eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 25. Hafta Hatayspor - ESKİŞEHİRSPOR

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 25>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
Online Durum: Offline
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2019 saat 18:01
Ne kadar boş muhabbet var şurada! Dostluk başka, mücadele başka. Kimse gidin de Adsye yenilin demedi. Dostluk tribünde ve saha dışında. Maçla ne alakası var? Saçmalamakta üstünüze yok. Yok neymiş koreografi mi olurmuş! Ads maçı öncesinde ilk 6 hesapları yapılıyordu unutulmasın. O koreo da o yüzden yapıldı, gayet de güzeldi. Eleştirmiş olmak için eleştirmeyin. Şu durumda olmanın sebebi taraftar mı? Herkes elinden geleni yapıyor, en az suçlu olan taraftardır. Eleştirecekseniz 3 haftadır saçma sapan kadro çıkarıp gençleri küstüren Fuat hocayı eleştirin.
Yukarı
latilES Liste gör
Yazar

Levent
Yer: İZMİR
  Alıntı latilES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2019 saat 18:24
Alıntı yapılan 26ss26

Ne kadar boş muhabbet var şurada! Dostluk başka, mücadele başka. Kimse gidin de Adsye yenilin demedi. Dostluk tribünde ve saha dışında. Maçla ne alakası var? Saçmalamakta üstünüze yok. Yok neymiş koreografi mi olurmuş! Ads maçı öncesinde ilk 6 hesapları yapılıyordu unutulmasın. O koreo da o yüzden yapıldı, gayet de güzeldi. Eleştirmiş olmak için eleştirmeyin. Şu durumda olmanın sebebi taraftar mı? Herkes elinden geleni yapıyor, en az suçlu olan taraftardır. Eleştirecekseniz 3 haftadır saçma sapan kadro çıkarıp gençleri küstüren Fuat hocayı eleştirin.

Sen ES Kİ Efkarımız dağılSın.
Yukarı
26birkannn Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı 26birkannn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2019 saat 18:34
Neee , Ads maçından önce ilk 6 için hesaplama mı yapıyorduk

haftaya yine bir koreografi yapalım ve bu sefer kocaman altes yazalım
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2019 saat 18:44
Alıntı yapılan 26ss26

Fuat hocayı zaten eleştiriyoruz.Trübün gurubunun adını yazıpta koreografi yapma ezikliğini bu taraftar hiç yaşamamıştı başardınız.Evet bu dostluk muhabbetlerinden çok şey kaybettik dahada edicez görünen o.Şimdide Ankaragücüne ve diğerlerine yalakalanmalar.Burası hiçbir gurubun çiftliğ değil herkes kendine gelsin.Taraftar dediğn desteğini verir yeri geldiğinde yönetimide futbolcuyada hakemede federasyonada hocayada ayarı verir.Bu taraftar eskiden böyleydi.Ne zaman Murat Diri efendi ve avaneleri ortaya çıktı mertlik bozuldu.Kimse bizi saf sanmasın.Eski stadda beleş bilet dağıtılan günleri unutmadık,yönetim istifa dediğimizde(Halil için)üzerimize yüründüğünüde unutmadık,açık trübüne alenen küfür edildiğinide unutmadık unutmayacağız.
Senin gibiler yüzünden takım 4-5 senedir adam gibi bir uyarı bile almadı.Neymiş efendim düşmeye oynuyormuşuz protesto etmeyelim,bu maç kritik ses çıkarmayalım diye diye bu günlere geldi.Unutmaki buraya bir adam yazıyorsa takımı önemsiyor yüreği kanıyor demektir.
Şimdi geleyim maça zaten ben puan beklemiyordum bu gün.Maçtan bir saat önceki yorumumada bakabilirsiniz.Ama Ads. maçınde en az 1 puan alabilrdik hatta 3 puan bile alabilirdik.O maçtanda pis kokular geliyor burnuma.Her neyse Ads. denen takım da bir halt yok gördük dün evinde beraberliği zor kurtardı.Bizim çocuklar evinde Ads nin yenemediği Osmanlıyı hallaç pamuğu gibi atıp 3 puanı almıştı.Olan oldu diyorum artık takım eleştirilmeli protesto edilmelidir.Hoca kendine gelmelidir.Fuat hoca kesinlikle bizi önümüzdeki sene hedefe götürebilecek çapta değildir.Ama bu sene onunla bir şekilde bitirilip ligde kalmalıyız.Zaten Denizli maçında Emre Güral ı ilk 11 başlartarak çapını belli ett.Bu forumda aklı başında hiç kimse onun yaptığı basit hataları yapmaz daha düzgün bir kadro çıkarır.Artık şunuda iyice öğrenmeliyiz.Yaşını başını almış kaşarlardan ismi ne olursa olsun günümüz futbolunda fayda yok.Çok kreatif olursa bir tane 4-5 tanede tecrübeli ama profesyonel davranan adam lazım.Bu gün gördük Hatay takımında hangi isim yapmış oyuncu var.Hiç...Bir tane bile yok.Bizim taraftar isim yapmış adamlara bayılıyor.Yıllarca acısını çektik hala akıllanmadık.Eğer Altınorduya puan kaybedersek vay halimize.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2019 saat 18:46
Yazabiliyorsan yaz bakalım, hodri meydan! Saygı duy saygı, emeğe saygı duy! Kaç gün çalışıldı, ne kadar para harcandı haberin var mı? Oturduğun yerden konuş! Sen burada yazı yazarken o eleştirdiğin insanların bir kısmı otobüsle, bir kısmı da uçakla dönüş yolunda bilgin olsun. Şu kulübe bornoz cebi kadar faydanız olmaz, mücadele eden insanları da eleştirmeyin bari! İlk 6 hesabı yapılmış mi yapılmamış mi, takımın şehrin havaya girmesi için seferberlik olmuş mu olmamış mı aç Denizli ve Ads maçı sayfalarını oku! Sonra sırıt pis pis.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2019 saat 18:50
Terbiyesizleşme haddini bil bizde o yollarda ter döktük!!!Mardin inden İstabuluna,Diyarbakır ından İzmirine kadar.Koreografi yapıp kendini reklamını yapmak nedir?Her kes takımını seviyor kendine göre desteğini veriyor.50 yaşıda adam açık pazarda tabela yazacak değil!Zaten bu saygısızlık kültürü Neferle geldi....
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2019 saat 18:56
TFF 1. Lig 24. Hafta Eskişehirspor-Adana Demirspor
Tarih: 02/Mar/2019 saat 18:13
merhaba,

sevgili hocam kusura bakma,
sağ da Hakan,sol da Ferhat,
orta saha da Kıvanç,
forvette Emre,
olmaz güzel hocam olmaz,
transfer açıldıktan sonra oynadığımız en kötü futboldu.
nazar boncuğu olsun diyelim.

merhaba,

sevgili Çapa elin de ilk yarı da olmayan futbolcular
var iken,yine usta oyunculara yöneliyorsun,Sezgin ve genç
kalecimiz Melih,sonuç 4-0 oluyor.
   yukarı da ki yazım da "Nazar Boncuğu" olsun şeklin de
ifade etmiştim ancak Madalyon gibi mağlubiyetleri boynumuza
takıyoruz.
   bu maceranın sonu nereye varır bilmiyorum...
   hayırlısı olur inşallah.
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2019 saat 19:00
furemen yazım sana değil di, üstte yazanaydı, sen niye üstüne alındın ki! Kimin terbiyesizleştiği ve haddini bilmediği ortada. Eleştirenler, siz daha iyisini yapın sizi de alkışlayalım. Meyve veren bi ağacınız olsun da biz de görelim.
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
Yer: Turkey
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2019 saat 19:41
   Gençler tam kıvama gelmeye başlamıştı, gelmişti de hatta. Mücadele, enerji ve ruh da aynı şekilde....  Bu çocukların arasına çok değil sadece 2-3 tane tecrübeli adam koyulması yeterdi. Futbol hatır gönül işi değildir hocam, hiç kimsenin oynatılma zorunluluğu yok. Haa, hatır vefa gösterilecek ise, lige tutunmamızı sağlayan, Karabük gibi olmaktan kurtaran o gencecik çocuklara gösterilmeli o vefa. Daha önce de yazmıştım, işi bitince buruşturup atılan mendil muamelesi yapıldı çocuklara. Ama gel gör ki daha işi bitmemişti o çocukların. Gençlerbirliği maçından itibaren her maç  bir öncekinden daha kötü oynuyoruz artık.
Neyse ne diyelim, şu saatten sonra bişeyler düzelir ve işler yolunda gider belki.
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Mar/2019 saat 20:01
Kadro internetten 1 saat önce aciklandiginda maci izlememe karari aldim facebookta bu kadroyu görunce fuat capa insallah haklidir dedim ama ben ve dedim ki es es taraftari iyi bir gözlemcidir ve futbolu bilir cogu kisi kadronun yanlis oldugunu mac baslamadan gordu ve yenilgi kacinilmazdi yenildik biz goruyoruz 3 haftadir capa yuruyenlerle devam ediyor yola sen kosan ve mucadele edeni kadroya koyma boyle rezilleri koy ve izlet . 4-0 sasirmadim ,👏👏👏 hocam seni gencleri kesip yaslilari oynattigin g.birligi macindan sonrasi hazetmiyorum hazedilecek tarafinda kalmadi unutma sezon sonu bu takimdan herkes gidecek ve o bel bagladigimiz gençlerimizle yola devam edecegiz sende bu akilla gideceksin kimse ycuz kahramanliklara kalkismasin burasi ESKISEHIRSPOR...
AnTiBiZaNs
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 25>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır