eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 25. Hafta Hatayspor - ESKİŞEHİRSPOR

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 25>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2019 saat 19:03
Kulübümüz sürdürülebilir, modern performans laboratuvarını kurmak için görüşmelere başladı.

Kulübümüzde geleceğin takımını oluşturmak isteyen yönetim kurulumuz, sürdürülebilir, modern performans laboratuvarını kurmak için görüşmelere başladı.

Toplantıya A takım Teknik direktörümüz Fuat Çapa, Altyapıdan Sorumlu Asbaşkanımız Gökhan Yıldırım, wyscout Türkiye temsilcisi Tarkan Batgün, soccerlab temsilcisi Orkun Alev de katıldı. Gökhan Yıldırım'ın yaptığı açıklamada "projelerimiz futbol okullarından, Akademi takımlarına, A Takım ve pilot takımlarını kapsayacak ve entegre bir şekilde çalışacak.

Gelişme çağındaki sporcuların gelişimini çok detaylı ve modernize bir sistemle, takip edeceğiz" dedi.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2019 saat 19:05
Eskişehirspor bugün iki güzel haberi taraftarıyla paylaştı. İlk paylaşımı kulüp yöneticilerinden Mehmet Şimşek yaptı.
Mehmet Şimşek Twitter hesabından kulübe yapılan bir bağışa dair görseli paylaşarak, konuyla ilgili bilgi verdi.
Şimşek, Eskişehirspor taraftarı ve Eskişehir esnafından olan Es-Tempa Temizlik'ten Erol Tenekecioğlu'nun kulüpten alacağı olan 5 bin 241 TL'den vazgeçerek, bu tutarı kulübe bağış olarak bıraktığını duyurdu ve bu bağışın Eskişehirli, Eskişehirsporlu tüm esnaflara örnek olması dileğini belirtti.

"Örnek olmasını diliyoruz"
Bağış görselinin altına Şimşek şunları yazdı:
"Kulübümüzden alacağı olan 5 241 tl bağış yoluyla silen Es-Tempa Temizlik Erol Tenekecioğlu’na teşekkür ederiz
#eskişehir ‘li ve #eskişehirspor lu esnaflarımıza örnek olmasını diliyoruz"

Loca desteği
Öte yandan, Eskişehirspor resmi sitesinden duyurulan habere göre, Eskişehir Organize Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve yönetimi, kulübe destek olmak için loca aldı.
Kulübün sitesinden yapılan açıklama şu şekilde:

Eskişehir Organize Sanayi  (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve organize sanayi yönetimi, loca olarak kulübümüze katkı sağlamışlardır.
Yönetimimize olan güvenleri ve desteklerinden dolayı, kendilerine teşekkür ederiz.
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2019 saat 19:15

bu hafta böyle bir kadro bekliyorum.
Sissoko bu hafta da yok bildiğim kadarıyla
Stoperde Mevlüt sakatlık sonrası ilk 11 başlamayabilir
Fıratcan ne durumda bilmiyorum, bilen var mı?

Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2019 saat 19:43
bir kadro da ben yapim barim mevcut sakatlıklar belli zaten

Emre

milinkoviç jesse alperen

m.özcan   furgan

h.aslantaş e.akdari berkay m.feyzi

ekrem
yedekler
sonradan girecekler = h.ibrahim kıvanç öne geçeceğimizi tahmin ettiğim için sezgin

sakatlık durumunda yedekler= melih kamal issah (cemalinin nesi var bilmiyorum başakşehirden gelenlerinde.)
cemalinin satış sözleşmesinde başka takıma transferi halinde %25 i felan eskişehirspora gibi bir madde varmıdr çok merak ediyorum. Yoksa avrupaya mı gidecek sakatlanmasın mı?
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2019 saat 19:56
Takımızda sakatlıkları bulunan İbrahim Sissoko, Bedirhan Altunbaş, Fıratcan Üzüm, Harun Kahraman ve Kıvanç Karakaş'ın tedavilerine sağlık ekibimiz tarafından devam edildi.
Verilen program doğrultusunda Mevlüt Çelik, takımdan ayrı çalıştı.
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2019 saat 20:39
Melih birçoğumuza güven vermediği gibi bana da güven vermiyor, Ekrem' den bir artısı da yok gibi

Gençlerbirliği maçından önce Melih'i detaylıca araştırıp bir analiz yapmıştım ve şu anda yaptığı hataları ve Ekrem' den bir farkı olmadığını söylemiştim.
Hatta bazıları Ekrem kaleci mi, herhangi bir kaleci bile Ekrem'den iyidir demişti
Ancak bir kalecide olması gereken en önemli özellik top kontrolüdür, Melih'in top kontrolü çok kötüyken, (birçok maçta topu elinden kaçırdı, hatta Denizli maçında bir topu da kaçırdı ve top direkten dönmüştü) Ekrem'in ise eline yapışmışcasına top hakimiyeti gayet başarılı..

Ayrıca Melih bir defa bile topu oyuna sokarak, takımı kontra atağa çıkartamadı
Bırak topu oyuna hızlı sokmayı, o kadar yavaş oyuna sokuyor ki topu tribünde birçoğumuzu çıldırttığına şahit oldum.
Ekrem'e de bu konuda +1 verebiliriz çünkü oyuna topu sokuşları gayet başarılıydı (arada bir isabet sağlıyamıyordu uzun toplarda ancak o kadar da normaldir)

Bu sebeple daha önceden de söylediğim gibi kalede Ekrem'in olması gelişimi açısından daha iyi olur ve sürekli oynarsa sene sonuna kadar bütün eksilerini gidererek, üst düzey bir kalecimiz olabilir.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2019 saat 02:30
Tüm İslam aleminin Regaib Kandili'ni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2019 saat 12:23
https://www.youtube.com/watch?v=UlWcOu9kOl8

Tuna kiremitçinin eses şarkı videosu

bu video çok güzel ama 2. saniyeye dikkatinizi çekerim.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2019 saat 14:51
Eskişehirspor bugün Rusya Devlet Başkanı Putin'in danışmanını ağırladı

Eskişehirspor bugün Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in danışmanı Alexander Dugin ve beraberindekileri ağırladı. Rusya siyaset sahnesinde önemli bir figür olarak bilinen Dugin'in ziyareti ile ilgili Es Es'in resmi sitesinden yapılan açıklamada Eskişehirspor’a verilebilecek katkı ve projeler üzerine görüşmeler yapıldığı belirtildi.
İşte kulübün sitesinden yapılan açıklama:

Rusya Devlet başkanı Vladimiroviç Putin’in danışmanı, siyaset bilimci,  Prof. Aleksandr Dugin, Çocuk oyunları ve spor kulüpleri federasyonu başkanı Mehmet Mutlu, İstanbul Üniversitesi öğretim üyesi Prof. İlyas Topsakal, Osmangazi Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Sertaç Eroğlu, bugün kulübümüze bir  ziyaretinde bulundular.
Eskişehirspor’a verilebilecek katkı ve projeler üzerine görüşmeler yapıldı. Kulüp başkanımız Kaan Ay, Mali asbaşkanımız Mehmet Şimşek, başkan danışmanı Halil Gürbüz ile teknik direktörümüz Fuat Çapa’da görüşmede yer aldı.
Görüşme sonrası Kulüp başkanımız Kaan Ay forma hediye etti.

Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Mar/2019 saat 14:57
Saat 3 te bağlar espark kapısı tarafında kandil dolasiyla taraftarlar lokma dağıtacak
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 25>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır