eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 31. Hafta Eskişehirspor-Afjet Afyonspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Nis/2019 saat 18:49
Taraftar sahip çıkmasa aynısı olurdu: biz taraftarlar olarak yok yenieskişehirmiş yok a.ü.eskişehirmiş gibi saçmalıklara göz yumsaydık burada da yaparlardı aynı şeyi. Bakın gazişehir muhabbetiyle koca g.antepi sadece 30 milyon borçları varken mersin i.y. gibi yok ediyorlar taraftarlarının çoğunluğu ( tribünlerinde ağlayan kardeşlerimiz hariç) umursamadı.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2019 saat 12:39
Alıntı yapılan Güray26ES

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Boluspor’da Teknik Direktör Orhan Kaynak küme düşme hattı hakkında açıklamalarda bulundu. Es Es’in avantajlı olduğunu Radyospor'dan Salim Manav'a açıklayan Orhan Kaynak, "Şu anki durumlara göre Karabükspor, Elazığspor ve Afyonspor lige veda edecekmiş gözüküyor. Çünkü Giresunspor'un Afyonspor'a göre son 4 maçlara girerken 4 puanlık bir avantajı var. Alttaki takımlar maç kazanamıyor. Elazığspor bu hafta şanssız bir maç kaybetti. Eskişehirspor 7 puanlık bir fark yakaladı ve bu hafta da 6 puanlık bir maça çıkacaklar. Afyonspor'u yenerlerse bana göre ligde kalmayı büyük ölçüde garantilerler” dedi.

Orhan Kaynak'ın gerizekalı olduğunu düşünüyorum çünkü afyonu yenersek 10 puan fark oluyor ve 3 maç maksimum alınabilecek 9 puan kalıyor. Matematiksel garantilenen şeye büyük ölçüde diyebiliyor, yorumları da ilkel olmuş zaten olaydan haberi yok gibi, yazık bir de teknik direktör bu adam
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2019 saat 13:48
Eskişehirspor’da kritik Afjet Afyonspor maçı öncesi teknik direktör, yönetici ve futbolcular bir araya gelerek değerlendirme toplantısı düzenledi.

Vali Hanefi Demirkol Tesisleri'nde gerçekleşen basın toplantısında, Eskişehirspor Teknik Direktörü Fuat Çapa’nın yanı sıra, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Eskişehir Şube Başkanı Ahmet Bingol, Eskişehirspor’un genç futbolcuları Mevlüt Çelik ve Cemali Sertel yer aldı.

Toplantıda basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Teknik Direktör Çapa, Eskişehirspor’un kritik 4 haftalık maç periyodu ve önümüzdeki sezonlar için değerlendirmede bulundu.

"Başakşehir - Göztepe" maçının VAR'ı Koray Gençerler oldu!

“Gerçekleri söylediğiniz zaman beceriksiz oluyorsunuz”

Eskişehirspor’un önümüzdeki sezon planlaması hakkında konuşan Çapa, yaşanan süreci Dortmund ve Ajax kulüplerine benzetti.

Kişilere bağlı bir gelecek anlayışının yanlış olduğunu ve bir sistem kurulması gerektiğini belirten Çapa, “Türkiye’de maalesef gerçekleri söylediğiniz zaman ya beceriksiz oluyorsunuz ya hedefsiz oluyorsunuz. Bunu Türkiye’de kaç kişi söyleyebilir? Hangi başkan, hangi teknik adam söyleyebilir 'ben şampiyonluğa oynamayacağım' diye. Ben söylediğim zaman hedefsiz gözüküyorum, beceriksiz gözüküyorum ama ben gerçeği söylüyorum. Gelecekle ilgili program yapma şansın yok Türkiye’de, çünkü çok duygusal yaklaşıyoruz, çok duygusal düşünüyoruz. Olayların gerçeğini görmemeye çalışıyoruz. Niye bugün Ajax’ı konuşuyoruz, övgüyle bahsediyoruz? Seçtiğimiz örnekler çok önemli. Ajax 10 yıl bir şey yapmadı, 10 yıl sonra şu anda Şampiyonlar Ligi finali oynuyor, bunu nasıl yaptı diyerek araştırırsak daha iyi olur. Biz kendi etrafımızdakileri görüyoruz. İstanbul’da böyle konuşuluyor biz de aynısını yapalım, orada böyle yapılıyor biz de öyle yapalım. Bunlar doğru örnekler değil. Biz doğru örnekleri seçelim kendimize. Bizim yaşadığımız süreci Borussia Dortmund yaşadı. Şu anda Almanya’da her sene şampiyonluğa oynuyor takım. 10 yıl önce Borussia Dortmund’u taraftarlar kurtardı aynı burası gibi. Ajax kulübü aynı şekilde. Yani sistem oturduğu zaman, belirli şeyler yapıldığı zaman hedefe ulaşırsınız. Ama şahıslar olduğu zaman, bugün örneğin Chelsea’den Abramovich elini çekse ne olacak” ifadelerini kullandı.

“Eskişehir’in birlikteliğe gerçekten ihtiyacı var”

Kritik Afjet Afyonspor maçına da değinen Çapa, taraftarlara çağrıda bulunarak birlikteliğin öneminden bahsetti.

Çapa açıklamalarına şu şekilde son verdi:

“Bugüne kadar onların katkısı göz ardı edilemez. Eğer ilk devrede bu kadar çok puan topladıysak, hep söyledik yine söylüyoruz, bu taraftarların sayesinde. Eskişehirspor evinde oynadığı zaman tribündeki coşkuyu sahaya yansıttıkları zaman sahadaki coşku da tribüne yansıyor ve çok güzel bir birliktelik oluyor. Bunu biz rakiplerimizden de defalarca duyuyoruz; biz 11 kişiye karşı değil, 13-14 kişiye karşı oynuyoruz diye. İçeride son 2 karşılaşmamız kaldı, pazartesi günü ve ondan sonraki Adana karşılaşması. Bu iki karşılaşmada nasıl Gençlerbirliği’ne karşı o tribünler doluydu, nasıl Denizli’ye karşı o coşku vardı. O coşkuyu tekrar görebilirsek, çünkü o birlikteliğe Eskişehir’in gerçekten ihtiyacı var. Bu sezonki yapılan birliktelik önümüzdeki sezon da aynı şekilde inşası olması lazım. Nasıl bitirirsen o şekilde başlarsın bir sonraki sezona. Ümit edelim onlar o coşkuyu sahada oluştururlar. Pazartesi günü hep birlikte bayram havasında maçı sonuçlandırmış oluruz
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2019 saat 14:33
Sosyal medyadan takip edebildiğim kadarıyla kulüp içinde bir tartışma dönüyor. Başkanımızın menejerler aracılığıyla oyuncularımızı başka kulüplere sattığı konuşuluyor.
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2019 saat 14:46
   Giresun Antepde galip,böyle devam ederse bizim maçın zorluk derecesi artar.Afyon için ölüm kalım maçına döner.
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2019 saat 15:58
Eskişehirsporumuz - Afjet Afyonspor maçı için satılan bilet kombineler hariç 4.004.
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2019 saat 15:59
Maç 2-2 bitti.Çoğunluğun aksine Giresunun değil Afyonun düşmesini isterim.Giresun geçen sene Samsunu yenerek bizi ligde bıraktı.Biz de Afyonu yenip hem kendi işimizi görüp hem de Giresuna vefa borcumuzu ödeyelim.
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2019 saat 16:19
Oyuncularımız yine el altından satılıyor,tıpkı dorukhanda olduğu gibi, mevlüt mehmet yani bizim çocuklar dediklerimiz birilerine para kazandıracak, Eskişehirspor kasasına birşey girmeyecek Bir an Önce Gereği Yapılması Gerekiyo Yoksa Her şey için Çok Geç Olacak Kaan Ay Mevlüt ve Mehmetin Menajerini En Yakın Arkadaşına Aldırmış Halil Ünalın Yaptığı Gibi Nede Olsa Onun Adamı Kendisi...
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2019 saat 20:15
Spor Toto 1'inci Lig ekiplerinden Eskişehirspor´un başarılı oyuncusu Mehmet Özcan (21), altyapısından yetiştiği Adana Gençlerbirliği takımının maddi sıkıntılar nedeniyle Türkiye şampiyonasına gidemeyen U-14 takımına maddi destek verdi.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Nis/2019 saat 20:17
Hocamıza güveniyorum
Eskişehirspor oyuncusu Milinkovic, Bengü Türk TV’de açıklamalarda bulunarak, “Eskişehir'e geldiğim ilk günden bu yana burada başarılı olabileceğime inandım. Hocamıza inandım. Buradaki insanlar ile çok iyi ilişkiler kurdum. transfer yasağı kaldırılamayınca ayrılmak gibi bir düşüncem oldu ancak buradaki sıcak ortam beni ocak ayına kadar beklemek konusunda karar almamı sağladı. Antrenörümüz Ocak ayından itibaren her şey çok güzel olacak demişti. Kendisine çok güveniyorum. Dediği gibi de oldu. Ara transfer sezonunda transfer tahtası açıldı ve ben de oynamaya başladım” dedi.

Kendimi genç hissediyorum
Takım hakkında da konuşan Sırp futbolcu, “Takımın önemli bir oyuncusu olduğumu değil de bir parçası olduğumu düşünüyorum. 31 yaşında bir oyuncuyum. Takımımızda gerçekten çok genç oyuncular var. Onlar sayesinde ben de kendimi çok genç hissediyorum. Tecrübelerimi onlara aktarmaya çalışıyorum, sahada sonuna kadar mücadele etmeye çalışıyorum. Önümüzde artık sadece dört maç kaldı. Bu maçlarda alabildiğimiz tüm puanları almak istiyoruz. En erken şekilde ligde kalmayı garantilemek istiyoruz” ifadelerini kullandı. 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır