eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2019-2020 Transfer Dönemi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2019 saat 12:54
Beşiktaş'ın Mehmet Özcan için yaptığı teklif belli oldu!

Siyah Beyazlılar, Eskişehirspor'un 20 yaşındaki orta saha oyuncusu Mehmet Özcan için teklifini yaptı.

Beşiktaş'ın yanı sıra Fenerbahçe'nin de genç oyuncu için teklif yaptığı öğrenildi.

Her iki kulübün teklifinin de benzer olduğu ve tekliflerin bonuslarla birlikte yaklaşık 1 milyon Euro'ya kadar ulaştığı belirtildi.

Eskişehirspor, ilk görüşmelerde 3 milyon Euro civarında bonservis talep ederken yapılan görüşmelerin ardından şu an 1,5 milyon Euro seviyelerine kadar düştü.

Beşiktaş ve Fenerbahçe yöneticilerinin Eskişehirspor yönetimi ile yapacağı son görüşmelerin ardından önümüzdeki günlerde Mehmet Özcan için anlaşmanın sağlanabileceği ifade edildi.

https://ortacizgi.com/besiktasin-mehmet-ozcan-icin-yaptigi-teklif-belli-oldu
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2019 saat 14:37
Eğer 2,5 milyon eurodan aşağı satarsanız size yazıklar olsun...
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Yer: Ankara
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2019 saat 15:13
Alıntı yapılan furemen

Eğer 2,5 milyon eurodan aşağı satarsanız size yazıklar olsun...
3-4 ay sonra bedavaya gideceği belli. En azından sonra ki satıştan pay alacak şekilde satabilirlerse bu bile başarı olur. sonuçta anladık ki bu yönetimin vizyonu var ancak parası yok. Bu şartlarda elde futbolcu kalmamasındansa satıp klübü çevirebilecek parayı bulmak da önemli.
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2019 saat 15:35
merhaba,

bu şekil de yöneticiliği,başkanlığı bırakın ben de yaparım.
   Eskişehirspor'un,hal-i ahvalini bilerek yönetime geldiniz,Kulübün
ve taraftarın sizden beklentileri var yönetime geldiğiniz için.
   oysa ki ;
   sizin benim şu halimden hiç bir farkınız yok !...
   transfer yasağın var ve bence de pek önemli evrak değil,niye mi ?
şu elin de ki kadro ilk ikiyi zorlayabilecek bir kadro,eğer takımın sorunu
olmasın,futbolcuların maddi sorunları olmasın -6 puan hiç sorun değil.
bir tek kaleci sorunu belki olabilir,ancak anlatılanlara göre Cengiz Köseer'in
iyi bir kaleci olduğu söyleniyor bu sorun da çözülmüş olur.
   şu defans hattın,M.Feyzi,M.Çelik,Erdal ve Cemali şekliyle bir çok süper lig
takımından daha kariyerli,orta saha keza bolca alternatifli,M.Özcan ve yanın da
Kamal,Jesse,Milinkoviç,Sissoko ve Emre,1.igin en güçlü ve alternatifli kadrosu,
Cezalı ve sakatlık endişesinden uzak haldesin ve malzeme mevcut,elin de Fuat ÇAPA gibi vefakar bir hocan var iken ;
   yani işin ;
   benim gibi taraftar değil,Başkan gibi Başkan ,Yönetici gibi Yönetici
olmanız gerekiyor.
   çünkü bu takımın mutlak surette süper lig'e çıkması gerekiyor,
   bu sebeple,elin de ki kaliteli ayakları satarak değil,kendinden
bir şeyler katarak başarılı olmanız gerekiyor.
   sezon yaklaştı,siz ne futbolcuları tam kadro bir araya getirebildiniz,
ne tam kadro Polonya'ya kampa götürebildiniz.
   şimdi soruyorum ?
   benden farkınız nedir Yönetim ve Başkan olarak ?......
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Tem/2019 saat 21:36
Gazi abi aynen katılıyorum.Mehmet Özcan belki bu seneyi kurtaran adam olacak belki play off oynamamıza katkı sunacak bunu şimdiden kim bilebilir?Hasılı ciddi bir para ve satıştan ciddi bir pay alınmadan transfere onay verilmemelidir.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
Furkan2696 Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Furkan2696 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2019 saat 13:51
Mehmet Özcan Karakterli bir oyuncu. Sosyal Medyada zamanında çok güzel sohbetlerimiz oldu. Çizgisini ahlakını hiç bozmadı. Ancak üzerinde büyük bir baskı var Lige Göre 2 İstanbul takımın olan ilgisi ve taraftarlarının ilgisi ona bu yolda gitmesine sebep verir. Asla bedavaya gidecek bir oyuncu değil. Aslında avrupa kulüplerini hak eden bir oyuncu emin olun 500 bin euro gibi ücreti Mehmet'e avrupadan kesin verecek 50 takım tanıyorum. Ne menajerler Ne yönetim oyuncunun reklamını yapamıyor. Kaldı ki takımda kalması gereken 1 numaralı oyuncu zira ne transfer açılacak ne de yeri dolacak bir oyuncu. Tahta açık olsa tecrübeli serbest birini alabiliriz ancak.

Ben taraftar olarak aşırı pasif olduğumuza inanıyorum. Ne Mehmet'e kalması için baskı yapıyoruz (sevgi gösterileri ile) ne yönetimi protesto ediyoruz burada konuşan 5-6 abim var gerçek Eskişehir Taraftarı olan. Şanlı taraftarımızdan dillere destan halimizden eser yok şimdi şehri çoktan ayağa kaldırmalıydık senelerdir meydanı boş insanlara bıraktık. İcraat olacağı yok rakipler bir bir takviye yaparken 3-5 destek ile kafaya oynayabilecek takıma ne ödeme yapıyoruz ne de tahta açılsın diye çaba sarf ediyoruz ne de transferi söz konusu olan oyuncular için bir müdahale ediyoruz sadece 3 kuruşa gitmelerini izliyoruz aferim bize.
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2019 saat 15:53
Beşiktaşta gündem Kerim Alıcı ve Mehmet Özcan

Beşiktaş 2 yerli oyuncu kadrosuna katmak için hareket geçti. Siyah Beyazlılar Altınorduda Kerim Alıcı ve Eskişehirspordan Mehmet Özcanı transfer etmek istiyor.

Transferde Sessizliğini koruyan Beşiktaş kadrosuna 2 yerli oyuncu katmak için temaslara başladı.
Siyah Beyazlıların ilk hedefi Altınordunun sağ beki Kerim Alıcı Geçen sezon Altınordudan Fenerbahçeye Transfer olan Barış Alıcının ikizi olan 22 yaşındaki oyuncuyu Gökhan Gönüle alternatif olarak transfer etmek isteyen yönetim kurulu izmir ekibi ile anlaşmaya çalışıyor. Geçen sezon Spor Toto 1. Ligde 30 maça çıkan Kerim 3 gol attı.

Beşiktaş Eskişehirspordan Mehmet Özcan için de resim girişimlere başladı Siyah Beyazlılar defansif ortasaha pozisyonunda oynayan 20 yaşındaki futbolcuyu da kadrosuna katmak istiyor. Mehmet geçen sezon kırmızı-siyahlı ekip ile Spor Toto 1. Ligde 34 karşılamada görev yaptı.

Beşiktaş yönetimi iki transferi de 1 hafta içinde tamamlayıp, Kerim ve Mehmetin Avusturya kampında yer almasını planlıyor.

https://twitter.com/ovuncozdem/status/1150709513525370880
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2019 saat 15:54
ÖZEL - Beşiktaş, Eskişehirspor’dan Mehmet Özcan için sabah saatlerinde resmî görüşme gerçekleştirdi. Bonservis pazarlığı sürüyor.

👉 Mehmet Özcan, Beşiktaş yönetimine bizzat “Beşiktaş’ta oynamak istiyorum” mesajı yolladı.

👉 Mehmet için Fenerbahçe ve Başakşehir de devrede.

https://twitter.com/ertansuzgun/status/1150736392378572800
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2019 saat 16:00
Fuat Çapa : Şu an çok konuşulan bir Mehmet Özcan var. Ben şunu iddia ediyorum Mehmet Özcan sergilemiş olduğu bu performansı 1.Lig'de değil de Süper Lig'de gösterseydi konuşulan rakamları 3'e, 4'e katlamıştı. Ben bu sezon idari işlere karışmama kararı aldım. Bu sezon saha dışından daha çok saha içine konsantre olan bir Fuat Çapa izleyeceksiniz. Mehmet için gelen teklif varsa yönetimimize gelir ve görüşülür. Sadece bitme aşamasına gelen bir görüşmenin olmadığını biliyorum. Bitme aşamasına gelmediği sürece beni bilgilendirmeyecekler. Adı geçen kulüplerin Mehmet'i istediklerini ve görüşmelerin olduğunu biliyorum. Duyuyorum dersem daha doğru olur. Eskişehirspor'un istediği rakamları ben Türkiye'de yer alan kulüplerin kolay kolay vereceğini düşünmüyorum.

Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2019 saat 17:11
merhaba,

M.Özcan'ın transferiyle ilgilenen bir çok takım ismi geçiyor,bunlardan
özellikle Beşiktaş'tan söz etmek gerekiyor.
   kaba bir deyim var,"anan alıştı kaz etine......" misali,Beşitaş'ın su
kurnazları iyi alışmışlar "Dorukhan da"olduğu gibi,zor durumlar da ki takımların sırtından para kazanmaya.
   önümüz de ki sezon yabancı kısıtlamasına gidilecek bu sebepledir ki
senin elin de ele geçmez bir cevher var,
   Mehmet ÖZCAN,20 yaşın da gencecik 10 yıl gibi en az süreli hizmet verir,
herkesin almak isteyeceği kaliteli bir oyuncu,
   yönetime sesleniyorum,eğer senin derdine derman olacak,sattığın fiyat
bir sezonu sorunsuz yaşatacaksa sat ama 3 milyon Euro'dan aşağı olmamak
kaydıyla.
hadi görelim arkadaşlar maharetinizi !..
500 bin 1 milyon gibi fiyata asla olmaz,olursa da bırakın Kulübü
taraftar yönetsin.

'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır