olurdu. Eskişehirspor yaşasın diye mücadeleye devam etmeliyiz.

Benim Bu Açıklamalardan Anladığım Mehmet Özcanı Üç beş kuruşa bakmadan satacaklar.
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2019 saat 22:04
Beşiktaşlı yöneticiler, Mehmet Özcan Transferi için Eskişehirspor yönetimiyle bir araya geldi!

Siyah beyazlılar, Eskişehirspor forması giyen Mehmet Özcan'ı kadrosuna katmak istiyor.

Beşiktaş yönetimi, 20 yaşındaki orta saha oyuncusunun transferi için bir hamle daha yaparak dün İstanbul'da Eskişehirspor yetkilileriyle görüştü.

siyah beyazlıların Mehmet Özcan'ın bonservis bedeli için bonuslarla birlikte 1,2 milyon Euro teklif ettiği öğrenildi.

Ancak 1,2 milyon Euro'luk teklifin 500 bin Euro'sunun garanti ücret olması sebebiyle Eskişehirspor yönetimi teklifi kabul etmedi.

Siyah beyazlıların yarıştığı kulvarlarda elde edeceği başarılar ve Mehmet Özcan'ın performansına göre Eskişehirspor'a bonuslar verileceği ancak Eskişehirspor yönetiminin garanti paranın biraz daha yükseltilmesini istediği ifade edildi.

Önümüzdeki günlerde Beşiktaş'ın yeni bir teklif daha yaparak genç oyuncunun transferini kısa sürede bitirmesi bekleniyor.

https://ortacizgi.com/besiktasli-yoneticiler-mehmet-ozcan-transferi-icin-eskisehirspor-yonetimiyle-bir-araya-geldi-iste-gelismeler
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2019 saat 22:35
Böyle baskanligi herkes yapar sat mehmet Özcan I gelen para ile dondur carki böyle olmaz ya
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,449 saniyede hazırlanmıştır